Pseudo działka

Zdjęcia naszych ogrodów.
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Pseudo działka

Post »

Zarejestrowałam sie na tym forum bo mam działkę. Lubię oglądać piękne działeczki innych osób, bo na mojej to najwięcej chwastów rosnie :(
Działkę mam po mamie, która zmarła 2 lata temu. Dostałam ją kompletnie zarośniętą chwastami i niewiele zrobiłam w ciągu tego czasu :( Na dodatek w ubiegłym roku jacyś chuligani dewastowali okoliczne ogródki, a na naszym zrobili sobie ognisko, paląc mi doszczętnie altanę. Nie zostało nic, z narzędzi jedynie części metalowe, które się nie spaliły. A z reszty został popiół równo z ziemią. Na samą myśl o tym chce mi się ryczeć :( No i z powodów finansowych nie mam altany, ani gdzie się schować przed deszczem.


Niektóre ze zdjęć zamieszczonych w tym wątku zostały usunięte z hostingu.
bab...
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Tak wygladała połowa działki w maju, smutno strasznie
Obrazek
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

A to druga połowa, raj dla psa, który cały dzień może tam kopac dołki. Z tego tez powodu wyglada ona jak krajobraz księżycowy.
Obrazek
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Więc gdzie mi do działek, ktore zamieszczacie na swoich fatkach, ech... :(
Awatar użytkownika
nemo56
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1623
Od: 18 sie 2005, o 15:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Smutne to co piszesz.
Masz jednak ziemię, w którą można posiać/posadzić co dusza i rozum zapragnie.
Altankę można odbudować.
Z łobuzami to już inna bajka. Też się na nich znajdzie sposób.
Ale myślenie pozytywne dodaje energii.
Życie jest po to aby spełniać własne wizje. :D
Jakub . . . . .
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Z czasem na pewno bedzie tam inaczej. Potem pokażę, o ile zrealizuja się moje marzenia :)
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Ale tez dla takich gości warto mieć trochę buszu ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj fuksiu :)
Bywa niestety i tak, że czasem nasze działki padają łupem złodziei.Tego nie da się uniknąć.
Jednak nie możesz się załamywać.
Na pierwszym zdjęciu widać, że masz duże...bardzo duże pole do popisu i wcale nie jest na niej smutno i strasznie.
Wiesz na pewno, że nie od razu Kraków zbudowano...więc Ty również będziesz urządzać swoją działkę pomału, stopniowo.
Taka praca wierz mi nie kończy się tak szybko...stale się coś zmienia, przebudowuje...itp.
Głowa do góry...dasz radę :)
Jesteś na forum i tutaj znajdziesz z pewnością odpowiedzi na swoje pytania :)
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
fuksiu
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 27 cze 2008, o 22:11

Post »

Nic tak nie podbudowuje, jak dobre słowo. Dzięki :D
Awatar użytkownika
giza
1000p
1000p
Posty: 1718
Od: 1 paź 2007, o 00:40
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Cudownego lokatora masz :shock: :D
Uwierz, jak juz wdepłaś w to forum to działka będzie zmieniac się z dnia na dzień. Wiem coś o tym :wink:
Pozdrawiam, giza vel Gabryśka:)

Rewolta – 05.2007r. C.d. 2009
Awatar użytkownika
coccinella
1000p
1000p
Posty: 1298
Od: 8 kwie 2008, o 12:42
Lokalizacja: Kiel - DE

Post »

fuksiu - no to ja powiem tak: wielu z nas, forumowiczów, dało by się pokroić za tyle miejsca do obsadzenia, planowania, obsiania i aranżacji.... Masz przed sobą dużo roboty, ale samodzielne jej wykonanie da Ci nie lada satysfakcję.
Rozumiem, że względów finansowych nie da się przeskoczyć. Ale można na razie zrobić prowizoryczną altankę, nie musi to być od razu pałac ;) Byle gdzieś schować głowę przed deszczem! Moze to być na początek zwykły rozkładany daszek (zajrzyj do rogalm1, ona to przerabiała ;) )
Pomyśl, w jakiej okolicy mieszkasz, rozejrzyj się wokół siebie, może rozwiązanie samo się znajdzie. Widziałam tu na forum altankę - co ja piszę - domek(!) zbudowany z kamienia znalezionego na dziqałce i w okolicy. Wygladało to pięknie! Niestety nie pamiętam u kogo :oops:
Rośliny - na pewno znajdą się forumowicze, którzy podzielą się z Tobą nadwyżkami. Zajrzyj do mnie, może coś Ci się spodoba!
A! I jeszcze jedno - do mnei się też włamali, ale miałam to szczęście, ze nic cennego nie zginęło. Ale wiem, jak to narusza nasze poczucie bezpieczeństwa i przynależności, do naszego kawałka wszechświata.
Pozdrawiam i zajrzę jeszcze na pewno!

ps. jeż prześliczny, szkoda, ze u mnie nie mieszka sobie nic, poza żabami....
Pozdrawiam, Iwona.
moje wątki
ten się nie myli co nic nie robi
Awatar użytkownika
Noen
100p
100p
Posty: 128
Od: 13 cze 2007, o 21:02
Lokalizacja: Zabrze

Post »

No niestety takie jest życie są ludzie ludzie dobrzy i źli. Ogólnie masz duże pole do popisu, a działka teraz nie jest taka zła. Będę tu jeszcze wpadał. Pozdrawiam. :D :wink:
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pseudo działka

Post »

fuksiu pisze:Zarejestrowałam się na tym forum bo mam działkę. Lubię oglądać piękne działeczki innych osób, bo na mojej to najwięcej chwastów rosnie :(
Działkę mam po mamie, która zmarła 2 lata temu. Dostałam ją kompletnie zarośniętą chwastami i niewiele zrobiłam w ciągu tego czasu :( Na dodatek w ubiegłym roku jacyś chuligani dewastowali okoliczne ogródki, a na naszym zrobili sobie ognisko, paląc mi doszczętnie altanę. Nie zostało nic, z narzędzi jedynie części metalowe, które się nie spaliły. A z reszty został popiół równo z ziemią. Na samą myśl o tym chce mi się ryczeć :( No i z powodów finansowych nie mam altany, ani gdzie się schować przed deszczem.

fuksiu a skad piszesz???

zajrzyj też i do mnie, chętnie czymś sie z Toba podziele ( jeśli bedziesz chciała) budleje Davida kolor mocno czerwony:) i pare innych kwiatków....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”