Działka Czeslawy - ceslavyte

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ceslavyte
50p
50p
Posty: 91
Od: 15 kwie 2008, o 12:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Litwa

Post »

Dynko, ja mieszkam na Litwie ale jestem polka, moje dziatkowie, i mamy i taty rodzice, rozmawiali po polsku, pradziady tesz. Moj synek tesz rozmawia po polsku, chodzi do polskiego przedszkola. Ja sama uczylam sie w litewskiej szkole, puzniej studyje tesz po litewsku, praca tesz w Litewskiej firmie ale ona jest zwionzana z Polska, bo tlumacze i adaptuje w Polsce wydawany Kwietnik. Praca - to idealne rozwionzanie, bo pisze o kwiatach, koresponduje z polakami.
Miszkam kolo Wilna, pracuje w Wilnie.
Litwa tesz jes piekna, czasami podruzuje i spotykam sie z bardo ciekawymi liudzmi, odwiedam miejscowych szkolkarzy.
U nas jest co zobaczyc i odwiedzic... :D
Wszystkie kwiaty sa piekne.
(NL4)
Awatar użytkownika
Dorota69
50p
50p
Posty: 62
Od: 1 wrz 2007, o 13:23
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Czesiu Witaj,

Cieszę się, że zawitałaś na to forum. Początki na działce są zawsze trudne
ale efekt daje satysfakcję. Wielu forumowiczów może służyć pomocą i radą
jak zaplanować i rozwijać działkę.
Zyczę wytrwałości, zapraszam równiez do siebie :P

Pozdrawiam,
Dorota.
Awatar użytkownika
Noen
100p
100p
Posty: 128
Od: 13 cze 2007, o 21:02
Lokalizacja: Zabrze

Post »

Witaj na forum!
Początki są najtrudniejsze, ale z czasem będziesz miała piękną działkę, również dzięki temu forum, bo jest tu dużo ekspertów i jeśli chodzi o ogrody. :D
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Czesiu to mnie zaskoczyłaś! Mnie też się podobają choiny i to bardzo, ale teraz jakoś modne są inne iglaste drzewa. Najbardziej lubię choinę kanadyjską chyba ma super te malutkie i liczne szyszeczki!
Awatar użytkownika
ewkapaw
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3611
Od: 10 sty 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

WITAJ CZESIU !!!
Miło mi że trafiłam na Litwę i do Twojego tworzonego ogrodu i budowanego domu . Pokazuj mam więcej zdjęć to przy okazji poznamy Ciebie i Litwę . Zyczę dużo samozaparcia w tworzeniu swojego miejsca na ziemi - oazę spokoju i radości . :lol:
Pozdrawiam EWA
Spis linków
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Witaj Czesiu na forum . Fajnie, ze dołaczyłaś do nas. Twój ogród powstaje z Twoich marzen. bardzo sie cieszę, że hodujesz warzywa, bo to normalne, żeby miec swoje-cieszy przede wszystkim, ze są Twoje, a jeszcze jak piszesz sa duże okazy to naprawde mozesz byc dumna. Ja tez mam niewielki warzywnik u siebie i cieszy mnie wszystko co tam rośnie, bo sama to posiałam i sama wyhodowałam, Kwiaty i krzewy w kazdej chwili możesz dosadzac a warzywnika trzeba pilnować :D Ciesze się że jesteś z nami i pozdrawiam serdecznie. Śmiało wklejaj fotki i pytaj forumowiczów jak masz z czyms problem. zaglądac będę często. Pozdrawiam papa :P ;:1 ;:7
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Witaj Czesiu zrobiłem kilka zdjęć choiny u mnie w parku specjalnie dla Ciebie mam nadzieję że Ci się podobają. Na trzeciej fotografii jest jeszcze cis ładnie wygląda przy tej choinie.

Obrazek Obrazek Obrazek
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Witam i ja Cię na forum, cieszę się że dołączyłaś do nas. :D
Awatar użytkownika
ceslavyte
50p
50p
Posty: 91
Od: 15 kwie 2008, o 12:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Litwa

Post »

Satysfakcyje już mam bo nareszcie doczekalam sie kwiatkow dzwonka. Zobaczcie jakie oni piekne. Kropelki na kwiatach to kropli wody od spadajacego deszczu...

Obrazek
Wszystkie kwiaty sa piekne.
(NL4)
Awatar użytkownika
ceslavyte
50p
50p
Posty: 91
Od: 15 kwie 2008, o 12:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Litwa

Post »

Dziekuje Krzysiu za piekne zdiecia, te choiny sa OGROMNE i fantastyczne. A ich szyszeczki to niezmylisz z innymi...
Wszystkie kwiaty sa piekne.
(NL4)
Awatar użytkownika
ceslavyte
50p
50p
Posty: 91
Od: 15 kwie 2008, o 12:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Litwa

Post »

Dziekuje Ewie, Gigie, Przemo za mile powitanie, i cieple slowa. Jak bendam miala jakiesc nowe fotki, to jak najszypciej je poprzyklejam :D
Wszystkie kwiaty sa piekne.
(NL4)
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Ładne zdjęcie z kroplami deszczu dzwonek wygląda pięknie :!:
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Post »

Witaj Czesiu!
Ja też witam Cię sedecznie na naszym forum. Cieszę się że do nas dołączyłaś. Masz bardzo fajną pracę, tłumacząc Kwietnik na pewno zdobywasz mnóstwo wiedzy ogrodniczej i pewnie to Ty będziesz nam udzielała porad ;:112
Widzę na zdjęciach że jesteś jednocześnie w trakcie budowy domu i zakładania ogrodu. To piękny okres w życiu ale też wiele ciężkiej pracy. Życzę Ci wiele siły przy realizacji Twoich marzeń. Zapraszam w odwiedziny do mnie - Maria
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”