Moja działka - rydnor - 2008r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Ale fajnie dzięki że dodałeś nowe zdjęcia. Działka wydaję się być spora i na pewno jest bardzo zielona. Planujesz dodać troszkę koloru do niej. Mam na myśli jakieś krzewy o ozdobnych liściach na przykład pęcherznica kalinolistna Diabolo?
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka

Post »

Witam;Udało mi się zamieścić nowe zdjęcia,jeszcze coś tam wygrzebię.Późno już jest,oglądałem mecz i jak to bywa sędzia był głównym aktorem na murawie.Było minęło. ines1976;Ja na początku mego "działkowania",wcale działki nie chciałem,tylko dzięki żonie, powoli się wciągałem,a z czasem polubiłem i tak jest do dziś.Dobrze że Twoi lubią działkę od początku. Noen;Trochę drzew jest, ale to nie znaczy,że jest dużo owoców.Zeszły rok był fatalny,spóźniłem oprysk na śliwkach,w czereśniach robale,po raz pierwszy,jabłka mizernie ,jedynie gruszka Konferencja mogła zadowolić.W tym roku pilnuję terminów oprysków i chyba będzie lepiej krzysiek86;Kolorów na działce mamy dosyć, żona dba o to i lubi coś zmieniać,dosadzać ,może podejmie Twoją propozycję.Dziękuję.Pozdrawiam serdecznie.Ryszard.
Awatar użytkownika
Noen
100p
100p
Posty: 128
Od: 13 cze 2007, o 21:02
Lokalizacja: Zabrze

Post »

Zdarza się, ale teraz nie daj za wygrana robalom:P.
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Życzę lepszych zbiorów w tym sezonie. Mam nadzieję że może tym razem będziesz bardziej z nich zadowolony. :D
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka

Post »

Myślę,że w tym roku będzie lepiej,pilnuję oprysków.Pozdrawiam.Ryszard.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Jak oglądam Twoje zdjęcia mam wrażenie że działka jest strasznie duża. Ciekawa spełnia nie tylko funkcje rekreacyjne ale i użytkowe.
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka

Post »

Witam;krzysiek86.Może tak wychodzi na zdjęciach.Druga sprawa to trzon działki pozostaje ten sam, starych drzew się nie przesadza,jak mówi porzekadło,kosmetyka to jakieś krzaczki,fajne rośliny,kwiaty.Na grządki też jest ustalone miejsce i w zależności od warzywa co roku zmienia się miejsce sadzenia na grządkach.tak to pokrótce wygląda.Pozdrawiam.Ryszard.
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

I bardzo dobrze płodozmian i zmianowanie to bardzo ważna rzecz na grządkach, na polach czy sadach. :D
Chętnie pooglądam z bliska zdjęcia twoich krzewów, jeśli możesz je zrobić byłoby miło. Zainteresowała mnie twoja działka. :D
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka

Post »

Witam;krzysiek86.Z ciekawością obejrzałem Twoje zdjęcia.Paw robi wrażenie,jestem ciekaw,kto układał tą całą kompozycję? Wielkie brawa. Krajobraz szarości zmienił się w zieleń ,chociaż na Sląsku zawsze dbano o przyrodę.Bardzo mnie to cieszy.Jak będę miał nowe zdjęcia to prześlę do Forum.Serdecznie pozdrawiam.Ryszard.
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

O to fajnie chętnie nowe fotki zrobione przez Ciebie pooglądał. A pawia kwiatowego układała spółdzielnia mieszkaniowa tzn zapłaciła pewnie firmie ogrodniczej specjalizującej się w tego typu dekoracjach - tak mi się wydaję.
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka

Post »

w załączeniu przesyłam następne zdjęcia i serdecznie pozdrawiam Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krzysiek86
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6274
Od: 15 maja 2008, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post »

Rewelacyjny jest ten wiciokrzew wiesz może co to za odmiana :?: Miło z Twojej strony że dodałeś nowe zdjęcia :!:
Awatar użytkownika
rydnor
1000p
1000p
Posty: 1041
Od: 26 maja 2008, o 20:25
Lokalizacja: Toruń

Moja działka

Post »

Witam;krzysiek86,niestety nie znam nazwy tej odmiany wiciokrzewu,ale popytam na działkach.Twój Paw nadal robi wrażenie, pozostałe zdjęcia ogląda się z przyjemnością.Dzisiaj spadł długo oczekiwany deszcz,podlało dobrze,wszyscy na działkach zadowoleni.Obserwuję kwiatostan Juki, prześlę fotki.Pozdrawiam Ryszard. Teraz coś z innej beczki. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”