Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Martuś, witaj! Bardzo dziękuję za odwiedziny i cieszę się, że Ci się u mnie wciąż podoba... :)
Tereniu, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa... Musisz mi uwierzyć na słowo, że rabata wstydu w moim ogrodzie jak najbardziej istnieje... dodatkowo jej obecny układ odsłania niekoniecznie ładne i zagospodarowane miejsce za ogrodzeniem, dlatego muszę je całkowicie przerobić... rozumiesz, że zwyczajnie nie jestem z tego rogu ogrodu zadowolona. Dopracuję i będzie git :) Dziękuję, że jesteś!
Julek, jak ja lubię ten dziwny zlepek 'najsamprzód' :D To, że jesteś zakręcona, to wiem, ale że aż tak?? :D
Ilonko, zapraszam - cieszę się, że jesteś i dziękuję za słowa wsparcia!
Iwonka, postaram się prowadzić ten wątek w zwolnionym tempie ;-)
Pani Bestio, bardzo mi miło, że zajrzałaś - zapraszam! Brzozy mają w sobie coś uspokajającego... cieszę się, że mogę mieszkać w ich otoczeniu :)
Pat, masz rację - mamy nieograniczone możliwości i pewnie z jedna część do wiosny pęknie ;-) Cieszę się, że lubisz wpadać do mojego ogrodu... zaproszenie na obchód w realu cały czas aktualne (może zamiast samotnej wyprawy do Irlandii? ;-))
Kasiu, witam - dawno się nie widziałyśmy :lol: Mnie niestety też dziś głowa boli, ale to już trzeci dzień, więc powinno się wyciszyć. Tego też życzę Twojej głowisi. Fajnie, że z Lulką zobaczyłyście gdzie konkretnie planuję zmiany. Co prawda wiele trzeba sobie wyobrazić przez ten biały krajobraz, ale teraz łatwiej będzie od Was szukać rady :)
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Wpisuje sie do kolejnej części małomównej Aguni,co widac po ilosci wątków i tempie,w jakim one rosną.
Awatar użytkownika
Lukrecja
1000p
1000p
Posty: 1465
Od: 31 maja 2009, o 07:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Tak fantastycznego ogrodu nie można przegapić. Aga, wielki pokłon w Waszą stronę za tak precyzyjnie stworzony swoisty raj na ziemi. Gołym okiem widać, że ten ogród to Twoja największa pasja! Fotki rewelacyjne, a plany - ogromne. Trzymam kciuki i życzę sporo sił, ale też radości z udoskonalania tego pięknego miejsca! Pozdrawiam!
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Ale pędzisz Ty nasz milczku ;:224
ledwo dysze ...ale jestem :wit
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

:wit Agnieszko w nowym wątku
Widzę że macie z PanemM sporo planów ogrodowych na ten sezon, więc życzę ich realizacji w całości i czekam żeby zobaczyć te nowe rabaty, najbardziej nie mogę doczekać się szpaleru hortensji...
Awatar użytkownika
bonia244
1000p
1000p
Posty: 1151
Od: 19 lis 2010, o 08:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Aga zima jest, śniegu po kolana a i kondycja nie ta ;:223 a wąteczki Twoje ciężko mi dogonić ledwo co nadrobiłam zaległości już znów muszę się wracać :wink: ale oglądać te soczyste zdjęcia mogę bez końca ;:173 więc pokazuj kochana więcej ;:167
pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Melduję się w kolejnej części mojego ulubionego wątku ;:196
plany bogate, ale znając Twoją determinację będą zrealizowane i życzę Ci tego !
Awatar użytkownika
MamciaTerenia
1000p
1000p
Posty: 1637
Od: 1 lis 2012, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Aguś witam serdecznie w nowej części twojego wątku.
Tempo Twoich wątków tak zawrotne że na nadążam ;:306 ale na pewno będę zaglądać. Jestem zauroczona Waszym ogrodem i pracą którą włożyliście w powstanie tak ślicznego miejsca. Będę podglądać dalsze poczynania a plany...życzę realizacji.
Pozdrawiam, Tereska
Aleja Różana 33 cz. 3
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Teresko, dzień dobry! Nie musisz być na bieżąco - jak mój PanM powiada, my ciągle gadamy o tym samym ;-) Dziękuję za miłe słowa!
Marysiu, witam gospodynię mojej ulubionej wyspy ;:196 Masz rację, w ogrodzie jestem bardzo zdeterminowana i konsekwentna w realizacji tego, co sobie zamierzyłam, więc jest duża szansa że zmiany dojdą do skutku, zapewne kosztem innych zaniedbań ;-)
Bożenko, zdjęć u mnie dużo, ale widoki wciąż te same... niech więc jak najszybciej przychodzi wiosna, bo wszystkim nam brakuje świeżo zielonych widoków! Dziękuję że znalazłaś czas w niedzielę na wizytę w moim ogrodzie ;:196
Iwonko, witam! Tak, planów jest sporo, oby tylko zdrowie dopisywało, to wszystko powolutku zrobimy... miłej niedzieli!
Dorotko, cieszę się, że jesteś! :)
Nelu, mój ogród nie zasługuje na aż tyle miłych słów - dziękuję za nie z całego serca, to motywuje do jeszcze większej ilości pracy nad nim... Postaram się nie zawieść!
Małgosiu, dziękuję za odwiedziny... miałaś wczoraj prawdziwe forumowe przyjęcie!
Awatar użytkownika
D-M
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1151
Od: 16 lis 2009, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Zajrzałam i ja do 14.. :wink:
pięknie tam u Ciebie Agnieszko ;:168 ..1300m masz gdzie szalec 8-)
a prezencik też mi się podoba :)
Ostoja spokoju...
Pozdrawiam Daria
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Dario, witam niedzielnie! Masz rację, na 1300m można poszaleć, a chciałoby się dwa razy tyle... ale kiedyś trzeba zarabiać, więc ta powierzchnia dla mnie jest optymalna :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

:wit Witam z zasypanych na biało gór :wit
Awatar użytkownika
variegata
1000p
1000p
Posty: 1991
Od: 24 sie 2012, o 13:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zakole Dolnej Wisły

Re: Witam w ogrodzie u Aguniady cz. 14

Post »

Jestem :wit
Kaskada, to moje marzenie. Twoja jest idealna, czyli naturalna, nie rzucająca sie w oczy, wkomponowana w naturę, piękna. Ta nowa tez będzie w takim stylu, czy kształt zmieniacie? Bo coś mi świta, że nowa ściana jest bardziej 'regularna', taki jakby murek, tak?
Dom na wsi i ogród wokół niego to spełnienie moich marzeń. Rośliny i zwierzęta- pasja i miłość. Pozdrawiam. Magda.
Ogród piaskowy w Zakolu Wisły cz.IV
Tak, lubię koty ;)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”