Ogród w stylu eksperymentalnym

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Olimpio, wpadam z rewizytą i już na początku widzę, że mamy ze sobą dużo wspólnego... też ciągle coś zmieniasz! Ogród masz malowniczy, a psiaki - słodziaki! Mój występuje w liczbie pojedynczej i jest zdecydowanie mniejszy, a i tak w ogrodzie już zdążył nieźle narozrabiać, więc wyobrażam sobie co potrafi para takich gagatków!
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Jakie smutne byłoby życie bez zwierząt :D A tak musisz się zastananowić, czy psy zaakceptują nową roślinę, czy nie :;230
Z rośłinami juz tak bwa, że najbardziej rozrastają się nie te, na których nam zależy.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
olimpia331
50p
50p
Posty: 94
Od: 4 sty 2013, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Dąbrowy Górniczej

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Asiu zmiany to moje motto, w tym roku np pieciorniki przesadziłam pięć razy i nadal mi nie pasi ich miejsce, na wiosnę znowu im zmienię miejsce, może tym razem trafię :heja

psy są kochane, ale moje strasznie kopią no i bardzo często niszczą mi trawnik, nie wiem które bardziej ryje w trawniku kret czy moje psy ;:oj


Ewa psy to rozrabiaki i rzeczywiście z jakiś względów czasem mi się uprą na jakąś roślinę i koniec, tak miałam w tym roku z wrzosami, uparły się na jeden okaz i co rano wychodziłam z domu to nieszczęsny wrzos leżał na środku trawnika :roll:
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Witaj Olimpio i jestem ! Jak widać można znaleźć oazę spokoju nawet w pobliżu fabryk. Kolekcja tulipanów zapowiada się wspaniała tym bardziej, że oprócz tych 700 posadzonych już coś było. Pieski, cóż kiedyś tłumaczył mi wet. że jak pies Ci towarzyszy przy sadzeniu roślin to potem chce Ci zrobić przyjemność i kopie tak jak Ty, żeby Ci ulżyć - może miał rację. Chociaż mój kopał w innych miejscach też. Teraz jest w kojcu bo oprócz kopania uciekał i robił duże szkody na wsi ;:oj
Będę do Ciebie zaglądać i śledzić gdzie w końcu wyląduję pięciorniki ;:306
Awatar użytkownika
klarysa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5897
Od: 11 mar 2011, o 17:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Olimpio, przerabiałam -ogród zgodny z koncepcją psa, a nie pani ;:14 Bardzo obstawał przy swoim.
Niestety nie tolerował też młodzieży gimnazjalnej, która chordami w sezonie szkolnym przechodzi koło posesji i systematycznie sprawdzała, co może zrobić duży pies za ogrodzeniem ;:14 Pies umiał przeskakiwać, niestety. Owczarek-inteligentny, na dodatek psiur.
Nie chciałam, żeby był w kojcu, więc trafił do znajomych-jeszcze jako niespełna roczniak, którzy mieszkają i pracują w lesie. Wybiegany, szczęśliwy i wolny, opiekun dzieci. U nas się męczył.
Teraz mam małego psiura, mieszka w domu w koszyku, i tylko podlewa iglaki.
Nie ingeruje w nasadzenia i nie kopie.
Taki towarzysząco-drepczący.
Sunia owczarka u brata też odpuściła, gdy wyrosła ze szczenięcego wieku.
Awatar użytkownika
olimpia331
50p
50p
Posty: 94
Od: 4 sty 2013, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Dąbrowy Górniczej

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Maska witaj serdecznie :D

Moje psy też część dnia spędzają w kojcach, bo inaczej to miałabym kopalnie odkrywkowe a nie ogród ;:138

moja kolekcja tulipanów to oczko w głowie, mam ich duzo, co roku dosadzam, mój m się dziwi ile można posadzić cebulek w jednym ogrodzie ;:108 ale po 10 latach ciągle mam mnóstwo miejsca na tulipany :D

klaryso kiedyś też będziemy mieć małego psiaka, zwłaszcza, że teraz nie mam kiedy chodzić z nimi na długie spacery jak kiedyś, muszą się przyzwyczaić do ich braku, niestety no ale pierwszeństwo ma mój maluch, z nim chodzę na spacery a z dzieckiem w wózku i dwoma psami na smyczy (wielkimi) nie da się przejść nawet dwóch metrów :wink:
Awatar użytkownika
olimpia331
50p
50p
Posty: 94
Od: 4 sty 2013, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Dąbrowy Górniczej

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

a ponieważ kocham tulipny nie może zabraknąć zdjęć kilku okazów z mojej kolekcji :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 5 sty 2013, o 10:43 --

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
semper
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2538
Od: 27 lis 2011, o 10:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: 160km od Pragi

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Witaj Olimpio. 700 tulipanów - to działa na wyobrażnię. Zaznaczam wątek bo chcę je zobaczyć w akcji. ;:138
Pozdrawiam! ,Jurek z górek ;)
Moje górki
Rojnikowisko i nie tylko
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

700 tulipanów, no... no... Idziesz z rozmachem!
Mój nowy york (8 m-cy) w odróżnieniu od starego, bardzo interesuje się się ogrodnictwem... pieli, kopie, sprawdza osobiście jakość sadzonek... no istny ogrodowy skarb :;230
Awatar użytkownika
olimpia331
50p
50p
Posty: 94
Od: 4 sty 2013, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Dąbrowy Górniczej

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

semper witaj :D

700 cebulek to tylko tak groźnie brzmi, w rzeczywistości wcale ich tak nie widać, jak za kilka lat dosadzę kolejne parest lu więcej :wink: to może będzie efekt o który mi chodzi :D

asiu no właśnie ja bym chciała mieć małego pieska jak Yorka, na pewno nie rozrabiałby tak jak moje olbrzymy :tan
Awatar użytkownika
Waleria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3612
Od: 12 sty 2007, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Olimpio, możesz napisać,jak nazywa się kwiatek na 1-szym zdjęciu z 4 stycznia z godz.22.12 ?
Waleria
Awatar użytkownika
Kriss1515
1000p
1000p
Posty: 2203
Od: 15 cze 2012, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

Hej :wit

I ja wpadłem. Pięknie tu , aż 700 cebulek tulipanów ? :shock:
Awatar użytkownika
olimpia331
50p
50p
Posty: 94
Od: 4 sty 2013, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Górny Śląsk okolice Dąbrowy Górniczej

Re: Ogród w stylu eksperymentalnym

Post »

walerio chyba ci chodzi o żywokosta, piękna roślina okrywowa, ale do cienia, w pełnym słońcu ją przypala, przynajmniej u mnie:D

Obrazek

-- 5 sty 2013, o 13:09 --

Kris zobaczysz wiosną wcale nie tak dużo, w dodatku są tylko w trzech kolorach, białym, różowym i fioletowym ;:173
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”