Dzień bez działki, to dzień stracony cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu jestem pod ogromnym wrażeniem, łazienka pięknie się zapowiada, podłoga w kuchni ekstra, na działce również praca wrze, tylko podziwiać ;:63, jeśli teraz tak "pędzicie", to już widzę co wiosną będzie się działo ;:108
Awatar użytkownika
Alina-277
200p
200p
Posty: 454
Od: 3 sty 2011, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stalowa Wola /Podkarpacie..

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Ja też nie wytrzymałam i weszłam do łazienki i do kuchni ...jestem pod wrażeniem....tak szybko prace przebiegają ...mężczyzn do pracy Ci nie brakuje ale jak tak robią jak wyżej to praca przedłuży się mocno :;230 :;230 :;230
Pozdrawiam... Alina .
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

ILONKO....prac porządkowych w ogrodzie jak widać....hałda gałęzi i gałązek do pociachania, zatrudniłam starego harcerza ...procesował się ze mną o dobry toporek......chciał to dostał.....

ALINKO....na razie to stoją i obierają front robót.....aby się sprawnie posuwała to ja już dopilnuję ;:108 ;:108
Awatar użytkownika
Lusia 57
1000p
1000p
Posty: 1429
Od: 8 sty 2011, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kociewie

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu :D i ja weszłam, nie nabrudziłam, buty zdjęłam. Bardzo mi się u Ciebie podoba. Już całkiem niedługo zamieszkasz. A w ogrodzie masz dużo pomocników, silnych i usprzętowionych, ciężkie prace masz z głowy. Dla Ciebie zostanie sama przyjemność, planowanie i sadzenie.
atena1950
200p
200p
Posty: 222
Od: 1 paź 2010, o 19:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

WITAJ KRYSIU masz super, ale pracowników Ci zazdroszczę, najbardziej podoba mi się ten podlewający , można powiedzieć zniewalający pozdrawiam Basia
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysia.....jak śliczna łazienka....i wanna jaka się marzy mojej córce ;:oj
Kuchnia też będzie ciekawa....ładne płytki są ;:138
w ogóle bardzo lubię oglądać remonty....u kogoś :;230
powodzenia.....będę zaglądać ;:108
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

LUSIA........ u mnie w domu goście chodzą w butach...musiałaś w skarpetkach ;:65 ;:65 bo ja dla gości łapci nie mam.....jeszcze troszkę potrwa zanim tam się wyśpię, bliżej wiosny....
....pomocnicy się trafiają, bardzo ich lubię...chociaż i ja sama uwielbiam pracę w ogrodzie........

BASIU.... ;:196 że wpadłaś....pracownicy to wszyscy na odrobku........a ten podlewający to najchętniej by tylko polewał...

GRAŻYNKO ....łazienkę już taką samą mam w bloku i wcale mi się nie opatrzyła....dlatego też na nowym miejscu robię taką samą.....ja też mogę powiedzieć, że lubię remonty jak w nich nie mieszkam ;:108 ;:108
zaglądaj....bardzo proszę.....
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Witaj Krysiu! Jesteś w przełomowym okresie - szykuje się nowy dom i ogród - to trudny i wspaniały czas. Wnętrza bardzo ładnie się zapowiadają, a zważywszy na urodę i zadbanie Twojej działki, ogród też na pewno będzie piękny.
Zachęcam do sadzenia brzóz, to takie piękne drzewa..! Nigdy nie powiem o nich :śmieciuchy - tak bajkowo wyglądają ich złote , wirujące na wietrze liście...
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

TAMARYSZKU...jak miło, że do mnie zajrzałaś....brzozy już pierwsze posadziłam wczoraj, dąb czerwony znalazł też swoje miejsce, nie zdążyłam z jarzębinami bo one mają mieć towarzystwo z brzozami.....zawsze mi ten zestaw chodził po głowie....przy tym jarzębina to taka pozytywna energia....
..zima pozostała mi na dobranie roślin które mają zagościć w moim ogrodzie....na pewno mają to być krzewy które będą się przebarwiały...iglaczki mają tylko stanowić tło dla pozostałych.....TWÓJ ogród chyba będzie dla mnie wzorcem a Ty doradcą z doświadczeniem....
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Witaj :wit Połaziłam po Twoich włościach, widzę, że będzie się dziać na wiosnę. Nowy dom i nowy ogród, powstające rabatki. Łazienka piękna , mam podobną kolorystycznie z podobną wanną :wink:
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
drewutnia
1000p
1000p
Posty: 3711
Od: 1 gru 2011, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Mały ogrodnik widzę rośnie,traktorek,koneweczka
Wnętrza widzę wykańczacie.Oj dużo jeszcze przed wami co? :wink:
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

JUSTYNKO.....dom stary, ogród stary i mnóstwo pracy....ale o tym było nam wiadomo więc teraz poczekać na wiosnę i ruszać.....myślałam, że zdążę przed zimą skopać tą część ogrodu która ma posłużyć wiosną do nasadzeń.....czasu brakło, będzie też inaczej jak już tam zakotwiczymy każdą chwilkę będzie można wykorzystać na grzebanie w glebie :;230

DREWUTNIA.......wnętrza to już prawie wykończone, brakuje podłóg a to za moja przyczyną....bardzo chcę mieć deskę na co inni nosem kręcą, a że na zimę się nie wprowadzamy więc jeszcze sobie trochę pośpię z tym problemem i czas może rozwiąże na moją korzyść.............mam w tym mieszkaniu deskę na podłodze i jest mi z tym bardzo dobrze, może stąd to moje stanie przy swoim ;:108 ;:108
za to pracy w ogrodzie na kilka sezonów.......a mały ogrodnik to może tylko narozrabiać
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu zauważyłam, że prace w domu i ogrodzie idą pełną parą, łazienka ładna, kafelki pięknie dobrane, przyjemnie się patrzy na takie ciepłe kolory, kuchnia również ciekawa, zazdroszczę ci powierzchni. Pracowników w ogrodzie też nie mało, ciekawa jestem na ile wyceni swoją pracę "traktorzysta". ;:113
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”