Dzień bez działki, to dzień stracony cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu :wit Piękny ten Twój Milin ;:215 Ja też nie mogę się doczekać na kwiaty milinu ;:185 Sadziłam już dwa razy - jeden całkiem wymarzł tamtej zimy , drugi ledwo odbił ;:223 ;:223 Teraz jesienią wsadziłam następny - zobaczymy co będzie , oby do wiosny .
Pozdrawiam serdecznie ;:196
Awatar użytkownika
[Iza]
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1847
Od: 26 paź 2009, o 17:47
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Śliczne zdjecia pokazałaś. Piękne te nasze polskie krajobrazy. Gdyby tak jeszcze chciało być bardziej ciepło w Polsce, to by było wspaniale. Za dużo u nas zimna, zdecydowanie :D
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

TERENIU....odrostami milina mogę Cię obdarować, jest go wszędzie pełno....nie wiem czy to dobra pora bo on siedzi w ziemi....lepiej chyba na wiosnę do doniczek i dobrze go ukorzenić....przypomnij się :uszy
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu ;:196 Byłabym Ci bardzo wdzięczna za milina - tylko czy ja mogę Ci teraz tzn. na wiosnę głowę zawracać , jak Ty będziesz miała tyle pracy przy nowym ogrodzie ??? :oops:
Dzięki ;:180
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

TERENIU....Ty też nocny marek.....możesz zawracać...nieraz taka odskocznia od natłoków jest konieczna dla zdrowia psychicznego....tylko się przypomnij ;:108 :uszy :uszy
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Tak jest Krysiu tak jest ;:196
Tu zwiedzam , tam czytam , tu oglądam - wszystko mi się podoba , wszystko bym chciała wiedzieć , wszystko mieć - już ni głowa pęka a spać nie mogę ;:185
Awatar użytkownika
Wendy
200p
200p
Posty: 357
Od: 26 gru 2010, o 19:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Pobyłam u Ciebie Krystynko dziś trochę, i chyba już wiem co nie pozwala Ci "sypiać snem dojrzalej kobiety" szepnęłaś o tym u mnie. Rozumiem i bardzo chciałabym tak podobnie, nawet za cenę snu dojrzałej kobiety.
Cieszę się Twoją radością.
Dostrzegłam gdzieś Twoją wątpliwość dotyczącą milina. Mam go od pięciu lat, kwitnie, ale nie zauważyłam by gdzieś szwendał się bez mego przyzwolenia. Może mam go za krótko na zachwianie subordynacji, może jeszcze nie uszkodziliśmy mu korzeni, może zadowolony jest z dotychczasowego siedliska, a może zwyczajnie jest grzeczny - zna moje zdanie, nieuchronność kary?
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42112
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Co u Ciebie Krysiu słychać, jak postępują prace i co na działeczce?
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

WENDY.......... ;:196 ;:196 za odwiedziny, a z radością z dnia na dzień lepiej więc i sen spokojniejszy, szczególnie po takich potyczkach z glebą.......kamienną uliczkę obsadzam trzmieliną....może niejedna się ukorzeni

Obrazek

....a że mam obok siebie moją miłość która wiernie mi towarzysz.....w ogrodzie chętnie, w łóżku nieomal w każdy weekend więc i noce stają się ciekawsze...

Obrazek

ojjjjj to Ty swego milina poddałaś dobrej tresurze albo wyjątkowy egzemplarz trafiłaś....mój nie daje się okiełznać....

MARIO..... ach już wpuszczę Cię na chwilkę i powiem, że dzieje się wiele.....
.......łaźnia prawie na ukończeniu....dzisiaj ten kącik Ci pokażę.........

Obrazek

......spojrzenie na kuchnię......

Obrazek

....na działkę wpadam na chwilkę i już zmrok zapada a sobota okazała się pracowita.....nikt się nie lenił....lubię trochę porządzić więc każdy szanował swoje stanowisko pracy.....

Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42112
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu bardzo obiecująco to wszystko wygląda. Łaźnia gotowa, kuchnia tylko sprzęty wstawiać i jucz można mieszkać!
Trzmielina na pewno się przyjmie tak solidnie podlana ;:224 Podział ról sprawiedliwy chociaż traktorzysta miał najpoważniejsze zadanie. Dziękuj, że mnie wpuściłaś do swoich pieleszy najbardziej osobistych (łazienki i kuchni) ;:168
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

;:oj łał Krysiu ale się cieszę, że remonty u Was idą całą parą ;:215 W łaźni będziecie mieć też parę, rózgi itp. :?:
Kuchnia chyba duża,co?
Twój pomocnik widać przejety swoją rolą polewacza ;:333 a jaki wypasiony traktorek ma ;:224
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu..a jam ciekawska i także podejrzałam ;:oj . Super łazieneczka..czy kabina też będzie. :?: . Kuchnia wygląda na bardzo dużą, już mi się podoba. ;:215 . Widzę że tempo prac wykończeniowych idzie pełną parą. Na zewnątrz także...dobrze że masz tylu pomocników to i prace idą raźniej. Pewnie nie możesz doczekać się wiosny...oj będzie się działo. ;:224
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

BASIU....łaźnia bez pary i bez różdżek....ale może kozę sobie kupię i w mleku zacznę się pławić :;230 pomocnik naprawdę to dziecko bardzo pracowite....jak porządkowałam podwórze z desek to łapał w drugim końcu i " babuniu ja ci pomogę, bo to ciężkie jest".....znacie takie powiedzenie małe dzieci chwytają nas za serce, duże za kieszeń, traktorek to spadek po starszakach, ale ciągle w użyciu...

ZENIU...kabiny nie będzie, może na starość lepsza ale nigdy jej nie lubiłam....schodki jeżdżące sobie kupię albo zrobię i będę po nich się gramolić do wanny....kuchnia spora w porównaniu z blokiem duża....
...pomagiery... nadarzają się więc wykorzystuję ich dobre ;:167 ;:167 i pracę organizuję.....

MARIO...do zamieszkania jeszcze trzeba trochę kasiury a ona tak szybko nie chce napływać......trzmielinę w ten sposób już nie jednokrotnie ukorzeniałam na działce, więc myślę, że jak co 3-cia się przyjmie to wystarczy....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”