Wstążeczka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Wstążeczka

Post »

Jak dokupisz taki gotowy preparat do kompostu, to nie ma większego znaczenia z trawą. Ja nigdy nie suszę. H sypie tak prosto z zasobnika kosiarki. Super sprawdzają się też dżdżownice amerykańskie.
Będzie na wiosnę pyszne papu dla Twoich pięknych róż. :wit
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
Tacca
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4487
Od: 12 lut 2009, o 12:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wstążeczka

Post »

Monika , może i masz sam piach , ale roślinki masz śliczne i ogród zadbany , podoba mi się rabata z białymi kamykami , szczególnie teraz jak pochmurne dni nastają , rozwesela ogród .
Monikwiaty
1000p
1000p
Posty: 1468
Od: 27 lis 2011, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wstążeczka

Post »

Witam moich miłych gości:)
KASIU- o ile znajdę jej inne zdjęcia to wstawię.
WANDA7- Wando dziękuję za odwiedziny,kiedyś podglądałam już Twój cudny ogród i na pewno w nim jeszcze nie raz zagoszczę. co do piachu,kopałam dzisiaj dołki w kawałku jeszcze nie uprawianym,za to takim w którym rok temu były wykopy pod zmianę kanalizacji , w każdym dołku czysty żółty piach niestety:)
MAJKA- Teraz sama widzisz jaki mam skraweczek tego raju, tym chętniej przebywam w Waszych przestrzennych cudach. Żwirek stosowałam na 1 rabatę ale bez żadnego podkładu,denerwowało mnie że miesza się z ziemią ale na dłuższą metę i to ukazało plusy,bez geotkaniny i tak trzyma wilgoć a roślinom tam chyba dobrze bo rozsiewają się np. sasanki:)
RENATA- Dokupiłam taki preparat w kartoniku i mam nadzieję na to papu wiosną,tym większą że jak mówisz też prosto z kosiarki sypiecie trawę:)
DANUSIA- Dziękuję za wizytę i Twoje miłe słowa,zapraszam ponownie i oczywiście pozwolę sobie Ciebie odwiedzić :)

Nie super jakość ale dla Was różyczki
Pirouette
Obrazek
i czerwono-biała
Obrazek
Pozdrawiam, Monika.
Wstążeczka
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Wstążeczka

Post »

Różyczki prześliczne, ale ta czerwono-biała powaliła mnie.... ;:180
Chyba wrócę do róż... ;:224

Spora grupa mówi, że kompost musi swoje odleżeć, ale my z własnego doświadczenia wiemy, że trzeba sprawdzić, bo czasem jest szybciej, czasem wolniej. Dość długo rozkładają się liście, a gałęzi to staramy się nie dokładać, bo brak rozdrabiarki.
Tak czy siak to dobre papu dla roślinek.
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wstążeczka

Post »

Monika :wit
Początek masz niezły a i zapał duży ;:215
Róż w paski to może Papageno,którą kupiłem na jesieni :!: A Monica to moja ulubiona róża,choć nie imienniczka :!:
Trzymam kciuki,
Sławek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Wstążeczka

Post »

Witaj Moniczko w swoim raju. :wit
Fajnie, że zdecydowałaś się nam go pokazać.
To już całkiem pokażny kawałek raju. :D
Dzbanek na rabacie..... ;:224 .....wygląda pięknie pośród kwiatów. ;:215
Grażyna.
kogro-linki
Monikwiaty
1000p
1000p
Posty: 1468
Od: 27 lis 2011, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wstążeczka

Post »

RENATA- Renatko ja tej wiosny miałam do nich nie wracać,po takiej zimie a zdobyły moje ;:167 jeszcze bardziej w tym sezonie ,ale nie mogło być inaczej jak patrzy się na takie ogrody jak Kasi,Majki ,Grażynki i inne dopieszczone na forum.
SŁAWEK- Sławku może to ta odmiana,nie wiem,w sklepie pogubili karteczki i odręcznie podpisali donice,tą nazwali właśnie czerwono-biała.
GRAŻYNKO- Dziękuję,wolałabym szerszy ale trzeba kochać i cieszyć się z tego co się ma. Nie ma szans na szerokie okazałe rabaty to trzeba w miarę możliwości dopasować coś do tego co jest:)

Dzisiaj woda w wiaderku na ogrodzie zamarzła na kilka milimetrów, zobaczymy co z roślinami popołudniu. Mam dylemat z kopcowaniem róż, ciągle czekam,one całe w listach i pakach to chyba jeszcze za wcześnie? boję się że jak okopcuje je teraz to mogę im zaszkodzić bo nie przygotują się do zimy.
z wczoraj HEIDI KLUM na trawsko za siatka proszę nie patrzeć,sąsiad nie uprawia działki ,ogranicza się do koszenia jej raz na sezon
Obrazek
Julia Child
Obrazek
Astry
Obrazek
życzę wszystkim przyjemnego dnia:)
Pozdrawiam, Monika.
Wstążeczka
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Wstążeczka

Post »

HEIDI KLUM? -piękny kolorek. ;:oj
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
DuczekiOsia
1000p
1000p
Posty: 1621
Od: 10 sie 2012, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Wstążeczka

Post »

i ja tu dotarłam i bardzo mi się podoba, zadbana działaczka, a sąsiadkę też mam taką olewającą i ten sam problem przy ogrodzeniu, wrośnięta trawa przy siatce wchodzi do mnie i wygląda :? nieciekawie. Będę wpadać :wit
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wstążeczka

Post »

Heidi Klum o pięknym i bardzo ciekawym kolorku ładnie zaprezentowane na zdjęciu.
Pozdrawiam :wit
Monikwiaty
1000p
1000p
Posty: 1468
Od: 27 lis 2011, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wstążeczka

Post »

Renatko,Arkadius121- To właśnie jej kolorek mnie skusił,miałam kupić inną róże a wybrałam tę chociaż jej nie znałam, nie potrafiłam się oprzeć jej kolorowi i zapachowi.
Leokadio- witaj:) miło mi gościć Ciebie a tym bardziej czytać takie miłe słowa,zapraszam:)
Po ostatnim przymrozku klapnęły wszystkie kwiatki jednoroczne,więc już się z nimi pożegnałam, winogrona ogołociły się z liści,hortensje pociemniały ,inne rośliny wyglądają na nie naruszone.
Obrazek
Pozdrawiam, Monika.
Wstążeczka
Awatar użytkownika
Padawan Collies
100p
100p
Posty: 121
Od: 1 lis 2011, o 20:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Wstążeczka

Post »

WItaj Moniko! Działka fajnie Ci obrasta, widocznie ziemia nie jest najgorsza, ale i tak najważniejsza jest zawsze "dobra ręka" a widać, że ją masz. No i śliczne róże też masz!
Paskudny sąsiad, pewnie sieje się od niego zielsko! Nadzieja w tym, że któregoś lata pozazdrości Ci ogrodu i sam zakasze rękawy! :)
Pozdrawiam - Mariola & Padawanki Copyright@Padawan Collies
Nasz ogród na Forum
GÓRY
Awatar użytkownika
robaczek_Poznan
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8631
Od: 30 sty 2012, o 23:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wstążeczka

Post »

Monia, pięknie Ci kwitnie Heidi :D Moja ma kolejne pączki, mam nadzieję, że jeszcze zdąży błysnąć urodą przed zimą :lol:
Pozdrowionka :-) Kasiek *aktualny wątek
*moje wątki*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”