Mój jednoroczny ogród - zuzia55

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

wow Zuziu masz już altankę :) ;:114

No to teraz sezon grillowy rozpoczniesz....niech tylko przestanie padać
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
Małgoś59
50p
50p
Posty: 83
Od: 13 lut 2008, o 19:12
Lokalizacja: Wrocław

Post »

ZUZIU Śliczna altana,ze stołem i ławami wygląda S U P E R !!! Możecie już biesiadowac i deszcz nie będzie już straszny.Wyrazy uznania dla super zdolnego mężusia ;:63 ;:63 ;:63
Co mnie nie zabije- to mnie wzmocni.

Pozdrawiam Małgosia

zapraszam- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=11234
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2993
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Post »

Może to nie jest taka altanka jakie widzi się w ogrodach,ale dla mnie spełnia podstawowe zadanie tzn. nie będzie mi deszcz lał na głowę. A dla mego M i kolegi to była "próba sił'' i co ciekawego,bo obecnie masę znajomych chce ,aby im zrobic podobne.Ale ja i żona kolegi już wymysliłyśmy im huśtawlki do zrobienia.No i mam jeszcze studnię do obudowy.Musimy im dac coś do roboty ,bo za dużo mieliby wolnego czasu po pracy.HIHI.
Awatar użytkownika
kasia176
100p
100p
Posty: 129
Od: 2 sie 2007, o 10:19
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Witaj Zuziu, zajrzałam dziś do Ciebie i bardzo spodobał mi sie Twój grill (toż to cała kuchnia!!!) oraz sposób, w jaki oddzieliłaś część ozdobna ogrodu od części użytkowej - te kratki wyglądają bardzo fajnie a jeszcze fajniej te wkopane w ziemię pieńki albo plastry drewna. Świetny pomysł - powiedz proszę jak to jest wykonane oraz czym są zabezpieczone te drewienka.
Pozdrawiam wiosennie
Kasia
Zapraszam do mojego ogródka
Awatar użytkownika
kasia176
100p
100p
Posty: 129
Od: 2 sie 2007, o 10:19
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

aha i zapomniałam - te czarne bratki są cuuudne!!!! niemal tak jak altanka i mebelki ogrodowe :lol:
Pozdrawiam wiosennie
Kasia
Zapraszam do mojego ogródka
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2993
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Post »

Witajcie !Dzięki za pochwały.KASIU-ten bruk jest zrobiony z pociętych w ok 10 cm plastry ,drzew liściastych i ułożony na podsypce z piasku i pod nią czarna folia.Był robiony szybko i jeszcze nie został zakonserwowany.A teraz wybieram się do WAS z rewizytą.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
izabella1004
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3631
Od: 18 kwie 2008, o 08:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie

Post »

Witaj Zuzia
spacerowałam po twoim ogrodzie i usiadlam przy stole w altance bardzo mi się podoba ,moja altanka jest dopiero zaczęta
Pozdrawiam i zapraszam Iza
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Zuziu, ta altana jest naprawdę ładna - maż i kolega się sprawdzili Obrazek
bożena170365
500p
500p
Posty: 777
Od: 17 lut 2008, o 22:48
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Post »

Witam Cię Zuziu.Altanka oczywiście superowa,napracował sie mąż z kolegą,oj napracował ;:63 ;:63 ;:63 ;:63 Nie raz przycupnę też po spacerku po Twoich włościach,oczywiście jeśli pozwolisz na fantastycznych krzesłach ;:63 ;:63 ;:63
Pozdrawiam, Bożena
Zapraszam do mojego ogrodu
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=12693
Awatar użytkownika
żaża
200p
200p
Posty: 460
Od: 28 lut 2008, o 18:45
Lokalizacja: w podkarpackiem

Post »

Witaj Zuziu jestem pod wrażeniem, gratulacje dla męża z sąsiadem, altanka i meble - rewelacja, nie wspominając o kuchni letniej.
A brązowy irys :shock: którego wypatrzyłam na jednym ze zdjęć, no po prostu marzenie.
Edyta
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Post »

Witaj Zuziu!
Pospacerowałam sobie po twoich włościach . Super to wszystko sobie urządzacie. Masz nie tylko piękne i interesujące rośliny ale i wyposażenie ogrodu. Przede wszystkim nie typowe. Wygląda to wszystko super! Aż wierzyć się nie chce że zajmujecie się ogrodem dopiero od roku. Ja moją działkę głaszczę już kilkanaście lat a ciągle nie wygląda to tak jak by mi się marzyło. Przesyłam pozdrowienia z Kaszub i zapraszam do siebie Maria
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2993
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Post »

Witajcie! Dzisiaj musiałam kilku rosłinom ze skalniaka zmienic miejsce,bo się rozrosły i jedne wchodziły na drugie.Posadziłam też kilka iglaków,które się nazywały:sosna himalajska,jodła kalifornijska i jodła kaukazka oraz został mi do posadzenia żarnowiec,ale jakieś ma inne liście,jak ten,ktory mam od ubiegłego roku.W iglakach podobały mi się bardzo ich przyrosty. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Priam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5224
Od: 18 kwie 2007, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Ojoj jak tu sie zaczyna fajnie robić :) powodzenia w dalszej pracy!!!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”