Mój maleńki ogródek...

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Kasiu czemu dopiero dziś pokazujesz nam ogródek?
Tulipanki masz prześliczne.

Też ciekawa jestem całości....
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
muminek
200p
200p
Posty: 462
Od: 26 mar 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post »

Dziękuję, dziewczyny :) Nie spodziewałam się tego... Właściwie, to mój ogródek składa się z kilku zakątków-wszystko jest w fazie budowy i przerabiania... Za wiele nie mam Wam do pokazania :( to nie jest ogrod Hani,czy Eweliny,czy też KaRo...
Moniko placyk wysypałam wartwą żwirku i na tym układałam kamienie-starałam się dobierać tak, by chociaż jedna strona była płaska-nie wyszlo to tak równo, jak z kostki granitowej, ale ogólnie jest ok ;)
KaRo ten placyk jest niewiele większy od tego,co widać na zdjęciach ;) ma może 3m x3m z takim dziwnym skosem... nie wiedziałam co z tym zrobić i doszłam do wniosku,że chociaż ciekawy widok będę miała przed wejściem (dla mnie ;) nie wiem, jak dla Was ;))
Ogród jest typowo warzywno-owocowy, więc naprawdę nie ma czym się chwalić...
Wrzucam kilka zdjęć:
Datury-dwa lata temu i dziś(stoją w kąciku i czekają na rozstawienie po kątkach ogrodu)
ObrazekObrazek
Rabatka, którą rozpoczęłam w zeszłym roku i kombinuję z nasadzeniami
Obrazek Obrazek

No i moje ulubione kosaćce..
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

I na koniec lilaki ;)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

muminek pisze:Dziękuję, dziewczyny :) Nie spodziewałam się tego... Właściwie, to mój ogródek składa się z kilku zakątków-wszystko jest w fazie budowy i przerabiania... Za wiele nie mam Wam do pokazania :( to nie jest ogrod Hani,czy Eweliny,czy też KaRo...
ej muminek jesteś bardzo skromna. Hania, Ewelina, Karo i nne dziewczyny, których nei wymieniłaś mają cudne ogródki/ogrody ale ni ezaczęły nasadzeń wczoraj !!!!!!!!!

Dodatkowo są tak miłymi osobami, że chętnie pomagają nowym, zielonym ogrodniczkom bo wiedzą, że te ogrodniczki chą tylko jednego... pięknych, zdrowych roślinek:)
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
muminek
200p
200p
Posty: 462
Od: 26 mar 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post »

:D:D nic na to nie poradzę... To silniejsze ode mnie ;) A poza tym taakie piekne ogrody wpędzają mnie w kompleksy ;)
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Twój ogród też jest super, zobacz na mój ugór to dopiero zobaczysz co to znaczy zaczynać! Pokaż jeszcze ten warzywnik, bo to jest teraz mój temat numer jeden!
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Dziewczyno, czemu TY masz kompleksy ?
Ja bym chciała mieć to co Ty.
Przecież masz pięknie, i ten placyk mnie zauroczył.
A powiedz mi czy te kamienie są czymś wzmacniane np. zaprawą czy tylko tak leżą ?
Awatar użytkownika
muminek
200p
200p
Posty: 462
Od: 26 mar 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post »

Gabrysiu, widziałam Twoją działkę.. Jest piękna(wprawdzie nie zdążyłam obejrzeć do końca,ale jeszcze to nadrobię ;)) Kamieni niczym nie wzmacniałam-placyk jest w zakątku przed domem, gdzie rzadko się chodzi (niektóre kamyki są poluzowane,ale jest ich niewiele).W tej chwili zrobiłam małe wstawki z cegieł ( na krzesła i stolik ;)),ale pokażę wszystko, jak już skończę..
Moniko, Twoją działkę też widziałam :) Dużo przestrzeni, blisko las i superowe wrzosowisko (to lubię :)) Ogólnie, super :) i fajnych masz pomocników :D
Awatar użytkownika
muminek
200p
200p
Posty: 462
Od: 26 mar 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post »

Zapomniałam..... na razie dwa zdjęcia: kawałek skalniaka i rabaty... Muszę pomyśleć nad tym skalniakiem (za mało kolorów)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Beata703
500p
500p
Posty: 960
Od: 27 mar 2008, o 09:46
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój woj.śląskie

Post »

Kasiu Twój ogródek jest śliczny,a ty masz jakieś dziwne kompleksy, a co ja mam powiedzieć ja nie mam ogródka w ogóle i mieszkam w bloku,a bardzo bym chciała na wsi. :lol: :lol:
U Ciebie jast naprawdę pięknie i to nie jest tylko moje zdanie. :lol: :lol:
Pozdrawiam Beata
Awatar użytkownika
muminek
200p
200p
Posty: 462
Od: 26 mar 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post »

Dziękuję, Beatko :) Cieszę się,że Ci się podoba...
na razie wklejam jedno zdjęcie : nowa zembla po wczorajszej wieczornej kąpieli ;) Spróbuję
w najbliższym czasie porobić zdjęcia i wkleić ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kamixsa
200p
200p
Posty: 358
Od: 12 kwie 2008, o 17:32
Lokalizacja: Lubin

Post »

witaj no nie jest on taki mały :P :P ile w nim pięknych roślin :shock: czekam jak rozwiną się irysy będę tu zaglądać :P
Pozdrawiam - Krystyna
Wiejski ogród - kamixsa
Awatar użytkownika
muminek
200p
200p
Posty: 462
Od: 26 mar 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post »

Kosaćće w pełni rozkwitu-właściwie powoli zaczynają przekwitać...postaram się jutro wrzucić jakieś zdjęcia :)
Zapraszam ponownie :)
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

I właśnie te kosaćce mnie urzekły,taka ilość,ja nie mam ani jednego.Nie wiedziałam,że one takie cudne.Placyk też super,azalia ma ciekawy kolor.Krzaczka bzu Ci zazdroszczę.Pozdrawiam.Halina
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”