Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

No to mamy kolejną część - nie wiem, czy to powód do radości, bo to dowód na to, jak czas płynie...
Osoby, które mnie znają wiedzą, że sporo rzeczy robię na przekór :wink: :wink: więc... nie będzie wstępu, jakichśtam podsumowujących i wprowadzających fotek itp. Wybaczcie, na razie nie jakoś jeszcze nie.

No dobra, będzie jedna fotka, ale z drugiej strony :twisted: czyli zza płotu. Na pierwszym planie jest dziura po sośnie pospolitej, którą właśnie przesadzaliśmy (przeraziło mnie, jak szybko rośnie, a przede wszystkim, jakie może mieć korzenie).

Obrazek

Ma tam iść choina kanadyjska, niech no tylko znajdę jakiś trochę większy (niż 30 cm :lol: ) egzemplarz.

Jak widzicie, pas startowy nadal jest pasem startowym, można się tam nieźle rozpędzić, nie wpadając na nic. Ale powoli zadrzewiamy :wink:

Edit: wstawiam, dla przyzwoitości i porządku, link do poprzedniej części http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=33987 , tylko, że większość zdjęć jest usunięta, tzn. się nie otwiera - wrzucałam kiedyś je na inny hosting, który został zlikwidowany (pewnie dobrali się do niego, bo zdarzały się tam jakieś nieodpowiednie foty :roll: )
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Jestem, jestem.....chyba pierwsza ;:138 szampan się należy nie ważne że blady i bury świt ;:4

Fajnie że dalej ciągniesz ogródkową opowieść ;:167
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42094
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Witaj :wit w nowym wątku życzę powodzenia zarówno na Forum jak i w ogrodzie! ;:215
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Ja też już jestem :wit
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Ja też Cię znalazłam, ale z wielkim trudem. Zrobisz w końcu stopkę? :D
Bałam się, że mimo wszystko zrezygnowałaś
Awatar użytkownika
Piotr=)
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5060
Od: 24 maja 2008, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Łańcuta (Podkarpacie)

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Cudnie i ciekawie :wit
Spis tematów
Róbmy w życiu to co nas cieszy ;)
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

dominikams pisze: Edit: wstawiam, dla przyzwoitości i porządku, link do poprzedniej części http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=33987
Właśnie... już miałam składać apelację :wink:

hhihihi rozbawiłaś mnie tym swoim "czas płynie"... chyba wiele rzeczy bardziej nam o tym przypomina, niż nowy wątek na forum :wink: Zimno jest, jesień już, kolejne lato przeleciało, ech...

Miałam atak kur Adama, zeżarły Nero ;:145 , pisałam na winogronach w wątku o ptakach.
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Co się zmieniło w temacie dzielenia wątków? Nic nie wiem... można było jechać do 90-tki, teraz już przy 70-ciu trzeba zamykać??
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Dominiko, Dzięki za spotkanie ;:196
MaGorzatka
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2789
Od: 20 sty 2011, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Dominiko - trafiłam do Twojego poprzedniego wątku za sprawą kurzych tematów (i za tropem Maski). Tam byłam za podglądaczkę, tu się wpisuję legalnie i oficjalnie :)
Też mam kurki, a od dwóch lat zajmujemy się z mężem przekształcaniem na swoje kopyto starego wiejskiego ogrodu. Będę tu zaglądać...
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Witam Was wszystkich :)

Aga - teraz właśnie dzieli się wątki częściej, bo między 60-75 stron, jakoś tak.

A wczoraj było bardzo udane spotkanie w Skierniewicach :D Najpierw emocjonujące bieganie wśród straganów i zakupy, później wizyta u Moniki (Soczewki) w jej ślicznym ogrodzie, w doborowym towarzystwie. Nawet pogoda nam dopisała :D

Pojechałam z listą "chciejstw", ale kupiłam zupełnie co innego :lol: Dwie sosenki - oścista i wejmutka, odmiany NN, żurawka Sweet Tea (chyba tak się nazywa, w każdym razie jakaś Tea) i druga NN (polowałam na takie wpadające w ciepłe pomarańcze i cynamon), pieris japoński cośtam Valley, choina kanadyjska, 3 wrzosy pączkowe w bardzo fajnym odcieniu fioletu, jeżówka Pink Double Delight i jakiś niziutki asterek (marcinek), odmiany zapomniałam zapisać :roll: :roll:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Dostałam jeszcze brązowolistne trawki od Justi, dwukolorowe dąbrówki od Moniki i modrzewia od Agi, którego będę formować. Dzięki dziewczyny ;:196

Dziś mam nadzieję co nieco posadzić, bo nowy kawałek, który niedawno wyglądał tak:

Obrazek

na chwilę obecną jest już przekopany i w miarę możliwości oczyszczony z chwastów (te pozostałości z lewej strony to przyszła rabata, która jest następna w kolejce):

Obrazek

Obrazek



Pozostaje go tylko wyrównać, nadać kształt rabacie, no i sadzić (ale nie obędzie się bez biegania z doniczkami, ustawiania i pewnie przesadzania za jakiś czas).
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

Uf odnalazłam Cię Pewnie na przekór nie umieszczasz na dole linku do swojego ogrodu. :;230
Dziękuję za odwiedziny. Fajna śmiechowa dziewczyna z ciebie.
Obejrzałam fotki z Twojego ogrodu i od razu przypomniał mi się mój ogród z początku urządzania. Wyglądało to bardzo podobnie
Życzę dobrych pomysłów i natchnienia twórczego w ustawianiu doniczek na rabatach :D Teraz to już będę stałym gościem u Ciebie
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój pas startowy, czyli wąska działka - cz. 4

Post »

No ładnie, przekorna duszo, ledwie Cię znalazłam :roll: Już chciałam pisać PW z podziękowaniem za wczorajsze spotkanie, a tu patrzę - jest nowy wątek :)
Fajnie było - mnóstwo ciekawych rozmów, poważnych i mniej poważnych, dużo śmiechu... wyjechałam naładowana pozytywnymi emocjami...
A Ty zrobiłaś świetne zakupy!
Do następnego razu :) i niech się pas startowy pięknie rozwija...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”