Aprilkowy las cz. 2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Aprilkowy las cz. 2

Post »

Poprzedni mój wątek znajdziecie tutaj.


Moi Drodzy Goście, witam Was serdecznie w drugiej części wątku. Nie sądziłam, że to tak szybko zleci. Planowałam jeden wątek i potem zimowa przerwa ale Wasze odwiedziny spowodowały zmiany planów.
Cieszę się że tak licznie mnie odwiedzaliście mimo braku spektakularnych osiągnięć w moim pierwszym roku prowadzenia ogrodu na poważnie.
Mam nadzieję, że się nie zniechęcicie i dalej będę miała przyjemność Was gościć i czerpać z Waszych doświadczeń i Waszej energii.
Obrazek To chyba już mój znak rozpoznawczy, czy powinnam pisać Wiewiórkowy las?
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Ojjjjjjjjjjj po raz pierwszy jestem pierwsza :;230 :;230 :;230
Cudownie u Ciebie ;:138 No i śliczne zdjęcia :D
I pozdrów ode mnie wiewiórki (też mam), no i dzięcioła (nie mam :( )
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Melduję się zatem :)
Bardzo lubię Twój leśny zakątek i podziwiam za trudy związane z jego przerabianiem...
Zdjęcia na otwarcie urocze :)
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Witam moich pierwszych gości, należą się medale za podium ale mam tylko to ;:136

Aniu, jak po wojażasz? odnalazłaś się już w ogródku? Podziwiałam Twoje piękne zdjęcia urlopowe, masz smykałkę ;:108 Mam dużo więcej zwierzątek w okolicach oraz dwa własne ale to forum ogródkowe to nie chciałam zanudzać.

Aguniu witam, chłodne piwko? zapowiada się ciepły dzionek. Fajnie że masz urlopik, ja na dyżurze za resztę, ale może uda się krócej ;:224 Będziesz w niedzielę przed południem w domu? Bo może bym wpadła na sekundę jadąc na działkę z Rodzicami i podrzuciła Hortensję? Nie wiem czy się wybiorę do Szmita za tydzień i kiedy znów będzie okazja. :wit
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Cześć :) Na chłodne piwko za wcześnie ;-)
Przed południem powinnam być; może sms w sobotę wieczorem dla upewnienia? Wykopać Ci jukkę?
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Myślałam o szampanie, ale stwierdziłam że o tej porze to piwko jakoś ujdzie :;230

oki, zdzwonimy się i potwierdzę. Tylko na sekundę, nie będę Ci przeszkadzać bo nie będę sama ;:65
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Zapisuję :) Tego cyprysika nutkajskiego to bym wysadził w inne miejsce. Za kilka lat zagłuszy Ci wszystkie rośliny. Mój ma 9 lat i ma 3m średnicy :) Jeżeli to odmiana "Jubilee" to może zostać bo dorasta do 1m średnicy.
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

:)
Chętnie popatrzę na zwierzęce zdjęcia, nie widzę nic złego w zamieszczaniu ich forum, przecież to goście, lub nawet współwłaściciele naszych ogrodów. Niektóre iglaki przy ogrodzeniu wyglądają jak duchy - ten kolorek :wink: .
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Pierwsza nie jeste, ale choć na pierwszej stronie. Jolu gratuluję nowej części ogrodu/lasu Aprilka. Mnie też już upomniano, ale jestem nieprzygotowana merytorycznie
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Jolu podążam Twoim śladem :wink:
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Witaj Piotrze. To cyprysik nutkajski Pendula. Szukałam Jubilee ale bezskutecznie. Jak gdzieś jeszcze dorwę to może podmienię. Ale i ten powinien sobie tu poradzić i inne roślinki obok bo ma przewidziane 4 m na roztaczanie uroków więc pewnie wystarczy. Na zdjęciu tak tego nie widać ale ma gdzie się rozrosnać. Ale dzięki za ostrzeżenie ;:173
Mnie osobiście Pendula podoba się bardziej przez jego rozmach dolnych pędów :heja W każdym razie będzie nadzorowany :uszy Swoją drogą cyprysiki też chyba można lekko korygować? Czy się mylę? Zna się ktoś na tym? to proszę o podpowiedź.
Bufo-Bufo jaki fajny nick :tan . Cześć Olu, witam ciepło nowego gościa i zapraszam do lasku. Zwierzątek jest więcej, czasem je pokazuję. Większość była tu przede mną. ;:108 Staram się nie burzyć ich spokoju ale żyć w symbiozie. Oprócz tego mam dwa pieski z którymi różnie bywa, bo rozrabiaki okropne. Nie mam nic przeciwko pokazywaniu zwierzątek, nie chcę tylko żeby zdominowały wątek :lol:
Te żółto-limonkowe thuje i jałowce ciężko się fotografuje bo mają bardzo intensywne barwy i podobnie jak przy białych roślinach tworzy się niemal poświata wokół nich :;230 Ale tak to jest jak ktoś nie jest wprawny w fotografowaniu. I tak jest znaczna poprawa od wiosny :tan Grunt to dobra samoocena :;230 :;230
Marzenko, ja też zostałam przywołana do porządku, więc poszłam po najniższej linii oporu przeglądając archiwum :;230 Takie wspominkowe zdjęcia też mają swój urok a przeglądając je poprawił mi się trochę humor, bo naprawdę sporo się zmieniło.
Agnieszko, miło że znalazłaś czas i chęci. Jak tam Twoje szanowne zdrowie? Odegnałaś złe duchy?
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Witam się również. :wit
Awatar użytkownika
PiotrekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2518
Od: 18 wrz 2011, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Aprilkowy las cz. 2

Post »

Ten cyprys raczej do cięcia się nie nadaje , ma taką formę że nijak go nie idzie przyciąć :)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”