Mój kawałek ziemi w ROD

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

No tak :D wygląda, że tak jak w wielu innych dziedzinach, najpierw trzeba poznać podstawowe zasady (np. przesadzanie wiosną/jesienią) a gdy się je pozna i zastosuje, to następnie świadomie je łamać :) i w ten sposób nabierać doświadczenia...
Awatar użytkownika
Gosia123A
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3475
Od: 28 maja 2011, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

imerku tak mi moje dzieci pomagały z tymi zdjęciami,że miałam trudności w ogóle gdziekolwiek wstawić.Muszę rozpracować na spokojnie sama ,ale po niedzieli,bo mnie chwilę nie będzie.Powiedz sąsiadce,że Żurawki nawet teraz można dzielić nie musisz czekać do jesieni,bo może Ci się nie ukorzenić.A są naprawdę jedne z najpiękniej kwitnących żurawek. ;:108 ;:7
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Gosiu, najważniejsze, że już samopoczucie lepsze, jak coś to pisz na PW a tyle co mogę to pomogę i podpowiem. Na Sąsiadkę nie będę naciskał bo to wspaniała kobieta i pomaga mi bardzo, miedzy innymi mam od Niej duże dalie i mnóstwo pomocy i podpowiedzi :)

Jej, ale numer! :;230 Właśnie dopiero zauważyłem że przekroczyłem 1000 postów. Jak człowiek może napisać tyle na temat na którym się prawie nie zna hihihi :;230 Dobrze, że w większości to pewnie pytania były :tan
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Gratulacje ;:77
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Remik odpisałam u siebie ale poproszę o aktualną fotkę ogórasków.
Będziemy kombinować :wink:

Śliczna ta królewna na huśtawce. ;:333
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
KLEO1
1000p
1000p
Posty: 1483
Od: 12 paź 2011, o 08:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

No, no, ale się rozpisałeś Remi. Ja z przestrachem patrzę na to, że forum pochłania mi coraz więćej czasu. Postanowiłam sobie wyznaczyć limity czasowe. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Jagusiu - dziękuję :D

Angieszko - dzięki, już przeczytałem. Zdjęcie sprzed tygodnia, parę postów wyżej, gdy zrobiłem "trejaż". One jeszcze były malutkie, także pytanie było na wyrost. Przez ten tydzień nie miałem czasu być na działce :( (już sobie wyobrażam te szalejące chwasty po deszczach i pogniłe warzywka ;:oj ). Mam nadzieję, że w weekend mi się uda to zrobię zdjęcie i pokażę jak wyglądają. W razie czego podpowiesz co robić? ;)

Kleo - oj nawet nie wiem kiedy i o czy :;230 Na forum staram się zaglądać gdy mogę, a że nie zawsze mogę, dlatego czasem przez 2-3 dni się nie odzywam, szczególnie w weekendy.
Awatar użytkownika
Mirabela
1000p
1000p
Posty: 1899
Od: 30 wrz 2011, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Remi, wracam i co widzę, IDZIESZ JAK BURZA! GRATULACJE!! Pytałeś o tego robaczka w rogu - tak to biedroneczka będzie.
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Dziękuje Mireczko ;:168
Tak mi się wydawało, że to biedronka będzie, późna wiosną było strasznie mało biedronek u mnie, a mnóstwo mszyc, natomiast teraz jest bardzo duzo larw biedronek ;:138 byleby tylko nie azjatyckie, których niestety u nas coraz wiecej.
bozunia
1000p
1000p
Posty: 1418
Od: 30 maja 2010, o 01:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Remi, gratulacje złotka ;:138 To się trochę rozpisałeś na tym forum :wink: Ja wtrącę się do tematu przesadzania... Zdarza mi się czasem, chociaż wiem, że nie wolno i prawie jest grzechem, przesadzić rośliny już kwitnące. Oczywiście w ostateczności i z 200% dbałością :wink: To jest dopiero łamanie zasad :;230 A żurawki przesadzałam tydzień temu i żyją :wink:
Awatar użytkownika
Dyshia
1000p
1000p
Posty: 1192
Od: 17 lut 2010, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Remi, piękne róże. ;:ojAlchemyst zapisuję na jesienną listę zakupów, chociaż wolałabym nie pnącą, ale urodzie tych kwiatów trudno się oprzeć. A poza tym, to widać, że wszystko wypielegnowane i zadbane zgodnie z ogrodniczą sztuką. :wink: Czy maciejkę wysiewałeś porcjami w odstępach np. dwutygodniowych? To podobno fajny trick na dłuższe kwitnienie.

Ach, no i gratulacje z okazji uzyskania złotej karty. ;:63
Awatar użytkownika
imer
1000p
1000p
Posty: 1430
Od: 29 lip 2011, o 15:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Bożenko - dziękuję :) Czyli albo masz dobrą rękę i robiłaś to starannie albo tak naprawdę wcale im to nie przeszkadzało kiedy przesadzane :D

Edytko - miło cie widzieć, dawno Cie nie było! Co do maciejki to niestety siałem ją tylko raz i to w dodatku za gęsto :) ale rzeczywiście jest do dobry pomysł i jak nie zapomnę to w przyszłym roku tak zrobię.
Awatar użytkownika
wiewioreczka
500p
500p
Posty: 902
Od: 11 maja 2012, o 23:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jaworzno.... Śląsk

Re: Mój kawałek ziemi w ROD

Post »

Remi bardzo mi się u Ciebie podoba ;:oj Już sobie zapisałam różyczkę Alchemyst i będę intensywnie poszukiwać ;:138 Powiedz coś więcej o swojej czereśni... jaka odmiana, długo masz... ja się przymierzam do czereśni, porzeczek, malin heheh A na razie mam tylko borówkę amerykańską, poziomki i dynie ozdobną :;230
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”