Mój ogród - grazyna45

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grazyna45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 304
Od: 3 maja 2008, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Post »

dziekuje Gosko za mile slowa,postaram sie wkleic nastepne fotki
Awatar użytkownika
grazyna45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 304
Od: 3 maja 2008, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Post »

dziekuje Zuziu, trzymam za Ciebie kciuki w realizacji marzen,mysle ze maj to piekny miesiac i warto zabrac sie z przyjemnoscia do pracy -zycze powodzenia-sluze pomoca i wsparciem
Awatar użytkownika
grazyna45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 304
Od: 3 maja 2008, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Nowe zdjęcia

Post »

Kilka nowych fotek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
violetta
500p
500p
Posty: 921
Od: 15 kwie 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Witaj Grażynko :!: :!: :!:
jestem pod wrażeniem twojego ogrodu. Wszystko jest w nim starannie zaplanowanei wypielegnowane. Widać, że wkładasz w to dużo pracy no i przede wszystkim serca. Zazdroszczę ci tych 1200 m2. Można poszaleć z rośłinami. Na pewno będę zaglądać częściej.
Zapraszam też do siebie.
Z wiosną nadzieje rosną. Wiola
Ogród violetty
ogród violetty cz.2
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Ogród masz bardzo ładny. Kosztował Ciebie dużo pracy. Muszę pokazać Twoje zdjęcia córce, która urządza ogród. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
grazyna45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 304
Od: 3 maja 2008, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Post »

dziekuje Wioletto za pochwale i mile slowa-warto to uslyszec ,aby uwierzyc w siebie i swoja prace. Do Ciebie zajrze wieczorem,bo za chwile ide do ogrodu.Pozdrawiam,odpisze wieczorem

Dziekuje bardzo Tobie, Erazm-swietne imie.Napisze wieczorem,bo chce dokladnie zwiedzic Twoj ogrod,a teraz chce nacieszyc się piekna pogoda i upajac się majem-jego zielenia,zapachem i spiewem ptakow-jeszcze raz dziekuje

Wiolletko-spacerowalam po twoim ogrodzie i podziwiam Ciebie bardzo za to wszystko co robisz z mezem,aby swiat wokol nas byl piekniejszy.Czuje,ze dzieciatko,ktore ma się urodzic,albo już się urodzilo,bedzie wspanialym milosnikiem przyrody-ma już to w genach.Macie sliczny ogrod i jest on tworzony jakby na naszych oczach-ale tak mozna dzis,Dzięki technice.Zaluje,ze wczesniej tutaj nie zajrzalam.Milo was wszystkich poznac,jestem nowa na forum i dopiero zapoznaje się z zasadami,jakie tu obowiazuja.Dziekuje wszystkim,ktorzy zajrzeli do mojego ogrodu i napisali swoje wrazenia ,a szczegolnie i tym,ktorzy byli ,a nie zostawili wiadomosci z roznych przyczyn.Zycze wam wszystkiego dobrego.będę Wiolletko zagladala do Ciebie-powodzenia dla calej rodzinki
Awatar użytkownika
gagawi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2446
Od: 20 gru 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Piękny ogród, taki czyściutki, zadbany, dopieszczony i elegancki.
Czekam na inne ujęcia tarasu,
Grażyna W
Mój ogródek
regulamin
bożena170365
500p
500p
Posty: 777
Od: 17 lut 2008, o 22:48
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Post »

Grażynko witam Cię cieplutko.Czekamy na więcej fotek..........Mamy podobne zainteresowania i reprezentujemy ten sam zawód. Pozdrawiam.
Pozdrawiam, Bożena
Zapraszam do mojego ogrodu
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=12693
Awatar użytkownika
judysia21
50p
50p
Posty: 81
Od: 6 maja 2008, o 17:37
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Przepiękny ogród jak dla mnie idealny ;:2
Awatar użytkownika
bobi
500p
500p
Posty: 768
Od: 12 maja 2006, o 09:00
Lokalizacja: Poznań

Post »

Nooo, dużo pracy i duuużo serca ogrodniczego widać u Ciebie Grażyno :) Twój ogród jest uroczy :)
Awatar użytkownika
grazyna45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 304
Od: 3 maja 2008, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Post »

Dziekuje Judysiu za mile slowa.Beda nastepne fotki,ale musze nauczyc sie wklejac,bo dotychczas robil to moj syn. Dla chcacego nic trudnego-naucze sie,a moze ktos przesle mi instrukcje -dokladna -krok po kroku ,jak wklejac te fotki--.Widze,ze jestes milosniczka roslin domowych-czekam na dalsze fotki,zapowiada sie super

Bobi-dziekuje,ze mnie zauwazyles i zechciales wpisac kilka slow.Milo to uslyszec,praca dla mnie jest[byla] sensem zycia,ogromna pasja,lubie roslinki,trawki,krzewy i drzewa.Teraz jestem chora i jest mi coraz trudniej pracowac,ale efekty jeszcze widac? Pozdrawiam

Witam, Grazynko! moja imienniczko-tym bardziej mi milo.Dziekuje za mile slowa,beda fotki nastepne-obiecuje z roznych zakatkow ogrodu,jak i fotki poszczegolnych roslin,a jest tego w moim ogrodzie mnostwo-pozdrawiam i zapraszam ponownie,bedzie mi milo ciebie goscic

Witam Cie Bozenko! Bardzo mi milo spotkac tutaj nauczycielke ,ktora tak jak ja lubi prace w ogrodzie.Wiesz,ze malo jest nauczycielek,ktore ''grzebia'' w ziemi-tak przynajmiej jest w mojej okolicy,nie wiem dlaczego? Ja obecnie jestem na urlopie zdrowotnym i niestety nie moge już tak duzo pracowac w moim krolestwie.Powoli przekazuje moje dzielo mezowi,mam nadzieje,ze już go zarazilam ta pasja i poradzi sobie z tym wszystkim.Zycie jest krotkie ,a choroby przychodza w najmniej oczekiwanym momencie.Ciesze się bardzo,ze moge być z Wami na forum i jestem tak zyczliwie przyjeta.Zycze Tobie Bozenko-mnostwo sukcesow zyciowych i zawodowych-jeszcze do Ciebie zajrze,jeśli pozwolisz--milej pracy w ogrodzie-już niedlugo wakacje!!!
Awatar użytkownika
kocica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3251
Od: 22 wrz 2007, o 16:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pd kraniec Mazowsza pod Kozienicami
Kontakt:

Post »

Przykre są te nagłe wypadki losowe, choroby itp. A życie rzeczywiście wydaje nam się wtedy krótsze lub zbyt krótkie. Zdjęcia, które wstawiasz pokazują piękny ogród, taki harmonijny i odpowiednio poukładany. Te kamienie w różnych zakątkach są rewelacyjne i pięknie wkomponowane. I wczoraj, i dziś oglądałam wszystkie zdjęcia po kilka razy aby zapamiętać jak najwięcej:-) no i potem trochę pościągać :wink: .
Moje wątki
Pozdrawiam, Ewa.
Awatar użytkownika
safiori
200p
200p
Posty: 321
Od: 7 kwie 2008, o 09:51
Lokalizacja: Poznań

Post »

Piękny masz ogród widać ile pracy w niego włożyłaś.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”