Ogród w lasku

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

dorcia7 pisze:(...)skoro teraz masz taką wiedzę ? ;:180
WHAT?! :;230 Co Ty, jeszcze mi daleko do czegokolwiek. Dopiero się uczę i bardzo mi na tym zależy- to wszystko :).
Miłość do natury robi swoje.. :;230
Ale dziękuję, że to zauważyłaś, u Ciebie też przewspaniale ;:196

Ateno, z czasem nie jest tak dobrze, niestety. To nie mój ogród. O swoim mogę pomarzyć. Może za kilka lat, kto wie? ;:131
Bardzo mi miło, że znalazłaś czas, aby mnie odwiedzić. Do Ciebie też wpadnę. ;:7
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
drewutnia
1000p
1000p
Posty: 3711
Od: 1 gru 2011, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród w lasku

Post »

Ale fajna kompozycja z tym koszyczkiem ;:138
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogród w lasku

Post »

Anusiu przeszłam się po Twoim cudnym ogrodzie, jestem zachwycona nim :) ładnie jak spod igiełki wszystko dobrane, dopieszczone :) pozdrawiam serdecznie :wit
Awatar użytkownika
basiac
100p
100p
Posty: 180
Od: 20 lut 2011, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: elbląg

Re: Ogród w lasku

Post »

witaj Aniu :wit
piękne róże u Ciebie
oryginalny pomysł na zacienienie przypołudników
Awatar użytkownika
asia2
1000p
1000p
Posty: 2257
Od: 2 maja 2006, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Ogród w lasku

Post »

Piękne kompozycje, a nn-ka ma przeuroczy kolor. ;:138 Niestety nie pomogę Ci w jej identyfikacji, ale pozwól, że się nią pozachwycam :D
Awatar użytkownika
majowa
1000p
1000p
Posty: 2339
Od: 20 kwie 2010, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: k/Radom

Re: Ogród w lasku

Post »

Miłych chwil we Francji ;:3
Pozdrawiam, Iwona
cz.5_aktualna, spis wątków
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12027
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogród w lasku

Post »

Będę wpadał regularnie do Twojego ogródka, bo naprawdę warto. :-)

A co do wakacji we Francji ? jako ktoś, kto w tym kraju mieszka od sześciu lat, strasznie jestem ciekaw, jak Ci się spodoba. ;-)

Pozdrawiam!
LOKI
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród w lasku

Post »

Aniu, witaj :wit Ale masz wzorowy porządek - trawka skoszona, rabaty wypielęgnowane... jest na czym oko zawiesić - piękne różyce!
Wakacje na pewno będą fantastyczne - tego Ci życzę :)
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

Dziękuję za przemiłe słowa ;:cm ;:180

Rzeczywiście, Francji jestem niesamowicie ciekawa, żal mi tylko biednego ogrodu, bo w domu zostaną sami mężczyźni, więc może troszkę podupaść (oni nie interesują się ogrodnictwem, niestety..). Ale będę ich zmuszać do tego, nie będą mieli wyjścia! :;230 Może wtedy poczują tę przyjemność? ;)

Jadę na południe Francji, a mianowicie nad Lazurowe Wybrzeże i wprost nie mogę się doczekać. Zabiorę mnóstwo książek do czytania i do nauki, bo po wakacjach czeka mnie przygoda z liceum (i się trochę boję). Oczywiście, mam nadzieję, że na forum także będę mogła "surfować" jak teraz, ale co do tego są pewne wątpliwości.. :cry: Może nie być internetu, czyli zupełne odcięcie od Polski, które pozostawia mnie na pastwę Francuzów.. ;:131
Loctus- Ty mieszkasz w samym centrum Francji ;:oj Pewnie nawet Paryż już Ci się znudził.. ;:145
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród w lasku

Post »

Aniu widzę, ze czekają Cię wspaniałe wakacje. Jedziesz w bajeczne miejsce i jestem pewna, ze będziesz się wspaniale bawiła. Życzę Ci cudownych wrażeń ;:196
Wspaniale kwitną Ci różyczki....a od tych dywanów kolorowych kwitnących bylin aż wzroku nie można oderwać.....cudnie ;:138
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: Ogród w lasku

Post »

dziękuję AGNESS, róże co prawda z opóźnieniem, ale powoli pokazują czarodziejskie kwiaty. ;:3

Ambrige Rose specjalnie dla Was ;:167
Obrazek
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
maania
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 48
Od: 29 kwie 2012, o 21:01
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Ogród w lasku

Post »

;:1
Jaaaaaaacie .
Jaki fajny efekt na tym zdjęciu z różową różą.
" Jestem zapatrzona jak w obrazek "
Z dnia 18 czerwca, masz zdjęcie ogółu ogrodu. U Ciebie chociaż to wygląda, a u mnie to totalna masakra.
Chciałabym się spytać, czy korzystałaś z jakiś książek, czy projektanta, cokolwiek. Czy może wszystkie pomysły z głowy ? ;>
U mnie chciałabym założyć jakiś przyzwoity skalniak, lecz pomysłów w głowie brak...
A mam jeszcze jedno pytanie, od ilu lat pielęgnujesz swój ogród ? :wink:
Początki mojej przygody
" Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy "
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12027
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Ogród w lasku

Post »

konwalia12 pisze:Rzeczywiście, Francji jestem niesamowicie ciekawa, żal mi tylko biednego ogrodu, bo w domu zostaną sami mężczyźni, więc może troszkę podupaść (oni nie interesują się ogrodnictwem, niestety..). Ale będę ich zmuszać do tego, nie będą mieli wyjścia! :;230 Może wtedy poczują tę przyjemność? ;)
Oj-tam... Powinno być dobrze... Byle od czasu do czasu podlali, gdyby była susza, oby nie było wielkiej inwazji szkodników i będzie cacy... Ja kiedyś w wakacje nie miałem zupełnie kogo poprosić o pomoc i wszystko mi na balkonie diabli wzięli...
konwalia12 pisze: Jadę na południe Francji, a mianowicie nad Lazurowe Wybrzeże i wprost nie mogę się doczekać.
Ja bym tam ani sekundy nie wytrzymał w lecie. Zdecydowanie za ciepło jak na moje gusty. :-P
konwalia12 pisze: Zabiorę mnóstwo książek do czytania i do nauki, bo po wakacjach czeka mnie przygoda z liceum (i się trochę boję).
Czytanie dla przyjemności ? fajna rzecz. Ale naukę sobie odpuść. Wakacje są po to, żeby całkowicie wypocząć ? zwłaszcza psychicznie ? a nie po to, żeby się zarzynać. ;-)

Mówię to z doświadczenia ? jako ktoś, kto w swoim życiu nigdy w wakacje ani sekundy na sprawy związane z nauką nie poświęcił. ;-)
konwalia12 pisze: Oczywiście, mam nadzieję, że na forum także będę mogła "surfować" jak teraz, ale co do tego są pewne wątpliwości.. :cry: Może nie być internetu, czyli zupełne odcięcie od Polski, które pozostawia mnie na pastwę Francuzów.. ;:131
Bywa to bolesne... Zwłaszcza jak się potem wróci do siebie i usiłuje bezskutecznie nadrobić zaległości. Mam tak zawsze jak wracam z Polski (gdzie zatrzymuję się u moich rodziców, którzy ? jako że są cokolwiek technologicznie zacofani ? abonament na internet rozwiązali zaraz po tym, jak się wyniosłem do Francji).
konwalia12 pisze: Loctus- Ty mieszkasz w samym centrum Francji ;:oj Pewnie nawet Paryż już Ci się znudził.. ;:145
A żebyś wiedziała, że już mi się znudził. I właśnie dlatego już za tydzień wynoszę się 130km od Paryża do maleńkiego miasteczka, gdzie wreszcie będę miał niewielki domek z niewielkim ogródkiem ? w którym będę mógł spełniać wszystkie swoje ogrodowe fantazje. :heja

Na marginesie: przypomina mi się opis jednej fotki z Paryża, którą widziałem na pewnej fotogalerii. Brzmiał on ?synonimem słowa ?Paryż? powinno być słowo ?śmierdzi??. :lol:

Pozdrawiam!
LOKI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”