Siedlisko z sosnami

Zdjęcia naszych ogrodów.
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

No nareszcie... :heja
Po każdej Twojej wizycie sprawdzałam na pasku, czy nareszcie jest miejsce, gdzie mogę Cię odwiedzić :wink:
Czekałam, czekałam i doczekałam się...na zdjęcia też poczekam.
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

WORLD PREMIERE na premierę :!: Czy można :?:
Obrazek
Awatar użytkownika
Monifd
500p
500p
Posty: 643
Od: 12 kwie 2012, o 00:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

Z miłą chęcią dopisuję się do oglądaczy-odpowiadaczy ;-) i nie tylko...Trzymam kciuki i czekam na zdjęcia.
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

Witam wszystkich, a w szczególności moich wczorajszych gości. Jest mi bardzo miło, że zajrzeliście do mnie.
riane - jestem, ujawniłam się ;-)

anabanana - mam podobny teren, czyli dziki. Mój jest suchy jak Sahara, Ty masz choć strumień na końcu działki...woda=życie

Slanka-Flora - jest mi niezmiernie miło gościć Cię na moim prawie hektarze. Zapraszam częściej i proszę wybierz sobie kawałek do zagospodarowania pięknymi kwiatami z Twojego ogrodu

Ewelina - czuję się zaszczycona, że mnie odwiedziłaś ;:180 . Twój ogród jest wzorem do naśladowania. Przyznam się, że Twój tytuł mnie zaintrygował, bo i ja mam sosny, a nawet mój nick to sosenki ;-)

heliofitka - witam, witam i zapraszam częściej :-)

monifd - podglądaczko-doradzaczko ;-). U mnie to zadużo do podglądania nie ma, za to za każdą radę będę bardzo wdzięczna ;:196

A więc zaczynam, zapraszam miłych gości główną furtką na podwórko, którego jednak nie pokażę, bo jest naprawdę bardzo zaniedbane :oops: Obrazek
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

ups...poszło zanim podejrzałam, ale udało się ;:138 . To teraz widok ogólny z tarasu na moje siedliskoObrazek i kolejno widok z jednego rogu końca działki .Obrazek i grugiego roguObrazek
Awatar użytkownika
anabanana
1000p
1000p
Posty: 1112
Od: 5 lut 2012, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stary Las (Kociewie) / Gdańsk

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

No to się nazywa pole do popisu! Wielkie! Fajno, że są te sosenki i... jałowce? Dobrze widzę? To dużo daje, kiedy są już takie punkty do zawieszenia oka, a nie tylko płaskie jak stół, puste pole. No i łatwiej nam, podglądaczom, ukryć się w krzakach :wink:
Gdybym nie była człowiekiem, byłabym grzybem.
Modraszkowa Łąka, Lato na Modraszkowej
Ogrody postrzelone lub nie całkiem
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

Krzaków to ci u mnie dostatek :heja , mam takie zarośla z akacji, zdziczałych wiśni i śliwek , panuje tam miły cień, ale komarów tam chmara. mam tam parę paproci, rosną bez opieki i dają radę Obrazek
Przy tytułowych 4ch sosenkach rośnie spory jałowiec samosiejka, obok dosadziłam parę zwykłych jałowców a na pierwszym planie pierwszego zdjęcia jest jałowiec na skalniaku, dalej widać pstrokate jałowce na tworzonej rabacie- obecnie zarośniętej trawą :-(
Awatar użytkownika
anabanana
1000p
1000p
Posty: 1112
Od: 5 lut 2012, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stary Las (Kociewie) / Gdańsk

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

Nie od razu Rzym zbudowano :wink: Będzie tylko piękniej, trzeba się w cierpliwość uzbroić i działać!
Gdybym nie była człowiekiem, byłabym grzybem.
Modraszkowa Łąka, Lato na Modraszkowej
Ogrody postrzelone lub nie całkiem
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

Działać :tan działać :tan , tylko kiedy? Zostają weekendy, no i sama niezadużo mogę zdziałać, bo M to kierowca i do domu jak do hotelu zagląda :evil:
Powoli coś robię, w paru miejscach na raz, mam nadzieję, że jak zacznę wykańczać, to efekt będzie od razu ;:138 (naiwna :;230 )
Awatar użytkownika
gatita
500p
500p
Posty: 734
Od: 15 kwie 2011, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

:wit Marzenko. I ja melduję się w Twoim wątku, a widzę, że bedzie co oglądać, oj będzie :tan.
Bardzo mi się spodobał opis Twojego siedliska, od razu czuje się, że jest to miejsce z duszą :) Czekam na więcej fotek.
Gatita I,Gatita II
Zapraszam ! Agata
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

Siedlisko ma 84ary i naprawdę nie wiem kiedy ja to wszystko ogarnę. Teraz ogarniam okiem i to nie całość na raz.
Mam sporo akacji (robinii), o których pisałam na wstępie. Roznosi się więc teraz słodki ich zapach a w powietrzu słychać bzykanie pracowitych pszczółek. Lubię ten czas. Jak byłam dzieckiem to miałam takie powiedzenie, że jak przekwitną akacje, to zaczną się wakacje. Parę musiałam wyciąć, bo w ich miejscu robiłam dobudówkę, w której teraz mieszkam. W tym roku jakoś szybko kwitną.
Czy ich widok nie jest boski?Obrazek i z innej strony Obrazek.
Są to wielkie drzewa a ich drewno jest bardzo twarde. Wymyśliłam sobie, że zrobię w domu drewniane schody z drewna akacjowego, ale nie mam w pobliżu tartaku, który podjąłby się cięcia pni akacjowych. Choć ciągle mam nadzieję, że się uda taki znaleźć ;:65
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

Sosenko, to fajnie mieć takie dziedzictwo z dziada pradziada. Masz już jakiś pomysł na ogród?
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16021
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Siedlisko z sosnami

Post »

Jestem i ja, Marzenko. Od tak dawna sobie pogadujemy w moim wątku, ale bardzo miło jest też pogawędzić u drugiej strony, a więc bardzo się cieszę, że założyłaś swój wątek.
Bardzo spodobala mi się furtka do twojego ogrodu. A ogród? Toż to ogromny potencjał :heja Ileż tu można planować, jakie szerokie marzenia i perspektywy :D
My, którzy mamy już pozapychane ogródki, zastanawiamy się czasem, co usunąć, a ty dziewczyno masz to szczęście, że jeszcze sobie możesz tworzyć do woli swoje koncepcje i roztaczać wizje tego, co będzie. A będzie z pewnością. Zobaczysz, już niedługo nie poznasz swojego ogrodu. Tylko pamiętaj, rób teraz jak najwięcej zdjęć, żebyś potem mogła sobie porównać.
Życzę powodzenia :wit I nie zapominaj o starych znajomych :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”