Pole Agi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Wichura4ad
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 27 cze 2011, o 22:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rynarzewo

Re: Pole Agi

Post »

Twój Upór - mój pełen podziw :D
Gratuluję nowego członka rodziny, jak śpi to ma taką minę jakby wyobrażał sobie Twój ogród już w pełnej krasie ;:108
Piotr
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pole Agi

Post »

Witaj AGU (tak nazwała się moja córka i dlatego mam sentyment do tego imienia)

Krótki post a dzieje się w nim wiele. Piękne miejsce na ziemi, roślinki takie jak lubię orliki, liliowce itd Wielka Ogrodniczka przy "małym" drzewku i "małej" dyni i jeszcze ten malutki mężczyzna , który rośnie jak na drożdżach. No i do tego budowa ho ho!, ale to przywilej Twojego wieku niech się dzieje dużo i dobrego

powodzenia
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Ogródeczek się zieleni, warzywka posiane. WIOSNA pełną gębą :heja
Troszkę wiosennych kolorów.............
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Nie wiemy co to za krzaczek, liście podobne ma do porzeczki. Kwitnie na żółto i przepięknie pachnie. Wiatr roznosi zapach po całej działeczce. Wykopaliśmy go dwa lata temu z zarośniętego, opuszczonego ogrodu.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pole Agi

Post »

Agu według mnie krzaczek to porzeczka złocista, Śliczny ogródek mnóstwo roślin, czy te niebieskie to orliki?
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Dzięki Mario za nazwę, na prawdę pięknie pachną te kwiatki. Staliśmy z mężem przy budowie (z dala od ogrodu) wiatr wiał w naszą stronę i zastanawialiśmy się co tak pięknie pachnie.
Tak te niebieskie kwiatki to orliki, mam kilka kolorów, te jednak są największe i mają mnóstwo kwiatów. Pozdrawiam
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pole Agi

Post »

Agnieszko ten orlik jest ciekawy , bo jest niski a kwiaty ma duże, jak możesz to zbierz nasiona i uśmiechnę się do Cienie o nie. Ja dzieciątka pewnie zajmują Ci dużo czasu, bo rzadko masz czas na FO. Może jakieś fotki z zabaw ogrodowych uda się zrobić
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pole Agi

Post »

:wit Witaj, Aga
Korzystając z chwili wpadłam do Twojego wątku skuszona tytułem. Okazuje się, że słusznie - masz podobne miejsce na budowę i ogród jak ja z moją rodziną, tylko my już po wybudowaniu domku i świeżo po przeprowadzce - znacznie łatwiej zadbać o ogród. Dobrze zrobiłaś zaczynając działania ogrodowe przed budową. Jak się przeprowadzisz, to będziesz miała już co podziwiać i gdzie wypoczywać, a nie patrzeć na dzikie łąki. Jeśli mogę coś doradzić - posadź duże drzewa (przynajmniej kilka - np. lipy, świerki serbskie, daglezje), żeby już rosły i dawały cień. Będą też pięknie wyglądały jak już zagospodarujecie ogród.
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Basiu kwiatuszki rosną ;:215
Marysiu przypomnij się później a wyślę Ci nasionka, bo obrywam strączki z nasionkami, żeby orliki nie opanowały mi ogrodu. Od czasu do czasu zaglądam na forum, ale pracy mam sporo ;:145 a w wolnych chwilach taczką z betonem na budowie jeżdżę ;:112
Ostatnio spełniam się jako cukiernik, sporo imprez wiosną mamy, urodziny moje i córki, chrzciny itd... a to moje wyroby
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



Moniu witam Cię serdecznie. Tak sobie myślę o drzewach, ale kiedy one urosną???
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pole Agi

Post »

Agnieszko przypomnę się i może Tobie spodobają się jakieś moje kolorki orlików.
Robiąc takie torty to Ty taczki wozisz, więcej na tych tortach zarobisz niż na budowie! Ślicznie przybrane mnie zawsze tego wykończenia brakuje!
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Pole Agi

Post »

Aga gartulacje jak ten czas leci, aż się wierzyć nie chce, dzieci masz prześliczne, a mała w tym stroju wygląda bosko, torty ekstra, pracy na pewno sporo, ale to jest cudowny okres w życiu. Na działce też wiosennie i kolorowo ;:138
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pole Agi

Post »

Jeśli kupisz duże okazy, to szybko urosną. Ja kupiłam lipy i dęba wys. ok.3m. Po dwóch latach mają już spore korony i urosły co najmniej 1-1,5m na wysokość ;:333
Daglezja, świerk serbski - rośnie bardzo szybko, zwłaszcza od 2-3 roku po posadzeniu.
Są fajne, bo mają też tę zaletę, że nie mają szerokiego systemu korzeniowego jak np. świerk srebrny, więc można pod nimi sadzić rośliny, tworzyć rabaty i wszystko będzie ładnie rosło :D No i jak dla mnie ważne - piękna, ciemna zieleń daglezji i świerka serbskiego - pasuje do każdego styl ogrodu i do każdego nasadzenia dookoła i 'w nogach' ;:215
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Marysiu po południu jak znajdę więcej czasu to wpadnę do Ciebie zobaczyć Twoje orliki. Mam jeszcze kilka krzaczków, nie pamiętam kolorów, jak będę mogła wyjść na działkę to pstryknę zdjęcia. Niestety jestem uwięziona w domku malutki znowu chory ;:145 i tak od pięciu miesięcy, dwa, trzy razy w miesiącu a to przeziębienie, a to oskrzela - masakra! lekko wiaterek zawieje i już....Joszko ma problemy zdrowotne od narodzin a nawet chorował przed narodzinami ;:174
Niestety od 11 maja trzeba wrócić do pracy (ale wracam tylko na 1/2 etatu więcej nie dam rady ;:185 ), ale w lipcu idę na urlop ;:65
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”