Między blokami

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
akl62
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2353
Od: 11 cze 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Między blokami

Post »

slila1 i atena, dziękuję za wsparcie.po przyjeździe już nic mi się nie chciało.
Ewo, niestety powód nieobecności był prozaiczny: ooooooooolbrzymi korek na drodze z Katowic. Dopiero na sobotę szykuję się z pracami ogrodowymi. Niestety poświąteczny weekend przeleżałam z gorączką. A ponieważ bardzo dawno nie chorowałam, to nie wiedziałam, czy właściwie nic mi nie jest, czy umieram.
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Między blokami

Post »

Aniu... pokazuj , pokazuj , wszak wszyscy czekamy z utęsknieniem ciepełka i oznak wiosny ...która się w tym roku gramoli i ślimaczy ...a jeszcze liczyć straty trzeba w ogrodzie . Ale nic to , trzeba iść do przodu i ...robić miejsce pod nowe nasadzenia . Byle zdrowie dopisywało ;:108 , czego Tobie i sobie z całego serca życzę ;:196 .
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Między blokami

Post »

Aniu duuużo zdrowia i uważaj na siebie przy pracach ogrodowych -wiosenka lubi ludzi ogłupiać ciepłym słoneczkiem i zimną ziemią ;:167
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Między blokami

Post »

Aniu, u mnie ognik też ma brązowe liście...gałęzie są jednak nie uszkodzone. Liczę że pokażą się nowe listki, na razie wstrzymam się z cięciem. Kolor mam wprawdzie inny ale to chyba nie ma znaczenia.
Skalne mini roślinki też uwielbiam...u Ciebie pięknie wyglądają wrośnięte pomiędzy kamienie.
Pozdrawiam :wit
akl62
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2353
Od: 11 cze 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Między blokami

Post »

Ewo, Jagódko, dzięki za wsparcie i Tobie Aniu też, bo bardzo się przejęłam ognikiem. A swoją drogą ciekaw ile Anek jest na Forum. Mam wrażenie, że to - obok Ewy - najpopularniejsze imie.
Aniu (11) Twój ogród nie tylko jest piękny, ale i pięknie sfotografowany. Zwłaszcza róże. I na dodatek pochodzisz z Lubelszczyzny, a to moje korzenie (po mieczu). Lubelszczyzna to jedyne miejsce, gdzie widziałam w polu całe zagony róż.
Awatar użytkownika
atena40
500p
500p
Posty: 967
Od: 3 lut 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Między blokami

Post »

Anek jest sporo :D Ale ja bardzo lubię to imię. Wprawdzie w dowodzie mam Aneta wpisane, ale nikt tak do mnie nie mówi. Wszyscy Anka :D I darzę to imię wielkim sentymentem :heja
Pozdrawiam, Atena
Mój wiejski bałagan
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Między blokami

Post »

Co ja czytam Aniu,nie wiesz,czy wytrwasz ;:14 Cały sezon przed nami(nie jeden,mam nadzieję) a Ty takie rzeczy wypisujesz :evil: Z systematycznością to i ja jestem na bakier,ale myślami na forum jestem często ;:224
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Między blokami

Post »

Mówisz o polach obsadzonych różami w okolicach Końskowoli :?: tam na prawdę jest co podziwiać ;:108
Awatar użytkownika
ewa w
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6837
Od: 13 sty 2012, o 14:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: rybnik

Re: Między blokami

Post »

Aniu dzień dobry ;:167 dlaczego w tytule masz między blokami skoro blok to ja widziałam na jednym tylko zdjęciu i to daleko, daleko :)
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Między blokami

Post »

Aniu, ja Ciebie będę mobilizować do bytności na forum, jak raz zawitałaś to już zostajesz. :wit
Awatar użytkownika
ewarb
500p
500p
Posty: 807
Od: 9 lut 2012, o 14:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Między blokami

Post »

Aniu ja mam na drugie Anna, czyli Ewa Anna.
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Między blokami

Post »

Bardzo ładny mały ogród. Generalnie nie lubię skalniaków- ale twoje bardzo przypadły mi do gustu :D pozdrawiam
akl62
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2353
Od: 11 cze 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Między blokami

Post »

Ależ mnie wszyscy mobilizują... Dzięki.
Ewuniu, witam w Tobie kolejną Annę.
Piotr, jak się ma lekką wielkopolską ziemię, można nie lubić skalniaków. Dziękuję za pochwałę. Skalniaki, są fajny, bo dają zamkniete obiekty do zagospodarowania, który można rozbudowywać. Wiem, że prawdziwy skalniak powinien imitować zbocze góry porośniętej roślinami, a mój to wykiprowana ciężarówka kamieni. ale ja właśnie kamienie lubię. Twój jest ogród genialny i taki ... Wielkopolski. Przemyślany, uporzadkowany i w ogóle. I te żonkiele i dalie w rządkach ... Podziwiam, pewnie tak trzeba, a ja ciągle szukam ostatecznej koncepcji Funkie zachwycające (moje jesienią są całe pogryzione przez beżowe ślimaki bezmuszelkowe). Piotrze będę do Ciebie zaglądać.

A u nas straszył0 deszczem, ale po kilku kroplach się rozmyło.
Obrazek Obrazek
IV 2012
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”