Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
becia2
500p
500p
Posty: 728
Od: 31 lip 2010, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk:)

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

JESTEM I JA, BĘDĘ ŚLEDZIĆ Twoje wiosenne poczynania:)
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

Witaj Beciu ;:196

Kupiłam sobie dzisiaj magnolię tylko trochę mała ta sadzonka jestem ciekawa jak szybko rośnie i kiedy wypuści pierwsze kwiaty

Obrazek

A tu dla porównania ile jeszcze zostało cięcia żywopłotu sorki za bałagan na działce chyba mi to wybaczycie ale zimno mały chory i robota stoi M pracuje i nie ma czasu . :oops:

Obrazek


To jest jedna część z jednej strony domu ,bo jeszcze zostaję druga część trochę mniej jak ta tu na zdjęciu ;:173
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
sangwinaria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3545
Od: 9 lip 2011, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

mała re- wizyta . Twój ogródeczek jest delikatny i subtelnie urządzony :wit
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

Wesołych Świąt!!!
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

Asiu i jak maluszek?
Jeny ale Ty masz terenu do obsadzania 8-)
Zdrowych wesolych Swiat Wielkanocnych,smacznego jajka oraz mokrego dyngusa.
Awatar użytkownika
misiaczekm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2372
Od: 31 paź 2009, o 19:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: olsztyńskie/Barty

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

joannakr0508 pisze:Witaj Beciu ;:196

Kupiłam sobie dzisiaj magnolię tylko trochę mała ta sadzonka jestem ciekawa jak szybko rośnie i kiedy wypuści pierwsze kwiaty

Obrazek
Kupiłem w tamtym roku taką samą w Biedronce, puściła listki, dzieciak sąsiada połamał mi ją piłką.... Z tego co czytałem w necie to rzadko kwitnie. Ale oczywiście trzymam kciuki!! Mi się nie udało....
Awatar użytkownika
becia2
500p
500p
Posty: 728
Od: 31 lip 2010, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk:)

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

widziałam takie w netto, ale się nie skusiłam, jedna Pani na działce koło mnie i narzeka, że ładne przez chwile, a brudu cały rok.
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

sangwinaria mój ogród wcale nie jest jeszcze urządzony musiała bym bank obrobić żeby to wszystko obsadzić :oops:

misiaczekm Dziękuję za życzenia ja też wszystkim życzę wesołych świąt co do magnolii też ją kupiłam w biedronce zobaczę co z niej będzie :wink:

Jule mały dostał antybiotyk i już jest dużo lepiej .Terenu do obsadzenia jest trochę czasami wolała bym mieć małą działkę wtedy już dawno była by zarośnięta również Tobie wesołych świąt życzę i dziękuję za życzenia ;:196

becia2 co masz na myśli :"brudu przez cały rok " ;:218 :?: :?: :?:
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
becia2
500p
500p
Posty: 728
Od: 31 lip 2010, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk:)

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

Mówiła, że jest przy niej dużo sprzątania, a to liście opadły, a to płatki. To dorosła już roślina.
Wszyscy się nią zachwycają, a ona ma robotę.
Nie chciałam Cię przerazić.
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

E to jak przy większości drzew liściastych wiadomo jak sie sadzi takie drzewa czy krzewy to trzeba się z tym liczyć :wink:
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
magenta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3286
Od: 31 mar 2010, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Józefosław
Kontakt:

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

Joasiu, zajrzałam do twojego nowego wątku, pozdrawiam cieplutko i życzę wielu nowych nasadzeń w tym sezonie. :wit
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

:wit

Dziękuję Kasiu za odwiedziny miło było Cię gościć
Dziś znowu muszę jechać z małym do lekarza chyba ma zapalenie dziąseł jestem wykończona ciągle płacze nie chce jeść ma spuchnięte i czerwone dziąsła dosłownie już człowiek ma dosyć bo nie wie jak mu ulżyć. W ogrodzie nic nie zrobione M się ze mnie śmiał bo byliśmy na spacerze i targałam przez pół lasu korzeń do ogrodu zawzięłam się i dotargałam a co najśmieszniejsze jak już wracaliśmy inną drogą to w rowie leżało mnóstwo korzeni :oops: Wkleję jeszcze innym razem jak już trochę z małym się ogarnę i zacznę pracę w ogrodzie

Obrazek

Żeby nie powielać swoich wiadomości jedną pod drugą robię edycję .Zrobiłam małemu badania na 16 powtórnie do lekarza .Byłam też na ogrodzie na chwilkę

Obrazek

Obrazek
To akurat są samosiejki przy okazji widać jaki mam tragiczny trawnik nie wiem co z nim będzie :(

Obrazek

Żurawka pięknie przezimowała

Obrazek

A to ten mój zdobyczny w całej okazałości

Obrazek

Róża już wypuściła pierwsze liście druga też zaczyna natomiast trzecia z którą mam najwięcej problemów jeszcze sobie śpi wielmożna Pani

Obrazek

Mam zamiar zrobić gnojowicę z odchodów kurzych i potraktować swoje rośliny w tym roku. Niestety dopóki mały nie poczuję sie lepiej to mogę zapomnieć o pracy w ogrodzie ;:145
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiosną budzi się życie cz.2 :))

Post »

Byłam trochę w ogrodzie ładna pogoda u mnie niestety mały nie da za bardzo porobić .Wykopałam dwie kępy irysów musiałam zrobić miejsce na piaskownicę i domek dla małego .Domek już mamy czekam kiedy M zmobilizuję się mi zrobić cokolwiek w ogrodzie .Dziś to mam nerwa nie mogłam znaleźć końcówki do węża żeby podlać rośliny,robota z każdej strony stoi bo dopóki nie wyłoży folii w oczku to nie mogę z niczym ruszyć i tak mnie to wszystko wnerwia już, że czasami w ogóle nie mam ochoty nic robić :evil:
Żywopłot też nie wiadomo kiedy skończymy bo ja dużo nie potnę ze względu na Bartka M ciągle pracuje i jak tu sama wszystko mam zrobić ile bym dała żeby cały dzień posiedzieć w ogrodzie i żeby mnie nikt nie odrywał od pracy strasznie tego nie lubię .Podejrzewam że z tej listy którą sobie napisałam co mam zrobić w tym roku to nic nie zrobię i taki to będzie finał .A to te dwie kępy irysów rozdzieliłam je na cztery części dwie posadziłam na dużym skalniaku a dwie przy wejściu do domu .

Obrazek

A to pozostałość po mojej trawie Papmasowej

Obrazek
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”