Ogródek AGNESS cz. 11

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11281
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Witam Agnieszko wiosennie! :wit

Pojedyncze oznaki wiosny już mamy w swoich ogródkach , niewiele ich ale już cieszą. :) Miejmy nadzieję,że będzie ich coraz więcej i nie zaskoczą nas już żadne pozimowe ubytki. ;:108

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Nareszcie nowy wątek , jakże się cieszę Aguś ;:138 . Pomimo mrozów - w końcu większych , niż u mnie - Twoje ciemierniki kwitną :) . Moje , niestety - wszystkie liście i pąki , tudzież białe kwiaty u nigry zbrązowiały ;:145 .Orientalne zaś liście miały brązowe , suche , a pąki zgnite , brązowe - nie doczekałam się ich pierwszego kwitnienia u mnie ;:185 .
Awatar użytkownika
agatka123
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4201
Od: 23 sty 2011, o 21:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Aguś jak się cieszę , że otworzyłaś nowy wątek :wink:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Edytko wiele osób narzeka, ze przemarzły im cebulowe, nawet krokusy, które raczej są niezniszczalnymi kwiatuszkami,.....zima wariuje i roślinki niestety cierpią :(

Aguś kochana jesteś, dziękuję za takie cieplutkie słowa ;:196
Pojedyncze kwiatuszki na szczęście są , oby tylko pogoda się poprawiła to z dnia na dzień będzie więcej.....tylko jakoś to nasze słoneczko bardzo sie ociąga :? U mnie wreszcie dziś popadało....ale króciutko....może ze 20 min, po ogrodzie nawet tego nie widać, sucho jest niesamowicie....

Witaj Aniu na ostatniej fotce to przylaszczka :D

Tajeczko cieszę się, ze zajrzałaś ;:196 Tak naprawdę to w ogólnym zarysie ogródka to tych kwiatuszków nie bardzo widać.....ale mam nadzieję, ze w końcu zrobi się cieplutko i będzie coraz więcej kwitnących piękności :D
Myślę, że Twój ciemiernik lada chwila podniesie główki, niech tylko odrobinę się ociepli ...

Zenku witaj :D Faktycznie wiosną to cieszy każdy , nawet najmniejszy kwiatuszek. Ranniki u mnie wciąż niewielka kępka, jest sporo wysianych, ale to odrobinki, mam nadzieję, ze w przyszłym roku kępka będzie już nieco większa.....

Lulko masz całkowitą rację, nie można się nudzić, kiedy tak dużo pracy w ogrodzie ....no i zachwyca każdy najmniejszy kwiatuszek :D

Aguś dziękuje Ci za miłe słowa;:196 a mnie Twoje fotki zawsze mnie zachwycają :D
Pierwsze wiosenne kwiatuszki już są , cieszą bardzo, ranniki kwitną już naprawdę długo, to dzięki chłodowi jaki wciąż panuje, jakby było cieplutko szybko by przekwitły....ale krokusiki bardzo się ociągają, już na szczęście większość na powierzchni, ale na kwiatuszki przyjdzie jeszcze chwilkę poczekać ...

Witaj Justynko, dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :D

Halinko, masz rację....wiosna to najpiękniejszy czas na zaproszenie do ogródka :D
Pomalutku kolorowe kwiatuszki pojawią się we wszystkich ogródkach, niech tylko przygrzeje słoneczko, to będą startowały na wyścigi.....ale my już ich nie możemy się doczekać :lol:

Iduś ten kwiatuszek to strasznie marna ,śnieżyca wiosenna....mam ich kilka , powolutku pojawiają się na powierzchni.....mam nadzieję, ze się wzmocnią i będzie je widać, bo na razie, to straszne mikrusy.....nawet nie mam pojęcia skąd je mam :lol:
U mnie ranniki strasznie wolno się rozrastają, kępka chyba tylko odrobinę większa niż w zeszłym roku, sporo jest wysianych, ale to jeszcze niesamowite mikruski.....

Grażynko....to Ty tak masz z przylaszczkami jak ja z przebiśniegami....zawsze wiosną boleję nad tym, że ich nie mam, obiecuję sobie , ze koniecznie posadzę...... i zapominam o tym do przyszłej wiosny, kiedy to znowu żałuję, że nie mam :;230

Aguś witaj, cieszę się, ze zaglądasz :D

Witaj Maryniu :D
Obawiam sie, ze jeszcze jakieś straty pojawią się u mnie, na razie jeszcze czekam, żeby ruszyły wszystkie roślinki.....sądziłam, że ładnie przetrwały wszystkie wrzosy, ale teraz po przycięciu nie jestem już tego taka pewna....

Jagódko, cieszę się, ze zajrzałaś ;:196
Naprawdę bardzo szkoda Twoich ciemierników, u mnie ładnie zakwitły 2, reszta przemarzła, listeczki poobcinałam, teraz coś przebija się z pod ziemi.....mam nadzieję, ze to kwiatuszki, ale chyba bardziej prawdopodobne, ze listki .....za kilka dni okaże się....

Agusia witaj, bardzo się cieszę, ze zaglądasz ;:196

Zaprosiłam kolorową wiosnę do swojego ogródka :D piękne barwne brateczki.....I znów doszłam do wniosku, ze jestem niereformowalna.....obiecywałam sobie( nie pierwszy zresztą raz) że kupię jeden tylko kolor we wszystkie donice....skłaniałam się nawet ku niebieskim, mimo, ze to zdecydowanie nie moja barwa.....ale jakoś tak miałam ochotę na zmianę......i co......jak weszłam do tunelu u ogrodnika to zwariowałam ......zabrałabym wszystkie......każdy kolor mi się podobał.....po prostu każdy, bez żadnego wyjątku.....a jeszcze jak zobaczyłam te drobniutkie, które uwielbiam.....to poczułam się jak dziecko w sklepie ze słodyczami.....i jak zawsze zamiast z jednym kolorkiem wyszłam z kolorową burzą ....i zamiast skromniutko 10 sztuk jak planowałam....wytargałam 30 . Dziś już posadziłam do donic, ale nie zdążyłam cyknąć fotek, jutro poprawię się i pokażę jak wyglądają na docelowych miejscach :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Agniesiu jakież te bratki są piękne, wesołe i ogromna ilość. ;:138

Będziesz miała cudownie wokół domu na święta. :)
maryla73ab
1000p
1000p
Posty: 3139
Od: 26 sie 2008, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Witaj Agnieszko...szukałam Twojego wątku aż w końcu go znalazłam ...
Masz racje ze te pojedyncze kwiatuszki-maluszki to bardzo cieszą...i z bratkami zaszalałaś,ale jak im się oprzeć,te wesołe buźki same się śmieją do człeka i proszą weź mnie... :D
pozdrawiam Maryla...

Moje wątki
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Witaj Agnieszko wiosennie :wit Piękne roślinki pokazałaś. Ja też czekam aż ciemierniki podniosą główki, choć moje bardzo ucierpiały przez te mrozy. Ale chociaż poznam kolorki. Agnieszko na 3 fotce to przebiśnieg pełny ?
Awatar użytkownika
kropka010
500p
500p
Posty: 581
Od: 28 lip 2011, o 22:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Legnicy Dolnośląskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

;:oj ;:oj ale zaszalałaś, będziesz miała śliczniutko i kolorowo, porób koniecznie zdjecia jak skończysz
... najwspanialsze piękno świata, podarował nam Bóg w kwiatach ...
Moje oczko w głowie Legnica i okolice
Pozdrawiam wszystkie ogrodoholiczki - Ania
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

:wit Aga,
ale piękne bratki, ja też bym kupiła wszystkie kolory. Bardzo je lubię, one potrafią kwitnąć całe lato, tylko trzeba uszczykiwać łodyżki po przekwitnięciu.
Bardzo lubię tą porę roku. ;:168
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Piękne te brateczki, dziś widziałam u nas w kwiaciarni z daleka, że też są, muszę jutro kupić ;:65
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Wpadam do nowej części :wit
Wiosna już widzę nadgoniła u ciebie :D .
Ale bratków i jakie kolorowe :shock:
Awatar użytkownika
izabella1004
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3631
Od: 18 kwie 2008, o 08:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodnio-pomorskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Piękne bratki .Ja w tym roku tylko niebieskie kupilam ale tez bylo mi sie trudno zdecydowac.
Pozdrawiam Izabella

Ogród Izabelli
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 11

Post »

Tajeczko już brateczki posadzone w donice, naprawdę jest wesolutko i ślicznie :D Nie jest ich tak dużo, bo koleżanka obrabowała mnie z 10 i zostało tylko 20 :lol:

Marylu cieszę się, ze jesteś :D
Faktycznie bratkom nie umiałam się oprzeć , planowała zakup tylko 10 sztuk, ale jak zobaczyłam takie wesołe cudeńka, to ręka sama sięgała i pakowała w skrzynki 8-) Kupiłam 30, ale koleżanka zabrała mi 10 ....i muszę sie zadowolić 20 :lol: już powsadzane w donice ...

Witaj Aniu :D
Mam nadzieję, ze ciemierniki odżyją i ślicznie zakwitną, też bardzo jestem ciekawa Twoich kolorków :D
Kwiatuszek o który pytasz to faktycznie pełny przebiśnieg :D Przyjechał do mnie aż z nad morza od Agusi72 :D

Kropeczko bratki już w donicach, jutro cyknę fotki, bo dziś po sadzeniu wietrzysko wygoniło mnie do domu :roll:

Majeczko ;:196 mnie normalnie korci, żeby pojechać i kupić jeszcze.....ale będę twarda, bo jeszcze troszkę i będzie trzeba podmieniać je pelargoniami, begoniami i innymi ślicznościami :D
Ja w maju przesadzam bratki na rabaty i faktycznie pięknie zdobią aż do późnej jesieni, kiedy już mało co kwitnie :D

Aniu takie kolorowe i wesołe, prawda? Od razu w ogródku widać wiosnę :D

Andrzejku nie ma ich tak dużo....już zostało tylko 20 , ale dzięki intensywnym radosnym kolorkom z daleka rzucają się w oczy :D

Izuś ja też planowała tylko niebieskie....ale jak już byłam u ogrodnika nie wytrzymałam i kupiłam różne kolorki :lol:

Igorku witaj :D Ja kolejny raz stwierdzam, że u mnie bratki tylko kolorowe, po prostu nie jestem w stanie poprzestać na jednym odcieniu.....a te drobnokwiatowe, to prawdziwa bajeczka, są przecudne ;:oj Każdy kwiatuszek to małe cudeńko :roll: :lol:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”