Mój kawałek ziemi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
milka0105
1000p
1000p
Posty: 1055
Od: 2 mar 2008, o 20:59
Lokalizacja: Krzyż Wielkopolski

Post »

Artur jakie to wszystko śliczne.... :D :D :D a ile sadzonek bukszpanu... juz sobie wyobrażam jaki będziesz miał piękny ogród latem ... chyba cię odwiedzę :P
Awatar użytkownika
weiner
500p
500p
Posty: 727
Od: 18 mar 2008, o 18:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łęczna

Post »

wszystko fajnie, ogródek coraz ładniejszy, jedno ale tylko . . . żeby to wszytsko było nasze . . . . niestety połowa domu należy do rodziny (brat mojego ojca) którzy robią wszystko żeby nam życie utrudnić . . . niby wszystko jest po połowie ale ciągle coś jest nie tak :/ ale ja się nie przejmuję ;) dopóki nic niszczyć mi nie będą to co tam ;] dopiero zaczynamy tworzyć w sumie ten ogród, w sobotę kupujemy cisy i robimy altankę ;]
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

wow świetny pomysł z bukszpanami. Chyba odgapię...

Jesteś pewien, że tamten bukszpan ma 8 lat? Ja zasadziłam bukszpan pod blokiem jakieś 12-13 lat temu i ma..... z pół metra.... tyle, że rośnie w cieniu na wschodniej stronie przy chodniku i pieski go badzo lubią :)
z uśmiechami Iza
u liski
Awatar użytkownika
weiner
500p
500p
Posty: 727
Od: 18 mar 2008, o 18:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łęczna

Post »

dowiadywałem się od ojca bo mam dopiero 18 lat (rocznikowo) i twierdzi że z 8 lat ma ;) nie jest jednak zbyt często przycinany więc tak się nie rozkrzewia mocno, żywopłot będzie moim dziełem więc będe się starał by był jak najlepszy :)
Awatar użytkownika
liska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10568
Od: 24 mar 2008, o 20:07
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Podziwiam. Oglądałam Twoje rośliny doniczkowe.

Podziwiam, że w tak młodym wieku są ludzie, którym "się CHCE" :)

Trzymam kciuki i dodaję Twoje wątki do obserwowanych.
z uśmiechami Iza
u liski
milka0105
1000p
1000p
Posty: 1055
Od: 2 mar 2008, o 20:59
Lokalizacja: Krzyż Wielkopolski

Post »

Nie przejmuj się , w każdej rodzinie są jakieś wyrzutki :)
Awatar użytkownika
Ave
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8216
Od: 9 kwie 2008, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź/łódzkie

Post »

Patrząc na zdjęcia widac, ze ogród zaczyna kwitnąc :) Z kazdym rokiem bedzie z cała pewnością piekniejszy.
No teraz rozumiem skad ta znajomośc roslin z terenów zalewowych ;) A teren masz rzeczywiście niepowtarzalny.
Bukszpan cudny :)
A co do współlokatorów... to nie sadzisz, ze oni mogą tak utrudniac Wam zycie mając nadzieję, że to Wy zrezygnujecie z tej połówki domu i wszystko zostanie dla nich ;) Szkoda nerwów, masz tam dośc roboty przy swoim piekniejącym ogrodzie :)
Awatar użytkownika
weiner
500p
500p
Posty: 727
Od: 18 mar 2008, o 18:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łęczna

Post »

wiem że nie warto ;) walczyć nie zamierzam no chyba że ktoś się czepi moich roślinek to sam walczył nie będę ale są inne sposoby ;) jutro wybieram się do obi po roślinki i w piątek sadzimy, mam nadzieję że pech przestanie działać i wyjrzy słońce (ostatnio na tygodniu jest łanie a weekendy deszcz a jak nie deszcz to ostatnio i burze;)
Awatar użytkownika
piku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1948
Od: 12 lip 2007, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk / Podkarpacie

Post »

Przepiękna okolica Weiner- przy odrobinie pracy stworzysz tam raj na ziemi, życzę wytrwałości w działaniach i szybkich efektów, a ja będę kibicować Twoim działaniom :P
pozdrawiam Wiesia :wit
ogród / siedlisko / sukulenty / inne roślinki
Awatar użytkownika
fezo
100p
100p
Posty: 115
Od: 31 sty 2008, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łuków

Re

Post »

weiner pisze:wszystko fajnie, ogródek coraz ładniejszy, jedno ale tylko . . . żeby to wszytsko było nasze . . . . niestety połowa domu należy do rodziny (brat mojego ojca) którzy robią wszystko żeby nam życie utrudnić . . . niby wszystko jest po połowie ale ciągle coś jest nie tak :/ ale ja się nie przejmuję ;) dopóki nic niszczyć mi nie będą to co tam ;] dopiero zaczynamy tworzyć w sumie ten ogród, w sobotę kupujemy cisy i robimy altankę ;]


:twisted: :twisted: Robisz ładne ujęcia, sensowne , ale za dużo światła.Spróbuj przestawić funkcje w aparacie na pocztówki... :D :D
milka0105
1000p
1000p
Posty: 1055
Od: 2 mar 2008, o 20:59
Lokalizacja: Krzyż Wielkopolski

Post »

i jak tam było w obi ? :)
Awatar użytkownika
weiner
500p
500p
Posty: 727
Od: 18 mar 2008, o 18:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łęczna

Post »

dokupiliśmy, głównie iglaków, jutro wstawię zdjęcia ;]
milka0105
1000p
1000p
Posty: 1055
Od: 2 mar 2008, o 20:59
Lokalizacja: Krzyż Wielkopolski

Post »

o jak fajnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”