Mój fijoł 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój fijoł 4

Post »

Te coś napada koty przeważnie wiosną jak czują miętę. :;230 nawet jak są pozbawione męskości. :;230
Zapowiadają na weekend słonko ale coraz chłodniej i od północnego wschodu śniegi znowu mają przyjść, końca tej zimy nie widać. :twisted:
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 4

Post »

Majka, całkiem mnie pogrążyłaś :( Nie zdążę przygotować miejsca na róże, jeszcze nie rozmarzło, a Ty o śniegu wspominasz.
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
Xellos
200p
200p
Posty: 229
Od: 7 lip 2011, o 11:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Re: Mój fijoł 4

Post »

w siewki w doniczkach się nie bawię w tym roku :) Później może ewentualnie arbuzy aby ;p

i może araukarie znowu posadzę i parę rączników jak co roku
Jedyne co w życiu jest ważne to miłość, Renatka ;*
Pozdrawiam Paweł :)
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój fijoł 4

Post »

To nie ja to ci z meteo. ;:170 wredni są okropnie, mogliby dać spokój z tym śniegiem i mrozem. :twisted:
Awatar użytkownika
Jule
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7114
Od: 10 kwie 2011, o 19:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: DSlask 7a

Re: Mój fijoł 4

Post »

Poczekajcie troche - ja w zeszlym roku zaczelam prace w ogrodku 20 marca a Wy chcecie 1-szego juz na calego szalec - nic z tego, trzeba czekac ;:108
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Re: Mój fijoł 4

Post »

Ewuniu , a ja Cię szukam i szukam :D . Pamiętałam ,że sobie Twój wątek zaznaczyłam , a tu nic :? .
Jestem ciekawa Twoich siewów :shock: . Mam nadzieję ,ze będziesz pokazywała jak Ci wszystko rośnie zielonym do góry ;:3
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój fijoł 4

Post »

ewamaj66 pisze:Gosia, bo i temat nam wybitnie odpowiada :D Stąd gadatliwość ponad miarę.
Gosia, w sezonie nie będzie w ogóle czasu na gadanie-jeden rzut oka i do łóżka :;230 A cały dzień w ogrodzie :tan
Jaki rzut? Przecież nie pójdziesz spać o zachodzie słońca? :D
Fakt, że późno zachodzi, ale mimo wszystko do północy jeszcze trochę czasu jest.

Jula ma rację. Za bardzo jesteśmy w gorącej wodzoe kąpane. Jak zwykle u niej zdrowy rozsądek bierze górę. :lol:
Awatar użytkownika
Rozanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1832
Od: 9 lut 2009, o 13:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Toruń/Puszcza Bydgoska

Re: Mój fijoł 4

Post »

Ewuś, co to się dzieje? Nie było mnie 2 dni i już Cię znaleść nie mogę. ;:223 Nagadane tu strasznie. :;230
Jeszcze nie zaczęłam siać, na razie nasion nakupowałam. W ogrodzie łopatę do połowy można wbić, jeszcze chwilę to potrwa zanim ruszę na całego. :D
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Mój fijoł 4

Post »

Wpisuję się, żeby wątek mi nie zginął i biorę się za czytanie poprzednich (czyli zejdzie mi pewnie jakis tydzień na to :wink: )
Jedno jest pewne - małomówna nie jesteś :wink:
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Mój fijoł 4

Post »

Sylwia ;:196 Mam nadzieję na jakieś wyniki siewu kobei. Jeśli i w tym roku nie wyjdzie-już nigdy więcej.
Xellos, nie wygłupiaj się 8-) Jakże to tylko arbuzy-a niecierpki i lobelie? Trzeba posiać coś drobnego, żeby potem przez cały sezon kwitło.
Majka, tam sami sadyści pracują :evil: Mróz to i dzisiaj będzie, już jest poniżej zera-wykrakali :;230
Jule, porządne prace po 20 marca-ale takie sprzątanie gałęzi albo resztek bylin? W taką pogodę jak dzisiaj to bez sensu, bo zaraz spadną nowe konary.
Danusia :D Powinnam wreszcie zrobić zdjęcia, ale zamieszanie z hostingiem spowodowało, że jakoś mi zapał zdechł :D Poprawię się jutro.
Gosia, pójdę na pewno :D Po pracy w ogrodzie jestem tak zrelaksowana (i obolała :;230 ), że padam do łóżka i już.
Ewa, zaraz nagadane :wink: U mnie wieje, więc suszy i odmraża, więc liczę na jutro. Oby nie padało, w końcu swój nóż do darni wypróbuję (i pokażę :D ).
Asia :wit To krótkie wątki są :D Małomówna jestem-jak bonidydy :D Zaglądaj częściej :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Mój fijoł 4

Post »

To że Ewcia małomówna to prawda, coraz rzadziej można ją spotkać w jej wątku, wpadnie raz coś tam wystuka na klawiaturze i leci na forum. Ani zdjątka żadnego nie wrzuci dla pokrzepienia serc. ;:108
Ponoć jutro ma być słonko ale na północnym wschodzie gdzieś tam ma prószyć śniegiem. Uważaj na siebie bo wiosnę przywitasz w łóżku. :uszy
Awatar użytkownika
Etna
200p
200p
Posty: 232
Od: 20 sty 2012, o 13:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łomianki

Re: Mój fijoł 4

Post »

Ewciu, wyniki będą. Moją musiałam później podpierać kijkami do storczyków - rosła jak burza i pięknie kwitła :D U mnie teraz 0 - stopni, ale sprzątać chyba jutro będę, coś tam przytnę, pograbię, żeby ładniej wyglądało.
Pozdrawiam Sylwia.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój fijoł 4

Post »

Taka harówka to na wiosnę. :D
Latem już tylko odpoczynek :;230
Dlatego ja zapraszam dużo gości, żeby posiedzieć na ławeczce. Inaczej nogi same do ogróka niosą.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”