Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Witam :wit
Przyszłam z rewizytą :D
Przetarcznik,bardzo mi się podoba u mnie jeszcze go nie mam a Parzydło blekolistne widze pierwszy raz :shock: na skalnika super pasuje.
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
dawidbanan
---
Posty: 7593
Od: 29 cze 2009, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Ja w zeszłym roku miałem parzydło lśniące koszyku, ale odłożyłem :roll:
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Paula,wpisuje się ,bo się zgubię. :wit
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2782
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

I ja chwytam nowy wątek. Koleuski też sobie w tym roku kupiłam, ale to będzie pierwsza z nimi przygoda. Piszesz, że wysiewasz w marcu. To znaczy, że jeszcze mam trochę czasu i swoje nasionka na raty .. jakoś dam radę. Czy z jednej paczuszki tobie wyszło 273 siewki ? Chyba nie liczyłaś takich maleństw :;230 Jak one tak ładnie wschodzą, to wysieję ich tylko część :D
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
Steasi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3181
Od: 2 wrz 2010, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Soczewka/ Płock

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Witajcie kochani :wit i Ci nowi i Ci stali bywalcy.

Reniu właściwie to zastanawiam się jak to będzie wyglądało za lat kilka. Nie którym parzydło blekolistne wyrosło jak zwykła tawułka. Zobaczy,y jak będzie z moim szkrabem :wink:
Dawid w jakim sensie odłożyłeś? :roll:
Alu ;:196
Olu w sumie to wysiałam je już ale dosłownie 2-3 dni temu. Na opakowaniu są podane terminy I-III do siewu więc chyba masz czas. I tu Cię zaszokuje- tak liczyłam nasiona :roll: ;:224

Kochani żaby zostawić trochę wiosny w wątku to proszę- zdjęcia sprzed półtora tygodnia. Mam nadzieje że mrozy go nie złamią. Wrzosiec 'Whiskey'
Obrazek Obrazek

No i co by Ty więcej. Dziś w końcu do pracy.. na 10godzin. Chociaż sobie popracuje. No i nie mogę się doczekać wypłaty (w środę), bo lecę do ciuchlandu na łowy :D Ile ja mam stamtąd ubrań- nikt nie powie że nie kupiłam nowych, do tego kilka firmówek. Najważniejsze ceny- za płaszcz jesienno wiosenny Atmosphere dałam 10zł. A tylko było go trzeba z rolką przejechać(no i wyprać oczywiście). I jak nówka. Więc w środę szaleję :wink:
Dziś już mnie tu nie będzie, dopiero jutro na wieczór po pracy. Więc do jutra kochani :wit
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Ja też najczęściej kupuję w ciuchlandzie. I to rzeczy markowych firm, niektóre z metkami. Własciwie powinnam napisać: kupowałam, bo terza zupełnie przestawiłam się tylko na to, co wiżę się z ogrodem. I o wiele bardziej mnie cieszy na przykład fajna lekka taczka niż nowa bluzeczka.
Paulinko, ten twój przetacznik to jakaś odmiana? Ja kupiłam sobie w necie kilka odmian przetaczników, bo jakoś mi się tak spodobały i ostanowiłam nimi obsadzić, co się da.
Awatar użytkownika
[Iza]
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1847
Od: 26 paź 2009, o 17:47
Lokalizacja: Poznań

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Tak jest Paula, teraz zima to zadbaj o siebie, bo jak się sezon ogrodniczy zacznie, to już będzie trudniej pieniążki na siebie przeznaczyć. Roślinki będą w sklepach kusić :)
Awatar użytkownika
Steasi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3181
Od: 2 wrz 2010, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Soczewka/ Płock

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Witacie :wit
Wandziu, Izo ja też wpadłam w sidła kwiatoholizmu ale walczę z tym bo za dużo pieniędzy wydaję na to. Tylko na to.. A przetracznik to wątpię żeby to była jakaś odmiana. Roślina ma już z 6/7 lat. Nawet jeśli to jakaś odmianówka to ja nazwy nie znam. Jedyne to udało mi się określić to że to przetarcznik siwy. Chyba mnie łapie przeziębienie przez to latanie po mrozie bez czapki. Pracuje a mnie na głupia czapejkę nie stać.. Przecież to jest śmiech na sali. I do ciuchlandu sobie też na razie nie pójdę bo mam poślizg z wypłatą..
Awatar użytkownika
karol
200p
200p
Posty: 401
Od: 28 lis 2011, o 15:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kuj-pom

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Tego już się nie da zwalczyć ,ja co roku mówię nie będę kupował , ale jak przychodzi sezon to zawsze znajdzie się coś ciekawego i niestety coś trzeba dokupić .
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

A ja dzisiaj dokonałam bohaterskiego czynu ;:108 Kusiło mnie,aby dojść i kupić żonkile w pąkach lub hiacynty.I odeszłam od stoiska,tłumacząc sobie,że niedługo pewnie moje doniczki zakwitną i nie kupiłam ;:138
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Steasi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3181
Od: 2 wrz 2010, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Soczewka/ Płock

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Karolku może się i nie da ale walczyć z tym trzeba bo inaczej człowiek będzie goły i wesoły.
Mirko to rzeczywiście się powstrzymałaś :D Nie wiem czemu ale mnie te pędzone kwiatki tak nie kuszą. Ale jak tylko wiosna przyjdzie i będą te kapersy w sklepach... To będzie ciężko :roll:

Nadal kochani nie mam wypłaty. Śniegu trochę spadło, mróz zelżał, ogólnie zima się jakby już powoli ewakuuje. No to może kilka zdjęc na rozweselenie
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

:wit melduję się w nowym wątku .
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Soczewiański bezcegiełkowy ogródek :)

Post »

Ja kupuję zwykle na kuchenny stół,żeby tak przyjemniej było,ale niedawno kupiłam azalię i pięknie kwitnie nadal :heja
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”