Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Iza, :wink: dobrze, że do mnie wpadłaś. Dzięki temu zauważyłam, że założyłaś świeży wątek.
Szybko się wpisuję, żeby nie zginął mi. Zamawiałaś może nowe liliowce ?
Dostałam katalog od p. Pajdy. Ale ma piękne okazy. ;:224 Ma też sklep internetowy.
:wit
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Witam miłych Gości!
Adamie cieszę się, że info o targach komuś się przyda. Ja uwielbiam tam jeździć. Serdecznie zapraszam do Elbląga na Mazurską. To chyba nasz najlepszy sklep ogrodniczy. Szkoda tylko, że położony na obrzeżach miasta. W zeszłym roku też zrobiłam tam ciekawe zakupy. Jeszcze w listopadzie nabyłam u nich czosnki po bardzo promocyjnych cenach :tan. Co do mieczyków to mam mieszane uczucia. Najbardziej mi się podobają u kogoś. Zastanawiam się kiedy założysz swój wątek. Masz bardzo ciekawy ogród i tyle pięknych roślin w nim.
Ewuniu już zamówiłaś liliowce? Jak dotrze do Ciebie katalog będziesz chciała kolejne. Na szczęście one mogą rosnąć prawie wszędzie.
Elu też uważam, że targi to jest TO. Wszystkiego dużo i w jednym miejscu. Uwielbiam je. Do Starego Pola jeździłam jeszcze w czasach gdy nie miałam działki. Choćby popatrzeć na piękne rośliny. Czasem kupiłam coś na balkon. Pomysł łączenia liliowców z wiosennym cebulami możesz śmiało wypróbować u siebie jeśli Ci się spodobał. Miejsce na nową rabatę wcale nie jest takie wielkie. Trochę trawnika też tam będzie, bo nie dało się wywalić całego betonu który tam zalegał.
Krysiu katalog od Pajdy też dostałam. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Jak dotąd nie podjęłam decyzji o zamówieniu i podałam go dalej. To działa już ten ich sklep? Liliowca zamówiłam chyba tylko jednego jak dotąd. Najlepiej kupować je chyba u nas na Forum.

Majowe wspomnienia:
Obrazek

Obrazek

Dla wszystkich zainteresowanych podaję terminy targów w Starym Polu:
- 28-29.04.2012r
- 16-17.06.2012r
- 8-9.09.2012r
Awatar użytkownika
Miiriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6148
Od: 13 maja 2007, o 00:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Witam w nowym wątku :)
Ależ piekne te liliowce .... coraz bardziej lubię te kwiaty :)
Pozostawić ciepły ślad na czyjejś ręce... - Bernadetta
Zapraszam pod Krzywą Jabłoń: Miiriam ; Rok 2012 ; Rok 2013
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Witaj Izuś :wit Pokazujesz piękne wiosenno-letnie wspomnienia...ach te liliowce 8-) .....ale ja u ciebie widziałam juz prawdziwą tegoroczną wiosnę w ogrodzie :shock: ....to aż niesamowite, pogoda szaleje....teraz wszystko śpi pod białą kołderką.....zobaczymy jaki będzie widok jak śnieg stopnieje....mam nadzieję, ze roślinki dadzą radę :roll:
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Do katalogu dopadnę się dopiero dzisiaj :D Już się nie mogę doczekać ;:65 Na pewno znajdę coś dla siebie. Liliowców już kilkanaście zaklepałam, ale w miejscu pod modrzewiami zmieści się ich naprawdę dużo :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Witaj Bernadetko! Cieszę z Twego powrotu do zdrowia i na Forum ;:196 Liliowców też masz sporo, prawda? Są warte zakupu, bo mało wymagające.
Agness pogoda jest zmienna jak kobieta. Trudno za nią ostatnio nadążyć :wink: Mam nadzieję, że będzie dobrze. W zeszłym roku tak się martwiliśmy wszyscy długą i mroźną zimą, a nie było tak źle w sumie. W mieście śniegu coraz mniej, ale na działkach nie deptany leży sobie w najlepsze. Na liliowce zawsze znajdę gdzieś miejsce. Całkiem dużo mam jeszcze trawnika ;:224
Ewo Ty trawnika masz jeszcze więcej niż ja i miejsca na nowe rośliny też :wink: Liliowce rosną i wyglądają dobrze w zasadzie wszędzie.

Ten tydzień zaczął się kiepsko. Zawirowania na Forum, odejście kolejnej Forumki...
Na pociechę i osłodę - wiosna. Może raczej wiosenka i to domowa:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Prymulki pokazują się już wszędzie - trudno im się oprzeć. W Biedronce pokazały się też pierwsze cebulowe w doniczkach - kupiłam szafirki. Pokażę je jak zakwitną. Już teraz widać, że to jakieś odmianowe w kolorze błękitnym.
Awatar użytkownika
basiac
100p
100p
Posty: 180
Od: 20 lut 2011, o 13:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: elbląg

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Prymulki cudownie zapowiadają szybką wiosnę.Tylko za oknem zimowo i śnieżnie. :)
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Izuniu o! Jak miło mieć wiosnę w domu. Choćby tylko w doniczkach.
Pozdrawiam Hala
Awatar użytkownika
ewamaj66
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 21497
Od: 19 lut 2011, o 16:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Poszalałam przez ten katalog :oops: Jak siadłyśmy we dwie, tak siłą M musiał mnie odciągać :;230 Tłumaczę tej swojej szwagierce, że łatwiej będzie nam rozmawiać, jeśli założy swój wątek. Na razie się zarejestrowała-dobre i to :D
Pozdrawiam-Ewa
Spis treści ,
Mój fijoł 16
Grazia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3396
Od: 7 kwie 2009, o 11:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia/Chrztowo

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Podobno u Ciebie dzisiaj grad padał?
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Bardzo ładne prymulki a gałązka forsycji jak nic wskazuje wiosnę :wink: też mam ochotę na taką namiastkę wiosny ale nie mam z czego ciąć gałązek bo ta żółta zwykła to maleństwo, posadziłam sobie taki szpaler przed świerkami a druga variegata już ładny krzaczek ale szkoda mi obskubywać :oops:
U mnie dzisiaj na plusie i od czasu do czasu z nieba leciała taka drobniutka kaszka
izaziem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4178
Od: 22 sty 2008, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

A ja w zeszłym roku musiałam pozbyć się wielkiej forsycji ;:223 Jest co prawda na jej miejscu fajny kącik na kawę ale rosła naście lat. I teraz sobie wiosenki w domu nie zrobię...
Awatar użytkownika
Miiriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6148
Od: 13 maja 2007, o 00:17
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje spełnione marzenie - tu.ja cz.6

Post »

Prymulki takie radosne .. takie optymistyczne .. no i ta gałązka - chyba jutro odgapię pomysł :)

Pisałaś o odejściu kolejnej Forumki - nic nie wiem , kto ?
Pozostawić ciepły ślad na czyjejś ręce... - Bernadetta
Zapraszam pod Krzywą Jabłoń: Miiriam ; Rok 2012 ; Rok 2013
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”