Tara - oaza marzeń cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Tara - oaza marzeń cz.1

Post »

Witam serdecznie, chciałam pokazać moje marzenia o idealnej działce na której znajduję spokój i piękno przyrody. Dziś zrobiłam zdjęcia, nie sa okazałe bo i pora nie ta a ją generalnie przekształcam w oazę marzeń, jak długo to potrwa, nie wiem, prosze o wyrozumiałość i łagodny wymiar kary. Powiem jeszcze tylko jedno te butelki to dla mnie nie dekoracja ale konieczność gałębie, wrony - dosłownie plaga
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
dorela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1110
Od: 25 lut 2007, o 15:26
Lokalizacja: wlkp

Post »

Witaj w świecie natury,u mnie :nornice,wróbelki zjadające pierwiosnki,gołębie mieszkające na srebrnym świerk,szpaki zaś obiadają poziomki ozdobne :roll: ,ogródek zapowiada,się nieźle,czas i natura pomogą w tej ciężkiej pracy,ale zadowolenie "bezcenne" :D
pozdr Dorota
Moje storczyki
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

dzięki za pocieszenie, ale naprawde miałam nornice i te inne łacznie ze szczurami, dlatego zrezygnowałam na razie z altanki, sa tylko wylane fundameny, dodatkowo teraz ktos zrobił parking zle i zalewa mnie, wykopany rów, zrobiłam oczko wodne ale to nic nie daje bo jak deszcz to jest oczko a jak susza to "oko".
Dzis mój mąz złożył uroczyscie przysiege, ze doprowadzi to do porzadku, ale warunek dosyć przesadzania i zmian z mojej strony, a niech sie łudzi nadzieja, kobieta zmienna jest.
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Taro, nie zgadzaj się na warunki męża :wink:
Zmieniaj, przesadzaj itp. bo o to w tym właśnie chodzi :P
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
Awatar użytkownika
dorela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1110
Od: 25 lut 2007, o 15:26
Lokalizacja: wlkp

Post »

taaa...........warunki można negocjować,albo dać aneks do umowy...,ale jak będzie wyglądał,jak złamie uroczystą przysięge :wink:
pozdr Dorota
Moje storczyki
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Witaj Taro. Niemasz powodu aby prosić o wyrozumiałość. Ogródek ładny, dobrze zagospodarowany. Śmiało pokazuj zdjęcia my lubimy oglądać.


;:11 ;:80


Pozdrawiam Leszek.
moje wątki

"Prawo jest jak płot: lwy przeskakują, płazy ślizgają się dołem, tylko bydło zostaje."
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

ja mam przyjemność zmieniac, wymieniać itd. a mąz jest od spraw technicznych w końcu tak w zyciu jest. Moja działka początkowo była naprawde zagospodarowana pod kątem warzywnej, kwiaty miały swoje miejsce ale teraz zrobiłam egoistycznie tylko ogórki i w folii pomidory, nic więcej prócz kwiatów, jest gruszka, śliwa, papierówka a teraz kupiłam brzoskwinię, nektarynę,czereśnię i wiśnię.
Zreszta co tu ukrywać aby taka działkę zagospodarowac w ciagu dwoch lat to zbyt duży nakład tez finansowy, Nie umiem podac zdjęc z aparatu cyfrowego tam lepiej mi wyszło a te sa małoczytelne z komórki.
Dziekuje za miłe przyjęcie.
aneczka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 23 mar 2008, o 17:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

:lol: :lol: :lol: Witaj ogródek masz ładny dalszej takiej wytrwałości zaufaj nic nie jest już trzeba czasu i pracy wiem coś o tym masz ładny okaz yuki ile ma lat i chyba ci kwitła już latem :?: hiacynty widzę wychodzą super pokazuj kolejne fotki jak coś się zmieni pozdrawiam Aneczka :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

dziękuję, jukka ma 5 lat, kwitnie miała 11 kwiatów, ja sporo wsadziłam cebul tulipanow, narczy, hiacyntow, żonkili, narcyz to bedzie ok.400 szt. i tak na nich czekam, krokusy w tym roku młode ale kwitna. Jak pisałam ogrod zmieniam, ale każda z nas zmienia taka nasza uroda i to jest fajne, pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

ostatnio na działce zaczynaja się budzić rośliny
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
GERTRUDA
1000p
1000p
Posty: 1327
Od: 25 lis 2007, o 17:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Pomorskie
Kontakt:

Post »

Witaj w klubie pozytywnie zakręconych ogrodników . Całkiem ładna działeczka , a ciemiernik cudowny - też o takim marzę , mam nadzieję że mąż kupi mi na urodziny we wrześniu [ tak mu podpowiadam ] Pozdrawiam ;:7

PS co do butelek to u siebie też mam taką dekorację - tyle że na trawniku powbijane na kijkach [ skutecznie gonią kreta ] :wink:
Każdy początek ma swój koniec ,a każdy koniec miał swój początek ........
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Witaj Taro :!:
Śliczne hiacynty, aż poczułam ich zapach przez monitor :D Uwielbiam takie widoki, jak pękające paki magnolii, pomyśleć, że ten niepozorny, owłosiony pąk wypuści tak śliczne kwiaty :P Masz zasadzonych tyle cebulek, to będzie niezwykły widok, jak zakwitną, a i nie słuchaj męża z tym zakazem przesadzania, przecież w tym cała atrakcja, że coś się zmienia, coś dosadza :lol:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”