Moje hobby

Zdjęcia naszych ogrodów.
aneczka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 23 mar 2008, o 17:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Moje hobby

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie :lol: .
Jestem od dzisiaj z wami wszystkimi :D ,mam nadzieję,że spodoba się wam moja działeczka :!:
Piszcie ,piszcie będę czekała ,pozdrawiam wszystkich miłośników roślin takich jak ja :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Witaj Aneczko w ten swiąteczny dzień. Miło że dołączyłaś do nas. Działeczka piękna.
Napisz coś więcej o Twoim raju i o sobie.

;:1 ;:11



Pozdrawiam Leszek
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

i ja Ciebie witam moja imienniczko :D Fajnie ,ze dołączyłas do nas :D

Aniu ,jak mozesz to wklejaj zdjęcia w większym formacie.Tam masz opcję powiększenia i ,jak chcesz cos dodac to nie otwieraj nowego tematu tylko klikaj na odpowiedz.
Pozdrawiam, Ania
Moje dalie i lilie
Mój ogród:2007/08/09/10/11/12
aneczka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 23 mar 2008, o 17:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Podziękowania

Post »

Dzięki za zainteresowanie mam kolejne zdjęcia uczę się jak je wklejac ,pozdrawiam moją imienniczkę i ciebie Leszku
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Moje hobby

Post »

Witaj Aniu!
Masz śliczny, zielony ogród! :)
Gratuluje i pozdrawiam! :)
Basia
aneczka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 23 mar 2008, o 17:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Moje hobby

Post »

Załączam kolejne zdjęcia z mojego raju ,mam ich trochę jak i kilka pytań odnośnie pielęgnacji roślin :lol: :lol: ,w ogrodzie mam 2 oczka wodne,2 wodospady i wiele pracy aby utrzymac ogród w takim wyglądzie,ale to trzeba kochac i lubic tak jak ja

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Grzegorz B

Post »

:shock: :shock: :shock: :shock: ... Aniu, gdzieś się ukrywała przed nami z Takim ogrodem. Fantastycznie urządzony, jestem pod wrażeniem. Masz dwa oczka wodne i wodospady :shock: , jak najprędzej musisz wszystko dokładnie ukazać. Woda w grodzie to coś niesamowitego, jej szum i cała ta otoczka, to ambrozja dla człowieka. Te szczegóły i mnogość roślin budzą podziw. Czekam na kolejne odsłony i proszę, abyś napisała jak wielki jest ten twój mały raj i ile już lat go masz :?: .
olka17
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 31
Od: 28 lut 2008, o 11:20
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Aniu !!!
Ogródek, aż dech zapiera!!!A pomysł z gotowanym na ognisku kwietnikiem rewelacyjny!
Pozdrawiam Ola
aneczka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 23 mar 2008, o 17:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Pozdrowienia

Post »

Hej już pisałam pielęgnuje go od 10 lat jest dużo pracy ma tylko 360 metrów na forum weszłam przez przypadek nie wiedziałam wcześnie,że takie istnieje dołącze kolejne fotki spokojnie.Na parapecie okiennym już rosną roślinki jednoroczne jak werbeny i szałwie uwielbiam rośliny i kwiaty pozdrawiam was wszystkich Aka :lol:

Słuchajcie kto kocha to co lubi może liczyć na efekty,postaram się pokazać inne zakątki mojego ogrodu i wodospad na zdjęciu ten większy trudne było nagromadzenie kamieni ale się udało,mam problem z przezimowaniem trawy pampasowej mimo okrywania zawsze obumiera?
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Witaj Aniu-kolejna już zresztą (może założymy fanklub Aneczek tyle już nas tu jest?). Działeczka super, pokazuj więcej zdjęć bo wszyscy jesteśmy tu bardzo ciekawscy a jeśli masz jakieś pytania to śmiało tu zawsze ktoś Ci chętnie odpowie. Pokaż swoją działkową wodę i napisz jak sobie radzisz z jej czystością. Pozdrawiam i jednocześnie życzę mokrego jutrzejszego dyngusa.
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
Awatar użytkownika
aniusiatr
200p
200p
Posty: 308
Od: 31 sty 2008, o 00:13
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

A o trawie już było na forum kilka wątków-dziewczyny zimują ją w domu.
Pozdrawiam! Aniusia
-marzenia są po to by je urzeczywistniać-
Moje królestwo
aneczka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 23 mar 2008, o 17:57
Lokalizacja: Wielkopolska

Pozdrowionka

Post »

Witam moje imienniczki jak i resztę tak też myślałam,że najlepiej trawę przezimować w pomieszczeniu .Teraz postanowiłam kolekcjonować różne gatunki traw o różnych barwach dodają lekkości ,woda w oczkach jest czysta mam dużo roślin wodnych i moje ukochane nenufary :!:

Słuchajcie,dlaczego nie oceniacie moich zdjęć z ogródkiem?Podoba się a nikt nie ocenia?
Jak mam zarobić punkty_ Na razie mam 0.Od czego to zależy ,ktoś mi odpowie?
Pozdrawiam wszystkich do jutra i obfitego dyngusa :lol: :) :roll:
Grzegorz B

Post »

Aniu nie pisz drukowanymi, bo Cię moderatorzy upomną a co do punktów, to zależą one od ilości napisanych postów a nie ocen forumowiczów zobaczTutaj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”