Górska oaza...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Witaj Agnieszko! dziękuję za odwiedziny mojego ogrodu,i zapraszam ponownie w cieplejszej porze roku. Pozwól że ja również wybiorę się na spacer do Twojego ogrody na następną prezentację zdjęć,aby podziwiać Twoje dokonania ;:114
Zyczę zdrowych i pogodnych świąt.
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
GERTRUDA
1000p
1000p
Posty: 1327
Od: 25 lis 2007, o 17:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: woj.Pomorskie
Kontakt:

Post »

Cudowne róże ! ładnie i naturalnie wkomponowane - więcej zdjęć z tego pięknego ogrodu proszę !!! :lol:
Każdy początek ma swój koniec ,a każdy koniec miał swój początek ........
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

ale śliczne kwiaty....
olka17
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 31
Od: 28 lut 2008, o 11:20
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Hej Agnieszko!!!
Masz w swoim ogrodzie coś co lubię - róże i to piękne!!!!
Pozdrawiam Ola
Grzegorz B

Post »

Agnieszko musisz jak najszybciej dodać trochę fotek, bo chciałoby się jeszcze popatrzeć na te wspaniałości. Muszę przyznać, że klimat to Twój ogród ma, wspaniałe rośliny i cała kompozycyjna otoczka dają bardzo pozytywny odbiór tego miejsca. Fotka jak się nie mylę pierwsza i ostatnia wskazują najdobitniej o jego kilmacie i pięknie. Sielanka. Czekam na kolejne odsłony :D
wicca

Post »

Za oknem nadal śnieg… a ja ciągle planuję :D jeśli tylko pogoda dopisze zabieram się za pracę w ogródku… na pierwszy ogień pójdzie zacieniony kącik / w tej chwili nie wygląda na zacieniony ale za parę tygodni jak tylko zazielenią się liście na klonach za płotem będzie panował półcień... :(/. Do tej pory nie miałam za bardzo pomysłu co mam tam posadzić a jednak warto zadbać o ten fragment ogrodu ponieważ znajduje się w dosyć reprezentacyjnej części w pobliżu kominka. Na razie pięknie rosną tam jedynie paprocie które przywędrowały zza płota dosadziłam jeszcze świerki, /wierzba mandżurska znalazła się tam przez przypadek, nie wiedziałam gdzie ją posadzić... a ponieważ rośnie wyjątkowo dobrze w tym miejscu na razie jej nie ruszam jak powstanie nowe oczko wodne na pewno ją przesadzę przy wodzie bedzie zdecydowanie lepiej wygladała i z pewnością lepiej się czuła w miejscu gdzie teraz rośnie ma co prawda dużo wilgoci ale brakuje słoneczka.../ obok wierzby rosną również 3 sadzonki wiciokrzewu tellmanna...
chciałabym troszkę urozmaicić kolorystycznie ten kacik… zamówiłam już przez internet funkie o wzorzystych liściach oraz różnokolorowe tawułki. Kolejne etapy powstawania tego ogródka bedę prezentowała na zdjęciach :)
tak wyglądał ogródek 23 marca

Obrazek

a tak 24, 25... dlatego musiałam wstrzymać się z pracami :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ewkapaw
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3611
Od: 10 sty 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

WITAJ AGNIESZKO!!!

Bardzo ładnie jest w Twoim ogródku . Jeśli pozwolisz wstąpię do Ciebie jeszcze . ;:2
Pozdrawiam EWA
Spis linków
Grzegorz B

Post »

wicca pisze:...wierzba mandżurska (...) na razie jej nie ruszam jak powstanie nowe oczko wodne na pewno ją przesadzę...
Agnieszka, chyba wiesz co się wiąże z "mandżurską" przy oczku. Cała masa liści, ona to taki "śmieciarz", póki mała to jeszcze jako tako, ale jak urośnie... Jednak, aby nie było dla niej samych minusów, trzeba stwierdzić, że jest urodziwa i ekspresowo rośnie :D Zaradny może siatkę rozłożyć nad oczkiem lub wyławiać liście z wody i problem z głowy :D Ja miałem dwie takie wierzby przy oczku, obecnie już są w nowym miejscu, bo właściel trochę leniwy :oops: . Życzę szybkiej wiosny, oby plany szybciutko się zrealizowały:D
Awatar użytkownika
madzik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1346
Od: 27 gru 2007, o 09:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Post »

A mi się podoba taki cały w śniegu :)
Taki bajkowy :)
Pozdrawiam
Magda
LINKI
Awatar użytkownika
Daisy
1000p
1000p
Posty: 1757
Od: 11 lut 2008, o 22:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Witaj Agnieszko :) Ogród zapowiada się super! Czekam na wiosenne zdjęcia, chyba ta wiosna wreszcie zawita do nas :roll:

Odwiedzę Cię z przyjemnością ponownie :D
Pozdrawiam serdecznie :) Ewa
Ogródek Daisy, cz.1, cz.2, cz.3,
aktualny
wicca

Post »

przez ostatnie dni ostro popracowałam w ogródku... głównie porządkowałam teren i usuwałam chwasty nie wszystko udało mi się zrobić ale i tak najważniejsze że zaczełam :) za tydzień jak pogoda dopisze znowu wybiorę się na działkę i tym razem mam nadzieję uda mi się dokończyć walkę z chwastami przynajmniej na tych najbardziej widocznych rabatkach ;) a poza tym chciałabym jeszcze coś zasadzić i zasiać Obrazek
Awatar użytkownika
Daisy
1000p
1000p
Posty: 1757
Od: 11 lut 2008, o 22:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Hej, hej Agnieszko :) Co tam u Ciebie słychać ? Nie mozna tyle pracować, trzeba siąść przy kompie i pokazać forumkom co się zdziałało w ogródku :)
Pozdrawiam serdecznie :) Ewa
Ogródek Daisy, cz.1, cz.2, cz.3,
aktualny
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witaj!
Śliczny masz ogródek :) Krokusiki były piękne, no i róże :) Cudo!
Moja róża w zeszłym roku była chyba chora, Miała jakiś biały nalot. Do końca nie wiem, ponieważ dopiero zaczynam sie w to bawić. Teraz trzyma się dobrze i, mam nadzieję, ze jej przeszło :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”