A to moje kaktusy na atenskim balkonie

dorotka66
50p
50p
Posty: 69
Od: 8 maja 2007, o 15:50
Lokalizacja: Grecja

Post »

KaRo pisze:Cudowne kwiaty,piękne...
Pozdrawiam również serdecznie i czekam na następne. :D
Witam Cie KaRo! Moj cereus jest niepozorny, ponad metrowy, ale za to kwiaty...
Ciekawa jestem jak sie zachowa w Polsce? będę go doswietlala, ale czy zakwitnie?
dorotka66
50p
50p
Posty: 69
Od: 8 maja 2007, o 15:50
Lokalizacja: Grecja

Post »

Basia k pisze:kURCZE KWIATY powalające :P szkoda że Grecja tak daleko ,napisz proszę jak on jest duży ,jak dbasz o niego że tak Ci się odwdzięcza ,czy masz jeszcze jakieś inne kaktusiki ,
Witam Cie Basiu! Przed trzema laty siostra przyniosla mi kawalek odlamanego przez wichure pedu cereusa, wlozylam go do ziemi...i tyle! W nastepnym roku ku zdumieniu, zakwitl po raz pierwszy. Kwitnie tylko noca, nad ranem zamyka swoj kwiat i umiera...Switem niektore owady zdaza jeszcze napic sie nektaru...OH...ta natura...
dorotka66
50p
50p
Posty: 69
Od: 8 maja 2007, o 15:50
Lokalizacja: Grecja

Post »

jolka1954 pisze:Dorotko śliczne masz te kwitnące kaktusy , u Ciebie na pewno mają lepsze warunki niż na pólnocy Polski u nas lato nie jest takie dlugie i gorące (zazdroszcz Ci tego) :shock:
Dzięki, ze Ci sie podobaja! Ciesze sie!
Pozdrawiam z cieplutkich, slonecznych Aten! ;:2
dorotka66
50p
50p
Posty: 69
Od: 8 maja 2007, o 15:50
Lokalizacja: Grecja

Post »

grigori24 pisze:REWELACJA!!! Trudno oczy oderwać od tych pięknych kwiatów.Tylko takie mogę zobaczyć nie daleko mnie nie w Grecji ale w palmiarni w Poznaniu. ;:1 ;:1 ;:1
Twoj ogrod to rewelacja!!! Mam 300m dzialki, jeszcze zupelnie nie zagospodarowanej, wracam do kraju na stale, do nowego domu po wakacjach i dopiero zaczne dzialac...Na razie jest golo... :(
U Ciebie jest przeslicznie!!! :!: ;:12
volumineux
500p
500p
Posty: 563
Od: 8 lut 2008, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post »

Kaktusy są śliczne, tylko mam jedno pytanie. Mianowicie, po jakiego grzyba wspominasz po raz czterdziesty, że mieszkasz w Atenach? :?
dorotka66
50p
50p
Posty: 69
Od: 8 maja 2007, o 15:50
Lokalizacja: Grecja

Post »

volumineux pisze:Kaktusy są śliczne, tylko mam jedno pytanie. Mianowicie, po jakiego grzyba wspominasz po raz czterdziesty, że mieszkasz w Atenach? :?
Po kilkunastu latach pobytu na obczyznie, tez tak bys pisal!
Nie moge doczekac sie juz powrotu do Polski!
dorotka66
50p
50p
Posty: 69
Od: 8 maja 2007, o 15:50
Lokalizacja: Grecja

Post »

dorotka66 pisze:
volumineux pisze:Kaktusy są śliczne, tylko mam jedno pytanie. Mianowicie, po jakiego grzyba wspominasz po raz czterdziesty, że mieszkasz w Atenach? :?
To nie jest chwalenie sie pobytem w Atenach, bo naprawde nie ma czym...
Grecja jest piekna, ale kilkunastoletni pobyt w tej betonowej dzungli naprawde jest nie do pozazdroszczenia!
Pozdrawiam
volumineux
500p
500p
Posty: 563
Od: 8 lut 2008, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post »

Nic nie wspomniałem o chwaleniu się 8)
dorotka66
50p
50p
Posty: 69
Od: 8 maja 2007, o 15:50
Lokalizacja: Grecja

Post »

volumineux pisze:Kaktusy są śliczne, tylko mam jedno pytanie. Mianowicie, po jakiego grzyba wspominasz po raz czterdziesty, że mieszkasz w Atenach? :?
Ludzie tacy jak my, kochajacy przyrode, kontakt z natura i przestrzenie, doslownie dusza sie w takim molochu...
volumineux
500p
500p
Posty: 563
Od: 8 lut 2008, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post »

Cud, miód i beton.
Awatar użytkownika
miaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1498
Od: 12 lut 2008, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Ateny - Atenami 8) życzę jak najszybszego powrotu do ojczyzny :P a kwiaty tych kaktusów naprawdę zjawiskowe :D też mam 2 echonopsisy, ale w naszym klimacie trudno o takie jak Twoje
Pozdrawiam serdecznie 8) 8)
dorotka66
50p
50p
Posty: 69
Od: 8 maja 2007, o 15:50
Lokalizacja: Grecja

Post »

volumineux pisze:Cud, miód i beton.
No tak! Poza akcentami zieleni na balkonach, oraz nielicznymi skwerkami i parkami...nic - beton, kamien i marmur...
volumineux
500p
500p
Posty: 563
Od: 8 lut 2008, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post »

Chociaż tyle dobrze, że parki są...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje kaktusy i inne sukulenty !”