Górska oaza...

Zdjęcia naszych ogrodów.
wicca

Górska oaza...

Post »

swój ogródek tworzę już od 4 lat... ale ciągle jest coś do zrobienia w dalszym ciągu pozostało jeszcze wiele niezagospodarowanych przestrzeni na które na razie nie mam pomysłu :? ale to tylko kwestia czasu... cos się wymyśli :lol: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Witaj Wic...(on,ona). Oodobają mi się zdjęcia 1 i ostatnie, pokazują charakter ogrodu.
Napisz coś więcej o ogrodzie, o sobie.

;:91

Pozdrawiam Leszek.
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Witaj wicca na forum.
Zapowiada się bardzo ciekawie. Udało ci się stworzyć piękny zakątek jak na 4 lata. Szczególnie ładnie to wygląda na pierwszym i ostatnim zdjęcie :D

Wpisz w profilu skąd jesteś, możesz podać też swoje imię :P Przyjemniej będzie się do ciebie zwracać :wink: Tu na forum panuje bardzo miła, prawie rodzinna atmosfera i mam nadzieję, że szybko się tu zadomowisz i zostaniesz na dłuuuugo :wink:

I wklejaj, wklejaj zdjęcia, bo strasznie jestem ciekawa twojego ogrodu. A może pokarzesz nam swoją wiosnę ... :P
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Witaj Wicca!
Ciekawie i baaardzo interesująco to wszystko się zapowiada :D Fantastycznie wyglądają te dwa zakątki - pierwsze zdjęcie z funkiami i irysami oraz ostatnie z oczkiem i skalniakiem. Ładna róża pnąca, możesz napisać jaka to odmiana :?:
I prosimy o więcej zdjęć, bo my uwielbiamy poznawać nowe ogródki :P
wicca

Post »

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) i dziękuję za miłe komentarze :)
na razie zamieściłam tylko takie zdjęcia bo niestety innych nie posiadam :( ale w tym roku postanowiłam obfotografować wszystko ze szczegółami a później zamieścić fotki na forum... zaczynam od kwietnia :)

:arrow: leosta mój ogródek znajduje się w Beskidach jakieś 30 km na południe od Krakowa... napisałam że tworzyłam go 4 lata ale tak naprawdę pierwszy rok poświęciłam na porządkowanie terenu ;) kiedyś w miejscu mojego ogrodu mieściło się takie "małe" nieformalne wysypisko śmieci ;)

:arrow: tulipanka na pewno jeszcze coś znajdę i wkleję :) bardzo mi się tu podoba więc z pewnością tak szybko nie zniknę... zwłaszcza że jak widzę jest tu więcej takich zwariowanych na punkcie ogródków jak ja ;)

:arrow: alana z tego co pamiętam ta róża pnąca to odmiana "Flammentanz" kupiłam ją w supermarkecie i tak pisało na etykietce... ale z doświadczenia już wiem że nie zawsze co piszą jest prawdą więc ręki nie dam sobie uciąć ;)

Pozdrawiam
Agnieszka
fressia
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 11
Od: 8 lut 2008, o 15:05
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Agnieszko (Wicca) witaj na forum!!! Ładny ogródek :) Napisz mi proszę co jest na zdjęciu drugim?
Awatar użytkownika
giga45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4110
Od: 28 lut 2008, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Legnica

Post »

Witaj Agnieszko w gronie forumowiczów. Pięknie zapowiada sie Twój ogródek. Z niecierpliwością czekam na kolejne fotki. Będę ;:12 do Ciebie zaglądać. Pozdrawiam serdecznie.
Moje Gigulinki
Pozdrawiam wszystkich cieplutko - GIGA
Awatar użytkownika
Iwcia&Patyrek
500p
500p
Posty: 770
Od: 5 sie 2007, o 20:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Tak więc i ja się ładnie przywitam:)
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Witaj Agnieszko!z przedstawionych zdjęć wynika że ogród Twój jest ładnie utrzymany. Na ostatnim zdjęciu widać brzozę pendulę, mam taką ale o wiele starszą. Gratuluję i
Pozdrawiam Zenek
cilla77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 763
Od: 3 lis 2006, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Witaj Agnieszko! :D Piękne róże i powojniki! Jestem ciekawa pozostałych zakątków Twojego ogródka :D
wicca

Post »

:arrow: Witaj fressia :)... i dziękuję :) na drugim zdjęciu mam powojnika "Matka Urszula Ledóchowska" tak brzmi pełna nazwa o ile czegoś nie pokręciłam :)

:arrow: Witaj giga45 :) fotki na pewno zamieszczę juz niedługo aktualne a wcześniej może uda się jeszcze wyszperać jakieś starsze z zeszłego lata... zapraszam częściej :)

:arrow: Iwcia&Patyrek witam bardzo serdecznie :)

:arrow: Witaj Zenobiuszu dziękuję za komplement :) w ogródku mam 3 brzozy wszystkie bardzo młodziutkie rosną u mnie dopiero od 2 lat... niestety pierwszego roku coś je zaatakowało potraciły liście drugiego było już w porządku i mam nadzieję że w tym roku również obejdzie się bez problemów

:arrow: Witaj cilla77 :) róże i powojniki to moja słabość ;) a zdjęcia z pozostałymi fragmentami ogródka na pewno zamieszczę :)
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Witaj Agnieszko. Wklejaj zdjęcia nie tylko swojej działki ale i okolicy. Beskidy to piękny krajobraz a my będziemy wiedzieli w jakim klimacie umiejscowiony jest twój ogród.
Po pierwszych zdjęciach widać że masz kwiatki bardzo ładne.

;:80 ;:91

Pozdrawiam Leszek.
wicca

Post »

Obrazek

za oknem właśnie spadł śnieg :( a ja siedzę i obmyślam plan działnia... za co trzeba się najpierw zabrać, co posadzić itp. wczoraj robiąc zakupy oglądałam również cebulki kwiatowe jednak nic nie kupiłam ceny wydały mi się zbyt wygórowane w porównaniu do tego co widziałam w internecie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”