Chwastowisko...

Zdjęcia naszych ogrodów.
safe
50p
50p
Posty: 57
Od: 11 wrz 2011, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Chwastowisko...

Post »

Dziękuję bardzo, staram się jak mogę, żeby Wam choć odrobinkę dorównać ;)

A te małe czerwone cuda, posadziłem na wiosnę - w kwietniu - i czekałem, kwiecień - nic, maj - nic, czerwiec - nic. Stwierdziłem, że nic z nich nie będzie i wpakowałem w to miejsce lawendę - jako, że mało kłopotliwa. Myślę sobie - nie to nie, łaski bez. A tu we wrześniu wyskoczyło z ziemi coś takiego, liche i marne ale jest.

Obrazek
To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Winston Churchill
Ogródkowe chwastowisko
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1955
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Chwastowisko...

Post »

Widząc twój ogródek mam ochotę na założenie nowego tylko bardziej "dzikiego "ogrodu mam tylko mały problem z mężem jest ciągle przeciw , trudno wtedy coś tworzyć tym bardziej że czasem by się przydał do pomocy.
Może zdradzisz co się zmieniło u ciebie? -pozdrówka. ;:136 :wit
safe
50p
50p
Posty: 57
Od: 11 wrz 2011, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Chwastowisko...

Post »

Takie oto stworzenie zadomowiło się wśród świeżego "kamieniołomu" zwanego skalniakiem. To chyba młoda zwinka

Obrazek

A ten oto PAN stwierdził, że niby dlaczego jego smycz ma mieć lepiej, On też woli na stole niż na ziemi!
Obrazek
To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Winston Churchill
Ogródkowe chwastowisko
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1955
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Chwastowisko...

Post »

Twój ogródek pięknie się rozrasta ,jeszcze roczek i będzie nie do poznania. Co do pupila to jeszcze nie raz cię zaskoczy .Mój mi dzisiaj zeżarł cukinie przeznaczoną na obiad.I po podłoże ,a kwiatki to mam jeszcze tylko dlatego że wszędzie są płotki .pozdrawiam kolorowo jesiennie. ;:7
Awatar użytkownika
sangwinaria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3545
Od: 9 lip 2011, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Re: Chwastowisko...

Post »

witaj jestem pod wrażeniem pracy jaka została włożona w ogród od wiosny . Czekam na resztę zdjęć . Ogród już pięknie się prezentuje . :wit
Awatar użytkownika
oster
1000p
1000p
Posty: 1358
Od: 9 mar 2011, o 15:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Chwastowisko...

Post »

Ja również jestem pod wrażeniem. To, co pokazałeś na pierwszych zdjęciach nie ma nic wspólnego
z działeczką, którą pokazujesz obecnie. Czy Ty pracujesz? Czy jedynym zajęciem jest upiększanie
tego ślicznego obecnie zakątka. Przecież tam włożyłeś masę pracy i czasu! Gratulacje!
safe
50p
50p
Posty: 57
Od: 11 wrz 2011, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Chwastowisko...

Post »

Dzięki za miłe słowa. Jeśli tylko pogoda pozwala to od piątku po pracy do końca weekendu coś zawsze zrobimy. Nigdzie się nikomu nie spieszy, nikt z batem nie stoi, więc pomalutku robota idzie do przodu. Boję się momentu jak zostanie zrobione wszystko? I co wtedy tam robić ;)
To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Winston Churchill
Ogródkowe chwastowisko
safe
50p
50p
Posty: 57
Od: 11 wrz 2011, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Chwastowisko...

Post »

Na kalendarzu kartka z 5 listopada a pogoda lepsza nawet niż w lipcu.... czyżby wakacyjne urlopy należałoby przekładać na okres wrzesień - listopad?

Obrazek
To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Winston Churchill
Ogródkowe chwastowisko
safe
50p
50p
Posty: 57
Od: 11 wrz 2011, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Chwastowisko...

Post »

Trochę jesieni w ogrodzie. A, że nabyłem (muszę się trochę pochwalić) nowy aparat, więc trzeba było go wypróbować.

Obrazek
Konwalia majowa w listopadzie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Winston Churchill
Ogródkowe chwastowisko
safe
50p
50p
Posty: 57
Od: 11 wrz 2011, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Chwastowisko...

Post »

Wspomnienie "wczesnej jesieni" - od tygodnia wszystko już pookrywane i przygotowane do zimy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku.
Winston Churchill
Ogródkowe chwastowisko
ibizaa
1000p
1000p
Posty: 1778
Od: 9 lut 2011, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re: Chwastowisko...

Post »

Łaaał jestem pod wrazeniem zmian jakie nastapiły Dzięki Twej włozonej pracy ;:180, ale ta dzicz tez fajnie wygladala :;230
Wyczytalam ze martwisz sie, co bedziesz robil jak uporzadkujesz juz calkowicie dzialeczke.... zapewniam Cie ze nawet jak ja uporzadkujesz to ZAWSZE bedziesz cos przy niej dlubal... jak wpadniesz w roslinkowe chciejstwa to bedzie tylko frucało przy pozbywaniu sie trawnika by bylo tylko dla nich miejsce :;230
:wit
leon
50p
50p
Posty: 53
Od: 26 paź 2011, o 13:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Chwastowisko...

Post »

Ładnie zagospodarowałaś to "chwastowisko". Wiosna będzie twoja.

Leszek
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Chwastowisko...

Post »

Działka robi wrażenie ;:63 najbardziej podoba mi się ścieżka, czym wypełnione są przestrzenie pomiędzy płytami :?: podwyższone rabatki też fajnie wkomponowane są w całość.
Badyle z peonii najlepiej usuwać na wiosnę gdy ziemia jest pulchna...wtedy łatwiej wszystko wychodzi.
Najlepiej do tej czynności nadają się widły amerykańskie...podczas przekopywania korzenie chwastów są prawie w całości i można je wszystkie wybrać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”