Koty kontra rośliny

Pytania ze zdjęciami roślin, oceny ich stanu, wyglądu i chorób.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Post »

Juz kilka wiaderek proszku niby na koty wysypalam.A to wcale nie takie tanie.
Chba na czas naszej nieobecnosci przy oczku będę zakladala siatki.
OLA Obrazek
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

aleksandra odwazna pisze:już kilka wiaderek proszku niby na koty wysypalam.A to wcale nie takie tanie.
Chba na czas naszej nieobecnosci przy oczku będę zakladala siatki.

A ja chciałam wypróbować jakiś środek ale skoro nie działają to trudno. Zostaje tylko zaakceptować niechciane towarzystwo albo kombinować co by tu....
konto-nieaktywne2
---
Posty: 425
Od: 18 sty 2007, o 08:26
Lokalizacja: Błonie

Post »

Są różne preparaty i odstraszacze w sprzedaży na allegro. Wejdź tam w ogrody a następnie "Odstraszacze zwierząt".
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

brawo Gabi koty trzeba zaakceptować a zostanie twoim przyjacielem ja mam swoje dwa i nie niszczą mi nic na działce są kochane pies też nic mi jeszcze nie zniszczył mój sąsiad na swoim oczku ma siatkę i pogodził się z działkowymi kotami
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

co wam przeszkadzają koty ja mam dwa w domu i psa jak jadę na działke zawsze swoje zoo zabieram i nie robia nic złego na działce jesteście wrogami zwierząt moja babcia zawsze mówiła kto kocha zwierzęta ten kocha ludzi i życie a wy co samoluby bo kotek nasiusiał mi na trawnik to nauczcie go chodzić do toalety a jak wam zlikwidować toalety gdzie załatwicie swoje potrzeby pod krzaczek sąsiada a sąsiad postawi policjanta aby was nauczyć kultury
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Ja tak już zrobiłam dokarmiam je bo szkoda są takie milutkie, tylko mam obawy że na wiosnę z dwóch będzie cała gromadka hihhi i co wtedy :P Ostatnio zauważyłam że ściągają do mnie chyba wszystkie koty z działek, bo mają co jeść :P
leeloo1990
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 26 sty 2008, o 12:58

Kot w doniczkach

Post »

Słyszałam od znajomej o jakimś środku, który odstrasza kota od grzebania w doniczkach (mój wielki problem), tylko ani ona nie wiedziała nic więcej o tym środku, ani ja nic nie słyszałam, więc proszę o pomoc... Oczywiście widziałam "jakieśtam" odstraszacze kotów w sklepach zoologicznych, ale one raczej na pewno nie nadają się do użytku w pobliżu roślin...
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Czy szukasz czegoś takiego?

Kret, pies, kot stop 600ml
Zapobiega powstawaniu kopców krecich oraz zanieczyszczeniu otoczenia przez odchody psów i kotów. Produkt odstrasza psy, koty, krety z trawników i działek.

Można kupić w sklepach ogrodniczych :)
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ros
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 476
Od: 11 gru 2007, o 15:33
Lokalizacja: opolskie/ Warszawa

Post »

Do doniczek włóż szyszki świerków, sosen żółtych itp.v [tak aby szyszki zakryły całą ziemię w doniczce]. Kot już do doniczki nie wejdzie.
dorcia
1000p
1000p
Posty: 1039
Od: 19 lut 2008, o 19:20
Lokalizacja: Podlaskie

Kot w ogródku

Post »

Mam kłopot z kotkiem sąsiada, który upodobał sobie moje rabatki do załatwiania potrzeb fizjologicznych. Potrafi wykopać posadzone już rośliny. :cry: :cry: :cry: Jak się pozbyć kotka, a raczej spowodować, żeby kotek zmienił "teren" działania? Pozdrawiam Dorota :P
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Już było na ten temat tutaj i tutaj :wink:
dorcia
1000p
1000p
Posty: 1039
Od: 19 lut 2008, o 19:20
Lokalizacja: Podlaskie

Post »

Przeczytałam uważnie polecone informacje i doszłam do wniosku, że z podanych porad-z czystym sumieniem- mogę zastosować polewanie rabatki wodą. To nie zaszkodzi nikomu. Dziękuję za pomoc, Dorota :P
adameck
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 28 lut 2008, o 18:49
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Niby ładny kotek ale sprawia wiele problemów. Jesteście pewne że samo częste podlewanie rabatki powstrzyma kocura od robienia sobie na nim kuwety. Fakt one boją się wody ale ile trzeba razy jąpodlać alby zawsze była mokra. Dużo :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „CHOROBY i SZKODNIKI. Diagnostyka roślin ogrodowych - FOTO”