Mały rozsadnik

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
majorowa
500p
500p
Posty: 643
Od: 7 cze 2011, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pokrzywnica koło Piły

Mały rozsadnik

Post »

Oto mój mały ogródeczek . Służy jako rozsadnik abym mogła stworzyć swój wymarzony ogród .Oto one

Obrazek
Obrazek
A to parę zbliżeń największej mojej miłości
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Trzeba dozować piękno więc nie męczę więcej :uszy Pozdrawiam cieplutko
Pozdrawiam cieplutko ;:167

Oto mój... Mały rozsadnik
majorowa
500p
500p
Posty: 643
Od: 7 cze 2011, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pokrzywnica koło Piły

Re: Mały rozsadnik

Post »

Ciąg dalszy mojego miniaturowego królestwa
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam cieplutko :D
Pozdrawiam cieplutko ;:167

Oto mój... Mały rozsadnik
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mały rozsadnik

Post »

Witaj sąsiadko Majorowo (byłoby milej zwracać się do ciebie po imieniu). Masz piękny liliowy ogród, wiele w nim pięknych i pachnących kwiatów. Widzę na zdjęciu duży pusty plac, czy to jest miejsce do zagospodarowania, jeżeli tak to będziesz miała duże pole do popisu. Napisz coś więcej o swoim ogrodzie, jaki jest duży, jakie rośliny uprawiasz no i jeszcze trochę fotek :D.
majorowa
500p
500p
Posty: 643
Od: 7 cze 2011, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pokrzywnica koło Piły

Re: Mały rozsadnik

Post »

Witam serdecznie ;:196 . Ten plac ma prawie osiemnaście arów i okropnie zaperzony . jak widać z boku wyrwałam już mu odrobinę . Właściwie uprawiam wszystko co się da , nawet arbuz pod folią :D . Jak daleko jesteś ode mnie bo jakoś ciężko mi złapać pokrewną duszę gdzieś blisko mnie . Co do zdjęć to będzie , będzie :wit .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I ostatnia lilia dzisiaj
Obrazek
Kocham lilie i liliowce a one lubią u mnie rosnąć :heja Pozdrawiam cieplutko
Pozdrawiam cieplutko ;:167

Oto mój... Mały rozsadnik
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mały rozsadnik

Post »

Witaj Gosiu nie bądź taka skromna, masz piękne kwiaty i do tego tak różnorodne a szczególnie lilie i liliowce, cały ogródek jest niezwykle kolorowy ;:138. Zastanawiam się nad pierwszym zdjęciem, czy to jest skalniak otoczony strumykiem wody, czy może jeszcze coś innego? Pytasz jak daleko jestem od ciebie, całkiem blisko bo w Pile i na pewno nie raz przejeżdżałaś obok działek "Zalesie" ponieważ one są po drodze do twojej miejscowości :D.
majorowa
500p
500p
Posty: 643
Od: 7 cze 2011, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pokrzywnica koło Piły

Re: Mały rozsadnik

Post »

:heja Nareszcie ktoś kto nie mieszka kilosów 100 . Musimy się odwiedzić na naszych włościach i oczywiście posępić :mrgreen: . A ten skalniaczek powstał z potrzeby podziania wody z rynny . Trochę się nagłowiłam co zrobić a że pomysłowa baba jestem to kazałam em.. dać mi kawał rury od kanalizacji , wkopałam ją w ziemię i stworzyłam taki niewielki suchy strumyk . Na początku trochę się bałam czy w lodzie mi te roślinki przetrzymają ale to im służy i pięknie kwitną oraz rozrastają . Pozdrawiam cieplutko
Pozdrawiam cieplutko ;:167

Oto mój... Mały rozsadnik
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Mały rozsadnik

Post »

Ale tytuł wątku mylący :;230 .Ja myślałem ,że ty dopiero zaczynasz przygodę z ogrodnictwem ,a tu juz tyle pięknych roślinek :shock:
majorowa
500p
500p
Posty: 643
Od: 7 cze 2011, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pokrzywnica koło Piły

Re: Mały rozsadnik

Post »

Chodzi o to żeby zaskakiwać :D Jeszcze wszystkie lilie nie zakwitły a ja już boleję że kończą swoje podboje mojego ogrodu :?

Obrazek

Obrazek

Liliowce też długo kwitnąć nie będą , są jeszcze młodziutkie

Obrazek

Obrazek

Nie tylko lilie rosną u mnie w ogródku są też inne kwiaty i krzewy które sama rozmnażam , przynajmniej się staram :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I znowu aż tak wiele nie mam do pokazania chociaż cztery lata temu nie było do pokazania nic :twisted:
Pozdrawiam cieplutko ;:167

Oto mój... Mały rozsadnik
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mały rozsadnik

Post »

Gosiu :wit, twój ogród wydaje się taki dorosły, duże kępy pięknych lilii i liliowców ;:138 a co to jest na ostatniej fotce, takie białe wysokie pałki :?:
Gosiu jeśli możesz wpisz w swoim profilu w podpisie link do twojego wątku, łatwiej i szybciej będzie można cię odnaleźć.
majorowa
500p
500p
Posty: 643
Od: 7 cze 2011, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pokrzywnica koło Piły

Re: Mały rozsadnik

Post »

Gdybym jeszcze wiedziała jak to zrobić :( Muszę kiedyś popróbować . A to długie to dziewanna mam ich sporą kolekcję o zróżnicowanej porze kwitnienia . Miałam jeszcze tą omszoną ale się nie rozsiała te które pozostały kwitną już drugi rok . Nie wiem iluletnie są te ponieważ wysiewałam je sama a na torebce nie było takiej informacji :D Pozdrawiam cieplutko
Ja ciebie szukam w wątkach z moimi postami :D
Pozdrawiam cieplutko ;:167

Oto mój... Mały rozsadnik
majorowa
500p
500p
Posty: 643
Od: 7 cze 2011, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pokrzywnica koło Piły

Re: Mały rozsadnik

Post »

U nas ciągle pada :evil: Lilie zamazane pyłkiem te które nie są podparte palikami pochyliły się smutno a teraz w tej chwili deszcz tak leje że chyba płatków moje piękności mieć nie będą :evil: Może na poprawę humoru trochę wspomnień :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam wszystkich cieplutko
Pozdrawiam cieplutko ;:167

Oto mój... Mały rozsadnik
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mały rozsadnik

Post »

Gosiu :wit cudne te lilie wspomnieniowe a zwłaszcza ta na trzeciej fotce, może znasz jej nazwę. W ubiegłym roku też u mnie lilie ładnie kwitły a w tym ponad połowa miała zmarznięte pąki a te, które obecnie kwitną też nie są takie dorodne, mają o wiele mniej pąków i są niewyrośnięte a teraz jeszcze deszcze je niszczą ale miejmy nadzieję, że pogoda się poprawi. ;:3 :D
majorowa
500p
500p
Posty: 643
Od: 7 cze 2011, o 09:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pokrzywnica koło Piły

Re: Mały rozsadnik

Post »

Trzecia lilia to Muscadet dość podatna na deszcze . Na szczęście nie ma słońca i nie pokrywa się jeszcze brunatnymi plamami a do domu nie zabiorę ponieważ w zeszłym roku ścięłam i wytrzymać nie szło a uwierz pokój mam duży a na dodatek mam już trzy :heja . W tym roku i u mnie nie wszystkie kwitły bo obmarzły im pąki i parę po zimie się nie pokazało :(
Pozdrawiam cieplutko ;:167

Oto mój... Mały rozsadnik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”