Pole Agi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Gosiu fajnie, że wpadłaś z wizytą!

Niedługo ruszymy z domkiem, postawiliśmy niedużą altankę (hmmm nie wiem czy można tę budowlę nazwać altanką?), żeby latem mieć choć troszkę cienia i miejsce w którym będzie można wypocząć po ciężkiej pracy na budowie! Nie jest to może piękna budowla, ale zrobiona własnoręcznie przez mojego M, bardzo tanim kosztem ;:63 jeszcze trzeba popracować nad podłogą i posadzić jakieś pnącza. Mam millina, ale nie wiem czy się nada na to miejsce?

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
Gosia123A
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3475
Od: 28 maja 2011, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pole Agi

Post »

WITAM AGA :wit To bardzo dobrze,że zajrzałaś.U Ciebie wcale nie jest tak żle :heja .Ja chciałabym mieć takie poletko bez kamieni,bo moje nawet jak chcę posadzić szafirka biorę kilof.Pytałaś co możesz posadzić koło pergoli?Coś tam już masz,chyba jakieś pnącze,można dodać bylinki kolorowe,albo hoje,róże,itd...Będę cię odwiedzać.Pozdrawiam,miło było. ;: ;:138
Awatar użytkownika
asiulka-a55
50p
50p
Posty: 53
Od: 29 maja 2011, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Brzesko

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Aguś !
Nie narzekaj nie narzekaj zieleni u Ciebie widzę dostatek naokoło :), Ty swój ogród dopiero zakładasz a już widzę dużo różnych krzaczków , rabatka różana pod ogrodzeniem na pewno będzie ładna, zresztą takie właśnie mi się podobają uporządkowane , z boczku , a trawka na środku ogródeczka :tan no i powodzenia w budowaniu nowego domku na szczęście mam to już za sobą ;:138 pozdrawiam
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

hej Gosia!
Coś tam mam przy pergolkach?! dwa clematisy, jeden coś marnie wygląda, był niedawno przesadzony, chyba mu miejsce nie służyło? :roll: drugi zakwitł po raz pierwszy :D , oprócz clematisów posadziłam winobluszcz, chcę, żeby szpecące pergole całe zostały obrośnięte. Przy pergolach mam orliki-4 szt i macierzankę. Oczywiście żeby nie było smutno wczesną wiosną posadziłam tulipany. Jeszcze jest miejsce na jakieś roślinki- wolałabym jakieś wieloletnie niewysokie. Chcę aby to miejsce było całe wypełnione roślinkami i żeby w różnym terminie coś tam kwitło.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Hej Asiulko fajnie, że wpadłaś, trochę trzeba ponarzekać ;:112
Większość roślin obsadzam na brzegach ogródka, środek zostawiam dla trawy (no wyrwała mi się jedna rabatka, która jest na środku ;:224 ), ale to pierwsza i ostatnia. Muszę mieć duuużo miejsca w ogrodzie dla mojej małej córeczki i dla urwisa, który przyjdzie na świat zimą.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Jest jeszcze w niej trochę ubogo, muszę posadzić tu roślinki, które będą kwitły w okresie letnim. P.S. obwódkę zrobił mój utalentowany M....
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
haszka
200p
200p
Posty: 427
Od: 5 cze 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Aga.....no coraz ładniej u Ciebie...mąż uzdolniony super zbudował zadaszenie oraz tę rabatkę na środku....bardzo ładnie wygląda...no i ekstra masz pomocnika...moze posadzisz tam jakies wieloletnie gozdziki i lawendę...bedzie cudownie pachnieć.
Pozdrawiam Halina.........

Druga miłość Haszki - ogród
Awatar użytkownika
asiulka-a55
50p
50p
Posty: 53
Od: 29 maja 2011, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Brzesko

Re: Pole Agi

Post »

No to na dzis najwazniejszy maly urwis zeby na swiat przyszedl szczesliwie bo to najwazniejsze a ogrodek nie ucieknie gratuluje ;:138
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Halinko, miło że wpadłaś :wit
Goździka jednego mam :;230, dziś odwiedziłam moją chrzestną, która akurat pracowała w ogródku i wysępiłam od niej kilka goździków :tan ma wiele odmian orlików, które rozsiewają jej się po całym ogrodzie- jak będzie robić porządki to mi troszkę roślin podaruje. No jeszcze zaklepałam sobie łubin, posadzę go na skraju działeczki, na miejscu gdzie teraz rośnie moja kukurydza cukrowa, do września ją zjemy (moja mała i ja wprost przepadamy za gotowaną kukurydzą z masełkiem mmmm pycha) i będzie miejsce na kwiatki.
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

asiulka-a55 pisze:No to na dzis najwazniejszy maly urwis zeby na swiat przyszedl szczesliwie bo to najwazniejsze a ogrodek nie ucieknie gratuluje ;:138
Wielkie dzięki Asiulko! ;:167
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
jaclaw
200p
200p
Posty: 349
Od: 3 lip 2011, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Pole Agi

Post »

:wit
Zapowiada się ciekawie :D
Spora powierzchnia widzę :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Dzięki jacku za odwiedziny, nie mam jeszcze pomysłu jak zagospodarować całą przestrzeń.
Zaraz wpadnę do Ciebie w odwiedziny :wit
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Aga :wit Przyszłam z rewizytą i zatonęłam w bezkresie :D ależ masz pola do nasadzeń.....u mnie taka ciasnota ...że jak widzę takie widoki....to ogarnia manie zazdrość 8-) :lol: ....ależ by się poszalało z roslinkami....ach to planowanie rabat, nasadzeń, poszukiwanie i kupowanie roślinek, sadzenie.......echhhhhh......czeka Cię bajeczny czas :D
Czytam, że pojawi się kolejny urwis....życzę wszystkiego najlepszego ;:196 dzieciaczki będą dorastały w pięknym, zielonym przyjaznym miejscu....córunia słodziutka :D
Awatar użytkownika
agusia2410
500p
500p
Posty: 684
Od: 30 kwie 2011, o 11:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 25 km od Iławy

Re: Pole Agi

Post »

Widzę, że masz ogólny obraz ogrodu i dużo planów, trzymam kciuki zwłaszcza za budowę domku ;:138 ;:138 , to dopiero wydatek, i za powiększającą rodzinkę ;:63 ;:108 :tan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”