tara- oaza marzeń cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Taruś cieszę się ,że mogę zawitać do Twojego kolejnego wątku... ;:138 Dobrze ,że się zdecydowałaś...,tyle nowości u Ciebie...piwonie piękne...a i róż Twoich jestem ciekawa...
Wspaniale ,że znowu z nami jesteś... ;:196
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

No.
Wreszcie wszystko wraca do normy :P
Widzę piwonie, pierwsza wygląda na lekarską a kolejne to krzewiaste ?
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

I jak popracowałaś w ogrodzie ?
więcej fotek zrobiłaś?
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
Awatar użytkownika
kasik 69
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3653
Od: 10 maja 2010, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Witaj Aniu :wit.Bardzo się cieszę,że wróciłaś :tan.
Pięknie wygląda ta rabata z hostami ;:138
Zapraszam do mnie,
Moje wątki
Nasz Ogród
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

;:180 ;:180 ;:180 klucz w bramce na stałe, dla tak miłych gości.
Wpadnę do Waszych ogródków i odpiszę, jak wrócę z działki.
Od kilku dni przespałam całą noc na niemowlę, to były dla nas wszystkich trudne dni, więcej n napiszę wieczorkiem.

Powiem tylko krótko podłączyliśmy prąd na działce, dziś pierwsze koszenie mową kosiarką, jutro pewnie modelowanie żywopłotu bo mi się taki marzy, są nowe nożyce, pilarka i robotę wre!!!!!!!!!!!
Następnym etapem pewnie czwartek-piątek początek prac nad grilo-wędzarnią, to tak pobieżnie a tu kilka fotek.

trochę zmodernizowałam ale na efekt jeszcze trzeba poczekać, najważniejsze po raz pierwszy zakwitły piwonie drzewiaste, czerwona miała jeden kwiat ale różowa bombowe kwiaty 9 szt. a jak pachnie............no i dużo czasu wpatruje się w oczko z rybkami cieszę się jak dziecko,

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tu mój ukochany model
Obrazek

a tak m"miłośnicy bzu" demolują krzaki, ogrodzenie, nie znają magicznego słowa: proszę, przepraszam

Obrazek

Obrazek

pozdrawiam milego dnia uciekam bo mnie nie zabiorą ;:138 ;:138
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5313
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Cieszymy się Aniu[ super awatarek ] i podziwiamy waszą pracę ;:138 Będzie pięknie ;:63 ;:63
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Cieszę się, że wróciłaś... ;:196
Tyle się dzieje na Twojej działce...masz się czym chwalić. I czekam na fotki tych wszystkich kolczastych księżniczek co u Ciebie rosną.
Awatar użytkownika
an-ka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6978
Od: 12 sty 2009, o 21:10
Lokalizacja: Śląsk

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Anuś-no nareszcie!!!!!
Bardzo,ale to bardzo brakowało mi Ciebie więc cieszę się,że wreszcie jesteś.Podziwiam Wasz wklad w upiększaniu działki a wandale -no cóż-brak słów.
Pozdrawiam Serdecznie.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Aniu nowy wątek więc ja szybciutko witam się w nim, żeby nie zgubić Ciebie :D
Widoczki śliczne, zmian mnóstwo, robota wre.....
Widok zmaltretowanego bzu :roll: .....brak słów....wandalizm w najczystszej postaci....
Awatar użytkownika
katik
1000p
1000p
Posty: 1174
Od: 2 sty 2011, o 16:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie ok/Legionowa

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Taruniu b a r d z o się cieszę że jesteś już znowu, gratuluję ;:167
piwonie piękne, muszę sobie sprawić ;:196
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Taruniu - jak ja się cieszę że jest nowy wątek ;:138
I cieszę się że Ty się cieszysz. A naprawdę masz z czego - oczko wodne z rybkami, piwonie , prąd i związane z tym narzędzia tak ułatwiające pracę :lol: Kochana życzę Ci aby ten radosny nastrój nie opuścił Cię nigdy!!!!
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12942
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Grażynko bardzo mi miło Ciebie widzieć i słyszeć, pobiegam za chwilę po Twoim ogródku ;:196

Jolu ślicznie dziękuję, że o mnie pamiętasz, a rabatka tak całkowicie nie nowa ale zmodernizowana:
pierwszy rząd to tuje z odzysku, trzeba będzie zagęścić, pewnie tez wymienić, w drugim rzędzie szpaler hortensji Anabell w trzecim róże, aby się nieco podroczyć z chwaściorami przysypane zostały gruba warstwą zrębków, zobaczymy jak to dalej będzie wyglądało, pewnie a raczej na pewno się pochwalę,
;:196


Pszczółko dziękuję ślicznie za gratulacje i odwiedziny, zapraszam bardzo serdecznie :wit

Aniu DS - staram się z różnym rezultatem, ślicznie dziękuję za roślinki siedzą w ziemi, nawiązują nowe przyjaznie,
;:224

Igorku dziękuje za wizytę a na piwonie patrz bo sa piękne i jak się napatrzysz to i miejsce w swoim ogródku znajdziesz,

Basiu - najlepsze i najzdrowsze są niespodzianki - taką niespodzianką dla mnie było ;:167
nie ukrywam nawet radości, peonie powiem tez mnie bardzo zauroczyły a zapach tej różowej to poezja, przyznam jednak jak już się bardzo rozwinęły to gdzieś ten zapach powolutku się ulotnił, dziękuję za wpadłaś

Andrzejku - zapach piwonii naprawdę mocny, delikatny i widok ich naprawdę sprawił mi ogromną radośc dlatego tym bardziej się cieszę że Tobie też, staram się coś modzić w ogródku, z różnym skutkiem pozdrawiam i zapraszam

Aga/patkaza - co do piwonii to raczej nie są wymagające ale kapryśne, jeśli im miejsce nie odpowiada to mogą nie kwitnąć kilka lat. Najlepszym gdzieś czytałam terminem sadzenia piwonii jest 1 września, ale powszechnie uważamy sierpień, polowa września, nie zagłęboko. Ja daję do dołka chleb, może być suchy lub namoczony, wiosną też podrzucam chleba wokół krzaczka, kwitną. W ubr.oku trochę przesadzałam miałam obawy czy w tym roku mi zakwitną bo nie był to termin do przesadzania, ale tylko dwa krzaki nie maja kwiatka.
Nie znam terminu sadzenia piwonii krzewiastej bo kupiłam ja w doniczce w marcu 2009 r. zakwitła u mnie po raz pierwszy różowa obsypana cudnymi kwiatami a czerwona ma tylko jeden ale jak cieszy.
Takie małe piwonie drzewiaste 29 marca 2009 r. kupiłam na giełdzie ogrodniczej po 25 zl

Obrazek

Agnieszko/empuza - bardzo, ale to bardzo dziękuję i zapraszam

Krysiu/Ignis05 - witam bardzo serdecznie i dziękuję tak rybki już pływają


Obrazek

Obrazek

Ada vel Krysia - wielkie dzięki, nie tylko wypieki ale i uszy piekły, to bardzo miłe że wspominacie nawet jako "plotkowanie" różyczka dostała polecenie nie zrobić mi wstydu!!!!!!!!!!!! ;:196

Gosia/basow@ najważniejsze, że wpadłaś, odejście Krysi to całkowicie nas zwaliło z nóg,trudno się otrząsnąć,
nie mam nawet goryczki - ale nie jestem gotowa teraz wprowadzić ją do mojego ogródka.


Bogusiu - tak to prawda musimy się trzymać, wspierać i szaleć w ogródkach

Nelu - dzięki wielkie aa miłe słowa, pokaże róże rosną jestem bardzo zadowolona choć padł mi Chopin chyba na pewno, ale daję mu szansę to już staruszek córki ani synka nie mówiąc o wnukach nie widzę może jeszcze
ich tuli ;:196

Mariolka - witaj, masz rację lekarska i krzewiaste kwitną i pachną cudownie

Kasiu/kasik 69 moja przygoda z hostami chyba się rozpoczyna a tak się broniłam, pozdrawiam

Romciu pięknie dziękuję że wpadłaś, zapraszam

Izuniu ja też się bardzo cieszę, że jestem a kolczaste to na pewno będę pokazywać już się szykują do startu

Aniu - dziękuję za miłe słowa,

Aguś/AGNESS masz rację praca wre, staram się jak mogę wandale to p[laga szkoda roślin bo ich niszczą i to jest najgorsze

Kasiu - piwonie to kwiaty ponad czasowe, nie znałam co prawda drzewiastych ale teraz polecam są cudowne,

Marysiu - powiem krótko serdecznie dziękuje za miłe słowa, brak mi słów, pozdrawiam

:wit :wit :wit
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Re: tara- oaza marzeń cz.5

Post »

Bardzo duże masz liście z lilii w oczku...... moje takie mizerne ,,,nawozić je czym ,jak radzisz Aniu ?
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”