Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Zdjęcia naszych ogrodów.
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witam serdecznie!
Chciałam się podzielić z Wami moimi pierwszymi powodzeniami i upadkami przy tworzeniu nowego ogrodu. Ogród powstał jakieś dwa lata temu. Wtedy były zasadzone pierwsze rośliny były to dwie czereśnie i coś na wygląd tuji ( do tej pory nie wiemy co to za odmiana), ale rok temu po wykonaniu utęsknionego ogrodzenia rozpoczęłyśmy z nasadzenia i tworzenia rabat. Aktualnie nie jest to coś omponującego ale jakieś tam małe sukcesy odniosłyśmy. Dziś na fotkach przedstawię frontowe zagospodarowanie działki choć to nie jest jeszcze finał pracy a dopiero początek.

Aj aj...no tak zapomniałam się przedstawić. Nazywam się Marta i mój ogródek w którym od sadzenia roślin jest moja siostra a ja jedynie planuję i marzę i sprzątam znajduje się na Warmii a dokładnie w okolicach Olsztyna.

Chęć zaistnienia na forum wzieła się z przypadkowego odwiedzenia forum i odwiedzin w Waszych ogrodach...Muszę powiedzieć że odwiedzam Was i po prostu nie mogę wyjść z podziwu dla Waszej wiedzy i tego jak wyglądają Wasze ogrody...Zazdroszczę...Może kiedyś u mnie choć w połowie będzie tak pięknie jak w Waszych królestwach.... No dobra ale się rozpisałam...Pozdrawiam Was Marta już uzależniona od forum....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Hmmm skoro już tu dziś jestem to mam do Was prośbę czy macie może pomysł jakie nasadzenia można zrobić na terenie położonym wzdłuż przebiegu bramy wjazdowej automatycznej...Nie mam pojęcia co tam zasadzić by trochę zasłaniało nas ale nie rozrastało się na boki by brama mogła swobodnie się przesuwać...

Dzięki z góry za pomoc.... :lol:
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Ja też tu widzę hosty dwie zasadzone ale coś wyjść z ziemi nie chcą wieć chyba po gotowe sadzonki się wybiorę i o żurawkach też poważnie się zastanawiam. Jak dorwę dobry aparat to zrobię lepsze zdjęcia bo na tych tylko ogólny widok złapałam...
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Marta, ogród zapowiada się pięknie, zwłaszcza że widzę duże zamiłowanie do porządku:)
mm-complex
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2802
Od: 19 sie 2010, o 18:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: moje miejsce na swiecie...

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Jestem i ja :wit Będzie pięknie bardzo ładnie wyznaczone chodniczki i miejsca pod nasadzenia ....ale Ty kobieto możesz poszaleć tyle miejsca ;:108 Będę zaglądala ;:196
marzenia się spełniają! Dana
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Dziękuję serdecznie za dowiedziny....
l
aguniada pisze:aguniada
tak rzeczywiście lubię porządek ale bez przesady pedantyzm mi nie grozi...i tak wybrałam to co jest najbardziej uporządkowane...

mm-complex dziękuję...miejsca jest troche ponieważ działka ma ponad 1000 m2 hmmm ale trzeba odliczyć postawiony domek i w tym roku budowaną wiatę garażową z szopką.... miejsca jest do nasadzeń ale nie wiem czy prawowici właściciele tego ogrodu zgodzą się na moje szalone pomysły ;:109 bo wyżywam się aktualnie ogrodniczo u moich rodziców posiadłości....Tacie żal zawracać głowę ogrodem...choć nie powiem dołków nigdy nie pozwala nam samym kopać....a mama pilnuje takiego małego szkodnika rasy beagle....

Dziś jeśli wrócę o przyzwoitej porze do domu to zrobię zdjęcia pozostałej uporządkowanej części ogrodu...choć i tak już teraz będą przerabiane...
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witaj oj to prawda forum wciąga tyle tu ciekawych i przydatnych informacj,a ile pięknych ogrodów też bym poleciła Ci żurawki i hosty bardzo je polubiłam.Pozdrawiam i zapraszam do mnie.
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witam widzę pięknie wykończone rabaty tylko troche smutno na nich
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Witaj Martusiu ja też pochodzę z mazur .Jak wpadniesz w nałóg kupowania roślin to będziesz stracona tak jak my wszyscy pozdrawiam będę zaglądać do Twojego pięknego ogródka :wit
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gawronka
200p
200p
Posty: 290
Od: 10 kwie 2010, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

:wit i ja Cię witam na forum
Opowiedz nam coś więcej o swojej działce...pokaż więcej fotek ;:65
Zapraszam do mnie : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41729" onclick="window.open(this.href);return false;
Marta
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

gawronka dziękuję za wizytę ;:196 Działeczka...hm ponad 1000 m2 wraz z domem. Płaska jak decha :shock: obok zaraz znajduje się droga wiejska a po drugiej stronie drogi dwa stawy i pole...na którym rosną mlecze.....dużo mleczy co powoduje, że muszę co roku z nimi walczyć u mnie na trawniku :( Póki co nie ma dużo nasadzeń...Wszystko pomalutku...póki co zagospodarowany jest przód domu choć też nie do końca i okolice tarasu co pokażę dziś wieczorkiem na zdjęciach...
Obrazy wiosny choć już później uwiecznione zostały tylko czasu brak by wstawić zdjęcia, a że aparat marny to nie są najlepszej jakości :( :( :twisted:
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

oooooo Jak to wyszło że to ja napisałam a zacytowane masz jako Andrzejek przecież ja Asia jestem :;230 :;230 :;230 :shock: :shock:
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
martulak
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 maja 2011, o 10:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: warmia i mazury...okolice Olsztyna

Re: Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie.

Post »

Joasiu ślepa jestem i nie tam spojrzałam...pomylił się post z nadawcą...No cóż...pogoda senna i mi się też udzieliła :oops:

Przepraszam za pomyłkę i już się poprawiam:)
joannakr0508 pisze:Witaj Martusiu ja też pochodzę z mazur .Jak wpadniesz w nałóg kupowania roślin to będziesz stracona tak jak my wszyscy pozdrawiam będę zaglądać do Twojego pięknego ogródka :wit
Ja już wpadłam w manię kupowania roślin dodatków...planowania...wymyślania.... jeszcze raz kupowania....chyba mnie z domu pogonią :;230 ....ale moim marzeniem jest taki ogród z bajki....ale do tego jeszcze daleka droga ;:224 To co prawda jest
ogród moich rodziców i póki się nie wyprowadzę mogę w nim rządzić ;:138 i chcę stworzyć im piękną oazę spokoju na starość...
pozdrawiam wszystkich....
Ogrodowe szaleństwo w moim pierwszym ogrodzie. http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5#p2250905" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”