Księżycowe rabatki u Adki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MagdaMisia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2814
Od: 17 mar 2009, o 20:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Witaj Krysiu ;:196
I ja wpadłam do księżycowego z wizytą.
Wybieram się osobiście ale nie wiem kiedy. Dogadamy w sobotę :)
Awatar użytkownika
jolami
500p
500p
Posty: 995
Od: 12 lip 2008, o 23:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

No i w końcu dotarłam do Ciebie Aduś.. Świetny tytuł wątku, bardzo mi się podoba :) Takie zdjęcia porównawcze super się ogląda bo widać jakie zmiany i przemiany zaszły na działce.. A u Ciebie są one ogromne i niesamowite... Przede wszystkim miałaś profesjonalny projekt zagospodarowania działki i rabaty księżycowe dają niesamowity efekt. Wielkie gratulacje dla Ciebie i Twoich przyjaciół pomocników ;:63
A mi się marzą takie obwódki ceglane - rewelacja :)
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Nie może i mnie zabraknąć w nowym wątku. Przemiana od jesieni do wiosny aż niewiarygodna. Wyobrażam sobie ile pracy to wymagało. Cieszę się bardzo, że jednak zdecydowałaś się na zmianę działki. To był strzał w 10-tkę! Wielkie brawa dla grupy wrocławskiej za pomoc-czas i serce ;:138
Nie mogę wyjść z podziwu - jakie wielkie u Ciebie już żurawki. Moje jeszcze nie pozbierały się po zimie. Wiem, wiem - to przeciwległy koniec Polski i nie ten klimat :roll:
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Ada, cieszę się, że chociaż u Was żurawki pięknie rosną, moje tak ładnie odbiły i znów mróz zważył młode liście. :roll:
Awatar użytkownika
Kazmierz
200p
200p
Posty: 450
Od: 14 mar 2010, o 10:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia/150km/

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

:wit kawał dobrej roboty ;:180
jeszcze jak się ścieżki zazielenią to będzie bajecznie ;:108

pozdrawiam ;:3
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

No własnie Krysiu i tak powinno być . Nie twoje nie ruszaj . Teraz bedziesz mogła sie cieszyć kwiatkami do woli .Księżycowe rabatki fajnie zatytuowany wątek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Krysiu ,czy dziś podlało Ci księżycowe rabatki :?:
Wpadłam wieczorem , po deszczu na działkę a tam ślimak na ślimaku :shock:
Po paru minutach było już ich trochę mniej.
Poświęciłabym im więcej czasu ale komary mnie przegoniły.
Bardzo solidarne są te stwory :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5077
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Witam wieczorkiem wszystkich miłych gości. Nadchodząca burza wygoniła mnie po południu z księżycowych rabatek. W mieście popadało, więc liczę, że na działce również. Bardzo był już potrzebny deszcz. Sadziłam dziś pomidory i widziałam, jak bardzo potrzeba deszczu. Wczoraj całe popołudnie podlewałam, a dziś mało było widać efekty podlewania.
Beciu. Cieszę się bardzo i zapraszam kiedy tylko masz ochotę. Ja do Ciebie również zaglądam, ale ja często jestem z tych cichych zaglądaczy. :D

Basiu. Miła jesteś - tak tylko altankę przenosiłam :D Pocieszyłaś mnie z tym podagrycznikiem, natomiast takie małe płożące badziewie mam w dostatku i jeszcze w dodatku w korze, więc trzeba to za łepek wyciągać. Syzyfowa praca. ;:223 Jedyna nadzieja, że to szybko zniknie, gdyż tak mi się wydaje, że jest to chwast wczesno -wiosenny.
Grażynko. Witam. Sama nie mogę się nadziwić, jak w ostatnich dniach żurawki się zebrały i podskoczyły. Niektóre już są większe niż w ubiegłym roku, choć przenosiny i zima im bardzo zaszkodziły. Niektóre jeszcze się nie pozbierały, ale większość już jest ok. Niestety po prześwietleniu i wycięciu niektórych drzew tylko jedna rabata jest bardziej cienista. Druga ma w większości słońce i muszę zrobić małe przemeblowanie żurawkowe, gdyż część mi się zaczęła już przypalać od słońca.
Magduniu. Zapraszam kiedy tylko będzie Ci odpowiadać. Pogadamy w sobotę. :D
Jolu. Miło mi. Obrzeża ceglane są fajne w dodatku była na tej działce ich ogromna ilość, więc trudno było ich nie wykorzystać.
Izuniu. Miło Cię powitać i widzieć w moim ogródku. Jak wcześniej pisałam żurawki w większości pięknie się pozbierały, ale dużo im też pomaga Magiczna Siła do ogrodu. Co dwa tygodnie podlewam je tym nawozem i dopiero po nim cudownie ruszyły. Pracy było bardzo dużo, ale cieszę się z ostatecznego efektu i tego spokoju, że nie muszę z każdym przyjazdem na działkę iść z niepokojem co tym razem zniknęło lub się komuś spodobało.
Iguniu. Fakt żurawki wreszcie się pozbierały i w większości rosną jak na drożdżach. Tym razem pomimo śniegu i mrozu majowego jakoś się w ciągu dwóch dni pozbierały choć też były klapnięte. Już nie mogę doczekać się soboty i następnej partii żurawek, które mi od Ciebie wiezie Ola.
Twoje żurawki jak zwykle piękne szybciutko się pozbierają.
Kaziu. Witam i dziękuję za miłe słowa. Jak tylko będziesz we Wrocku zapraszam z Grażynką. Po niedzieli będę siać trawkę, więc liczę, że po deszczach, które zapowiadają na następny tydzień szybciutko się zazieleni. :D
Jadziu. Miło mi, że podoba Ci się nowy tytuł.
Olu. Mam nadzieję, że podlało księżycowe i nie tylko rabatki :D . Po południu przeszła burza z deszczem nad Wrocławiem, więc liczę, że na działeczce też podlało. Przerażasz mnie tylko ślimakami, choć pierwsza partia papu dla nich była już rozrzucona, gdyż już mi się dobrały do języczek. Muszę jutro dać im następną porcję jedzonka :twisted: Wczoraj we Wrocławiu pojawiły się pierwsze komary, więc spodziewam się, że po tym deszczu pokażą się niestety następne.
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Melduje się w nowej części, tytuł intrygujący :uszy
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Pojawiły się komary??? u nas wczoraj lało, to dopiero się wylegnie tałatajstwo.... :roll:
Miłego zakupowania. :wit
Awatar użytkownika
krysad71
1000p
1000p
Posty: 1917
Od: 11 gru 2009, o 20:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Krysiu, bardzo dobrze, że w nowym watku pokazałaś przemianę jaka zaszła na Twojej działece. Każdego dnia od poczatku podgladałam Wasze wspólne dzieło. Jest pięknie a na pewno bedzie jeszcze piękniej. Powodzenia.
Pozdrawiam Krystyna
Awatar użytkownika
ankha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2379
Od: 5 kwie 2009, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ok. białegostoku

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Ado-Krysieńko ;:196 dotarłam w końcu do Ciebie ;:138
Z podagrycznikiem wygrasz na pewno, z taka determinacją jaka masz i przy wsparciu forumków, nawet odległościowym ;:138 I widzę zielenią się ścieżko-trawniczki.
Tyle jeszcze do przyswojenia... a i tak głupia umrę
spis wątków -Ankha
Mikroogródek - aktualny
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9812
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Księżycowe rabatki u Adki

Post »

Melduję się wreszcie w Twoim nowym wątku! Jak zwykle z poślizgiem :-)
Czyli zaczął sie nowy etap :-) Czekam na obfite relacje z dalszego rozwoju ! ;:65
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”