Moj pierwszy ogródek:)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MadiW
200p
200p
Posty: 210
Od: 15 mar 2011, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

a oto i obiecane fotki:)Jeszcze to wszystko w surowym stanie ale już chyba cos nie cos widać:)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


a to moje rododendronki:)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
MadiW
200p
200p
Posty: 210
Od: 15 mar 2011, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

joannakr0508 pisze:Witaj Madziu .

Ciesze się z Twoich poczynań zapowiada się ciekawie i na pewno będzie piękny .Mnie dziś z mojego ogrodu wygoniła pogoda a miałam taki zapał, rano kupiłam rośliny i miałam zamiar spędzić w ogrodzie sporo czasu bo mam dużo pracy. No niestety natura robi swoje mam nadzieję że jutro będę mogła poszaleć bo dziś to tylko patrzę jak krople wody spadają na taflę wody w oczku :(
Droga Madziu będę na pewno śledzić Twoje poczynania i czekać na efekty .
Pozdrawiam :heja

Witam na moim wątku:)Bardzo miło jest mi czytać Wasze wpisy:)Mnie dziś i wczoraj pogoda też probowala wystraszyć ale postanowilam ze do soboty musze z grubsza ogarnac ogrodek bo juz w weekend chce zaczac sprzatanie w domku przed świetami.Ubrałam sie pancernie i o mrzawce słyszałam tylko coś z grubsza na plecach:)
Awatar użytkownika
MadiW
200p
200p
Posty: 210
Od: 15 mar 2011, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

Keetee pisze:Madziu...jaka Ty masz fajną działeczkę ile pola do popisu.....A ILE JUZ ZROBILISCIE , ŚLICZNIE BEDZIE ;:3
moze w tym miejscu co sie zastanawiasz co posadzic jakies hostowo zurawkowe towarzystwo posadzic.
dodac jezyczki , .....

Hej:) No właśnie tam jest nierówny teren i musze podsypać na równo i coś tam pomyśleć.Tam jest półcień i dlatego też myslalam o hostach:)Troche krzywo mi ta rabata nad lasem wyszła ale ja nie z tych co muszą mieć wszystko pod linijkę.kilka razy poprawialam ale mimo wszystko jest krzywawo ;:14 a co do terenu to jest strasznie nierówno.Mam nadzieje że jesienią uda mi sie założyć nowy trawnik bez dolin :;230
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

No niestety Madziu ja mam małego dzidziusia i nie za bardzo mogę sobie pozwolić na wyjście w taką pogodę więc w tym roku będę robić tylko wtedy jak czas na to pozwoli :( No ale cóż maleństwo jest najważniejsze a dziś znowu pada dosłownie masakra :shock:
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
MadiW
200p
200p
Posty: 210
Od: 15 mar 2011, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

joannakr0508 pisze:No niestety Madziu ja mam małego dzidziusia i nie za bardzo mogę sobie pozwolić na wyjście w taką pogodę więc w tym roku będę robić tylko wtedy jak czas na to pozwoli :( No ale cóż maleństwo jest najważniejsze a dziś znowu pada dosłownie masakra :shock:

doskonale Cie rozumiem.Moj Skrzat tez nie zawsze chce mnie puscic na dwor samą,a aura czesto daje popalić;/
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

Madzia , taki nierowny teren to czesto atut , mozna wykombinowac schodki porobic poziomy....
jest duzo ciekawszy niz plaski placek ;:108
przy Twojej wyobrazni....oj będę zagladac co wymysliliscie :wink:
ps.brunery do host jeszcze mozesz dodac i przerozne jezyczki sa cudne ....polecam
Awatar użytkownika
sylwana85
500p
500p
Posty: 735
Od: 21 lut 2011, o 10:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowa Dęba

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

ojoj Mandzia jak pięknie :) fajne te podnoszone stopniowane rabatki :) super pomysł :) i ten rudy kotek ... jejku każdy ma rudego kotka ja też chce rudegooo :) :tan
Awatar użytkownika
MadiW
200p
200p
Posty: 210
Od: 15 mar 2011, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

Keetee pisze:Madzia , taki nierowny teren to czesto atut , mozna wykombinowac schodki porobic poziomy....
jest duzo ciekawszy niz plaski placek ;:108
przy Twojej wyobrazni....oj będę zagladac co wymysliliscie :wink:
ps.brunery do host jeszcze mozesz dodac i przerozne jezyczki sa cudne ....polecam

Jasne, masz racje tyle że u mnie ta nierówność polega na tym że są po prostu doły wykopane przez psy sąsiasów :evil: na szczescie po swietach będę miala juz kompletne ogrodzenie wiec w tym roku zroibie porzadek z tą trawą.Póki co można sobie nogi połamać :shock:
Keetee
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8554
Od: 15 paź 2010, o 00:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

aaaaa...to zupelnie innego rodzaju nierownosci :;230 :;230 :;230
Awatar użytkownika
MadiW
200p
200p
Posty: 210
Od: 15 mar 2011, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

:lol:

Najbardziej mnie tam denerwuje ta sciana biała...Kupiłam na nia dzikie wino ale zanim mi ja zarosnie.......Czym moznaby ja jeszcze zasłonić?
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

Witaj wśród zielono zakręconych, bardzo fajne pomysły, szczególnie ta kaskadowa rabata koło domu. Z takim zapałem do pracy już widzę jak ten ogród będzie wyglądał latem ;:83 . Tak trzymaj, będę tu wpadać, by podziwiać następne poczynania.

pozdrawiam
Ilona
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 79&start=0
Awatar użytkownika
7koliberek9
200p
200p
Posty: 407
Od: 17 mar 2008, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

Bardzo podoba mi się Twoja wielopiętrowa rabata (skalniak) ;:63 Super pomysł i dobrze ze masz taką fajną ścianę i mogłaś go o nią oprzeć :D I już nie mogę się doczekać jak zakwitną rododendrony i krzewuszki :D
Awatar użytkownika
MadiW
200p
200p
Posty: 210
Od: 15 mar 2011, o 09:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Moj pierwszy ogródek:)

Post »

Witaj ilona2715!
bardzo mi milo ze wpadłaś :) mam nadzieje ze bedziesz zagladac.Ciekawe na ile tego zapału starczy ;:224

Hej Koliberku!
Dziekuje za miłe słowa! Ta sciana ma u mnie podwójne miejsce:)Z jednej strony jest moja zmorą bo straszy swoja brzydota,a z drugiej faktycznie przydala sie przy kaskadce:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”