Leśny ogród Elli - 2011

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny oród Elli - 2011

Post »

Monia68 pisze:Witaj, Elu ;:167
Od dwóch dni myślę o telefonie do Ciebie, ale po powrocie rzucam się w wir porządków ogrodowych, po których najzwyczajniej padam... Napiszę tylko, że prace cudne!! Naprawdę podziwiam!! Zadzwonię, jak tylko uporam się z grubsza z robotą.
Przykro mi z powodu Twoich strat :( U mnie hosty jeszcze śpią w najlepsze, więc nie mogę ocenić ich kondycji. Kilka żurawek też straciłam.
Jak zwykle mistrzowskie zdjęcia!! Pozdrawiam Cię serdecznie ;:196 ;:167
Witaj Moniko :wit
Widzę, że podobnie jak ja, dopiero teraz masz czas na forum :wink:
Ja też w kościach czuję porządkowanie po całym dniu i do domu wracam jak już się ciemno robi.
Szczęściem zimą znajdowałam czas na gimnastykę, to nie cierpię aż tak dotkliwie, jak w minionych sezonach wiosną. Z wiekiem trzeba się więcej ruszać, ale jakoś o motywację ciężko, jednak warto, bo dzięki temu poprawia się nasza kondycja i czujemy się młodsze i sprawniejsze :roll:
Szycie poszło w odstawkę z konieczności, bo nikt za mnie porządków w ogrodzie nie zrobi....trochę mnie to martwi, wiesz chyba dlaczego :| :?: Może jak już się uporam ze wszystkim wrócę do dzieła....powinnam :roll:
Cieszę się ogromnie z Twojej pozytywnej opinii o moich pracach....to podnosi na duchu :lol: :oops:

Co do strat, to moje hosty też jeszcze śpią i gdyby nie kopce, albo dziury w ziemi tuż koło nich też nie wiedziałabym o stratach, ale coś mnie tknęło, żeby pogrzebać w ziemi no i się wydało czym się żywiły zimą nornice ;:223

Czekam na telefon....jak się już trochę obrobisz...nie ma pośpiechu ;:176

Pozdrawiam Cię serdecznie ;:196 ;:167
Awatar użytkownika
grazynarosa22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8499
Od: 16 mar 2009, o 12:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

I ja się witam u Ciebie.....szukałam Twojego leśnego ogrodu...a on spał :uszy
Teraz juz będzie co podziwiac z czego się bardzo cieszę :tan
Pozdrowionka...Grażyna
Moje wątki. aktualny
Moje rękodzieło
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

grazynarosa22 pisze:I ja się witam u Ciebie.....szukałam Twojego leśnego ogrodu...a on spał :uszy
Teraz już będzie co podziwiac z czego się bardzo cieszę :tan
Witaj Grażynko :wit
Cieszę się bardzo, że kibicujesz mojemu ogrodowi ;:167
W miarę wolnego czasu, którego teraz nie mam za wiele, będę starała się robić fotki roślinom i wstawiać na forum ;:108

Zmykam działać w ogrodzie, bo jeszcze mam mnóstwo do zrobienia.....słoneczko pięknie świeci, nie ma co siedzieć i leniuchować :lol:
Awatar użytkownika
7koliberek9
200p
200p
Posty: 407
Od: 17 mar 2008, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Elu, dziękuje za odwiedziny. Tak czytam i się zastanawiam czy trutka na nornice to dobry pomysł skoro masz kota? Nie jednokrotnie słyszałam historie jak to kot zjadł taką zatrutą mysz i sam się zatruł :roll: Może całkiem zdechłej nie zje ale taką jeszcze żywą która zachowuje się jak pijana. My rozsypujemy trutki i widywałam takie myszy, chodzą jak obłąkane w pobliżu ludzi ale pewnie nie zdają sobie z tego sprawy :?
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

7koliberek9 pisze:Elu, dziękuje za odwiedziny. Tak czytam i się zastanawiam czy trutka na nornice to dobry pomysł skoro masz kota? Nie jednokrotnie słyszałam historie jak to kot zjadł taką zatrutą mysz i sam się zatruł :roll: Może całkiem zdechłej nie zje ale taką jeszcze żywą która zachowuje się jak pijana. My rozsypujemy trutki i widywałam takie myszy, chodzą jak obłąkane w pobliżu ludzi ale pewnie nie zdają sobie z tego sprawy :?
Justynko cenna uwaga, tyko jak tu znaleźć kompromis :roll:
Nornice mam już 3 rok, kota też tyle i mimo to nornic stale przybywa. Zwyczajnie sobie z nimi już nie radzi :?
Drżę na myśl o cennych odmianach host, które sporo mnie kosztowały, nie mogę sobie pozwolić na stratę kolejnych.
Na razie pozalewałam środkiem odstraszającym wejścia do nor, i będę obserwowała czy pojawiają się nowe kopce i dziury....może to wystarczy, a jeśli nie, to może truciznę zacznę im podawać późną jesienią i zimą, kiedy kot jest mniej aktywny.
Awatar użytkownika
Kalmia
1000p
1000p
Posty: 1434
Od: 15 maja 2007, o 14:19
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

:wit Cudna wiosenka w Twoim ogrodzie Elu ...
Pozdrawiam serdecznie :D
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

U mnie dzisiaj siąpi deszczyk, dobrze się składa, bo przeprowadziłam właśnie wertykulację i nawożenie trawnika, to po deszczu trawka powinna się zebrać.

Wiosenka w moim ogrodzie :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kubanki
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1981
Od: 28 sie 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Ellu, zdjęcia u Ciebie jak zwykle bajeczne. Uwielbiam te makro... Żurawki dla Ciebie trzymam, jakoś nie zebrałam się jesienią z wysłaniem, ale nie przepadły.
Ania
Mój ogród cz. 1, cz. 2
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Kalmia pisze::wit Cudna wiosenka w Twoim ogrodzie Elu ...
Pozdrawiam serdecznie :D
Witaj Łano :wit
Cieszę się, że mnie odwiedziłaś.
Zapraszam ponownie :D
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Elu u mnie też od rana kropi deszczyk i też bardzo sie cieszę, nasze kwiatuszki wspaniale po nim ruszą :D Ja gapa jeszcze trawnika nie posypałam nawozem , mimo, ze kupiony, ale ten deszczyk jakoś mnie zaskoczył :roll: :lol:
Piękne kwiatuszki pokazałaś i różnorodne, u mnie praktycznie tylko krokusy, koniecznie muszę posadzić więcej wczesnowiosennych kwiatów :D
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

kubanki pisze:Ellu, zdjęcia u Ciebie jak zwykle bajeczne. Uwielbiam te makro... Żurawki dla Ciebie trzymam, jakoś nie zebrałam się jesienią z wysłaniem, ale nie przepadły.
Witaj Aniu :wit

Kochana jesteś, że o mnie pamiętasz....na żuraweczki już się cieszę, tym bardziej, że dwie mi padły po zimie :(
Te od Ciebie zajmą ich miejsce :wink:
Awatar użytkownika
Ellaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2591
Od: 6 lip 2008, o 23:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Żarki Letnisko/Częstochowa
Kontakt:

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

AGNESS pisze:Elu u mnie też od rana kropi deszczyk i też bardzo sie cieszę, nasze kwiatuszki wspaniale po nim ruszą :D Ja gapa jeszcze trawnika nie posypałam nawozem , mimo, ze kupiony, ale ten deszczyk jakoś mnie zaskoczył :roll: :lol:
Piękne kwiatuszki pokazałaś i różnorodne, u mnie praktycznie tylko krokusy, koniecznie muszę posadzić więcej wczesnowiosennych kwiatów :D
Agness trudno sobie ze wszystkim poradzić od razu, ale nie masz się co martwić jeszcze nie jeden deszczyk będzie ;:108
Ja też sobie ciągle obiecuję, że dokupię wiosennych kwiatków....zwłaszcza jak się na nie napatrzę u innych :;230
hutkow
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 24 sty 2011, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: działka na Roztoczu Zamojskim

Re: Leśny ogród Elli - 2011

Post »

Witaj Elu!
Jeśli pozwolisz wezmę sobie jedną z fotek na tapetę, robisz piękne zdjęcia kwiatów.A którą, ta co ma gryzące się kolory,bardzo lubię wszystko to co ma gryzące się kolory. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”