Mój ogród - eukomis cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Jeśli mogę to odpowiem na pytanie k-c. Ja mam eukomis już kilka lat i dla mnie nie jest kłopotliwy. Wystarczy wsadzić do ziemi albo donicy i pielęgnować jak inne rośliny. Na zimę wykopać i to wszystko.
Eukomis wklejaj, wklejaj bo trzeba nacieszyć oczy, a jest czym.
Awatar użytkownika
Dorota-C
500p
500p
Posty: 613
Od: 25 wrz 2007, o 21:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Przepięknie jest w Twoim ogródku, oglądając go miałam przeczucie że już go gdzieś widziałam.
Poszperałam i znalazłam :D w sierpniowym numerze Mojego Pięknego Ogrodu. ;:114
"Wszędzie kwitną kwiaty dla tego, kto chce je dostrzec."
Storczyki i ogródekDorotki
Doniczkowe
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4135
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post »

Witaj Doroto !
To prawda, że zdjęcia z ,mojego ogrodu znajdowały sie w tej gazecie,ale nie to jest najważniejsze, podziwiam Cię za twoja spostrzegawczość i pamięć - ja bym chyba tak nie zapamietała. Jest mi bardzo miło, że mogę pokazać mój ogród na forum i jestem bardzo
szczęśliwa, że przez przypadek znalazłam taką stronę na temat ogrodów, a mianowicie od znajomej dostałam sadzonkę rośliny balkonowej, która ma kwiatki w kształcie motyli i są niebieskie. Chciałam się dowiedziec jak się ta roslina nazywa i z koleżanką w pracy szukalismy w internecie jej nazwy i znalażłam - "Clerodendrum ugandese " i na stronie tytuowej Forumogrodniczego jest ta roślina i tak zainteresowałam się tym tematem. Nie znam się zbytnio na wysyłaniu zdjeć ,dopiero się uczę od niedzieli 13.01.08r. Mój mąż mi pomaga bo on z komputerem jest za pan brat, a ja zawsze twierdziłam, że komputer jest złodziejem czasu i wystarczy, że w pracy przy nim siedzę, więc wolałam poczytać książkę. Teraz zmieniłam zdanie i jestem bardzo szczęśliwa, że mogę porozmawiać z miłośnikami przyrody i że jest nas tak dużo. Nie mogę się doczekać przyjścia z pracy do domu i załączenia komputera. Cieszę się bo już od wiosny będę mogła więcej czasu spędząć z moimi kochanymi kwiatami, kończę pracę zawodową. Mój ogródek to jest coś pięknego co mogłam wypracować własnymi rękoma. Przepraszam ale się rozgadałam muszę kończyć. pozdrawiam wszystkich eukomis. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4135
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Witaj eukomis ,wolałabym sie zwracać do Ciebie po imieniu.Bardzo się cieszę ,że dołączyłaś do nas a jeszcze bardziej że jesteś moją krajanką :D jest nas już czwórka- to cieszy .Stworzyłaś śliczny ogródek i masz rację ,lepiej niech kwiaty oko cieszą,niżli psie odchody ,jest co podziwiać u Ciebie :shock: :D
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4135
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post »

Cześć Bogusi!
Jestem Halina dziękuję za miłe słowa, czy Ty też jesteś z Wodzisławia Śl. pozdrawiam Halina.
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Oczywiście ,że tak.Tak myślę w którym miejscu jest ten Twój ogródeczek ,przelatuję w pamięci i nie mogę zajarzyć ;:24
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Witaj Halinko! Mnie też zachwycił Twój ogródek! Skończone piękno na takim kawałku ziemi i to w blokowisku! Podziwiam Cię. Widziałam lilie w donicy na balkonie - przepieknie kwitnące. Czy ten powojnik na kratce na tym samym zdjęciu, też rosnie w donicy?
To jest po prostu zjawiskowy ogródek! :D
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Witam Cię Halinko :P Coraz piękniejsze zdjęcia pokazujesz,są super :!:. Czy to na os. trzydziestolecia :?:
Czekam na następne :P
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Jak Ty się Gabi znasz na moim Wodzisławiu :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

No, dużo czasu tam spędziłam :P
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4135
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post »

Witaj Izo!
Miło jest z toba pogaworzyć- jak wiesz robię wszystko ,żeby mój ogród był piękny, i - nie wyobrażam sobie aby go nie było- i w lecie balkonu całego w kwiatch i porannej kawy na balkonie.Pozdrawiam Halina. :twisted: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Śliczne miejsce stworzyłaś Halinko -mnie bardzo zainteresowała roślinka na 2 stronie na 6 zdjęciu od góry coś w rodzaju fioletowej kuli -wiesz może jak się nazywa i czy to jest wieloletnie? :roll:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”