Mój piękny ogród - anulka 2008 r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Dzisiaj i u mnie była PIĘKNA pogoda :D :D
Wybrałam się na spacerek i takie oto widoczki zobaczyłam Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

W ogrodzie juz pierwsze oznaki wiosny-wszysto zaczyna się ''ruszać'' Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

To ja ze skóry wychodzę, do czarów się uciekam i nic! U mnie resztki śniegu, błoto i zmarznieta ziemia, a u Ciebie prawdziwe oznaki wiosny! ;:154
Zdjęcia ze spacerku sliczne :D
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Anulko wspaniałe fotki. Te zdjęcia z ptakami są super. Gdzie ich tyle było ? Czy byłaś nad morzem ?Ech....., sama dosiadłabym konia i pogalopowała na spacer po takich okolicach.
U Ciebie już wiosna , Iza i koleżanki czarują wiosnę a ona już u twojego progu. Narcyzy już za chwilę strzelą kwiatami. A u mnie jeszcze śniegu cienka powłoka, chociaż w dzień temperatury w plusie.
Zobacz do mojego wątku jaki zdobyłam okaz. Może Ci się spodoba.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Post »

chatte pisze:To ja ze skóry wychodzę, do czarów się uciekam i nic!
Może to są czary - tym bardziej, że wydawało mi się, że Szczecin jest bliżej Szwecji niż Hiszpanii :shock: :?
Pozdrawiam, Andrzej
Nasz ogród,
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Przyjemnie się spacerowało Twoimi śladami.
grigori24
---
Posty: 1613
Od: 18 paź 2007, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Witam Anulko !!! Zwiedziłem Twój ogród po prostu rewelacja !!!Tylko pozazdrościć tak pięknego ogrodu.Gratulacje.Będę częstym gościem w Twoim ogrodzie . :D :D :D
Awatar użytkownika
Wipka
100p
100p
Posty: 178
Od: 20 mar 2007, o 09:29
Lokalizacja: woj. lubelskie

Post »

Cześć Anulka !
Jejku, jejku jak u Ciebie jest już wiosennie, u mnie śnieg leży i zamarzł na kość, aż się boję czy kiedykolwiek zniknie :roll:
Takie klimaty (narcyzy już prawie kwitnące) jak u Ciebie w ogródku to ja mam dopiero na parapecie w domu, bo kupiłam sobie wczoraj prymulkę, krokusa i hiacynta :lol:
Pozdrawiam Wiola !
Mój ogród: http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=4196
grigori24
---
Posty: 1613
Od: 18 paź 2007, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Anulko powiedz proszę w jaka ziemię wsadzić agawy i jak je często podlewać ??? ;:1 ;:1 ;:1 ;:1. Jak sie cieszę!!!!! ;:12
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Wipko--miło Cię goscić w moim ogrodzie.Jak widzisz wiosna szybko się zbliza więc i do Ciebie dotrze.W Twoich stronach klimat surowszy ,ale i tam zakwitną kwiaty.Czekaj cierpliwie :D

Grzesiu- agawy lubią ziemię tak ,jak kaktusy .Trochę ziemi,piasku i kamyczki.Nie lubią duzo wody
grigori24
---
Posty: 1613
Od: 18 paź 2007, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Wielkie dzięki wszyscy się cieszymy z tak pięknego prezentu. ;:114 ;:100 ;:100 ;:100 ;:1 ;:1 ;:1
Anulko dalie , lilie, floksy to po prostu rewelacja , cudo . Chyba masz w swoim pięknym ogrodzie wszystkie rośliny!!!Genialny ogród. Jestem pod wrażeniem. Zainteresował mnie bardzo powojnik Prince Charles niesamowita odmiana tak bujnie kwitnąca. Jeszcze takiej odmiany nie spotkałem. Szukam opuncji może mi sie uda gdzieś znaleźć . :D :D :D
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Grzesiu cieszę się ,ze mogłam Wam sprawic przyjemność.Wasz ogród tez jest bardzo ładny a powojnika szczerze Ci polecam bo faktycznie jest obsypany kwiatami.Cięzko go dostac ,ale mozesz zamówic w szkółce powojników ,albo gdzies na giełdzie kwiatowej.
Opuncji nie mam ,ale jak gdzies zobaczę to dam Ci znać :D
Pozdrawiam
grigori24
---
Posty: 1613
Od: 18 paź 2007, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Anulko bardzo dziękuje!!!!! :D :D :D :D :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”