Fontanna pokojowa - nawilżacz - jak zrobić?

Oczka wodne, stawy kąpielowe, strumienie, kaskady, skalniaki, rośliny wodne, itp
nadbugiem
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 14
Od: 20 gru 2010, o 18:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Fontanna pokojowa - nawilżacz - jak zrobić?

Post »

Co kto lubi :) Mi się właśnie takie "udziwnienia" podobają, po jonizatorze powietrze robi się w pokoju wspaniałe, do tego przyjemny plusk wody i romantyczne delikatne światło, jeżeli nie znacie tego uczucia to żałujcie :) Co do materiałów, mam te jonizatory z allegro w ręcznie zrobionej lampie w domu, już 2 lata pracują i nie ma z nimi problemu :)

Fontanna z własnoręcznie zebranych kamieni nad morzem, wykonana z sercem, uczuciem to coś wyjątkowego:)
Ale jak ktoś woli pójść na skróty i kupić w sklepie to droga wolna, mi chodzi o sam pomysł i ideę :)

Poza tym takiej fontanny na pewno nie ma w sklepach.

Karmniki też są gotowe do kupienia, ale każdego roku wolę je zrobić sama. Potem całą zimę ma piękny widok ptasiej stołówki za oknem :)
Awatar użytkownika
hiacynta
200p
200p
Posty: 322
Od: 15 lis 2010, o 23:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Fontanna pokojowa - nawilżacz - jak zrobić?

Post »

Mi grota z kamyków bardziej się podoba niż sikające aniołki;) Generator pary też jest fajny, ale trzeba do takiej fontanny wodę zdemineralizowaną a najlepiej destylowaną, bo kamień z wody będzie się osadzał po całym mieszkaniu w postaci szarawego pyłu -ten generator rozbija wodę przy pomocy ultradźwięków i wtedy kamień się osadza na meblach.
Awatar użytkownika
Wiktoria_W
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2365
Od: 21 sty 2011, o 03:14
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fontanna pokojowa - nawilżacz - jak zrobić?

Post »

Zasadniczo pomysł jest fajny i próbuję to sobie wyobrazić. Zamierzasz tak po prostu połączyć kamyki silikonem (o tym nie mam bladego pojęcia - nie wiem, jak to może wyglądać), czy będziesz je umieszczać w jakiejś masie plastycznej typu modelina?
Miłego dnia, Wiktoria
Dom w odcieniach zieleni
Poszukuję
nadbugiem
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 14
Od: 20 gru 2010, o 18:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: Fontanna pokojowa - nawilżacz - jak zrobić?

Post »

Tak, silikonem bezbarwnym na wyspawanym szkielecie metalowym, jak znajdę tylko trochę czasu, bo nawał pracy niestety na razie nie pozwala :) Choć już materiały zebrane i czekają cierpliwie :)
Awatar użytkownika
Wiktoria_W
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2365
Od: 21 sty 2011, o 03:14
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fontanna pokojowa - nawilżacz - jak zrobić?

Post »

Wyspawany szkielet metalowy :shock: Rozumiem, że czegoś takiego nie kupuje się w sklepie :wink: ? To już wyższa szkoła jazdy i dla mnie raczej sprawa nieosiągalna, ale chętnie pokibicuję.
Miłego dnia, Wiktoria
Dom w odcieniach zieleni
Poszukuję
Awatar użytkownika
cattreen_w
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 5 lis 2012, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Fontanna pokojowa - nawilżacz - jak zrobić?

Post »

Witajcie,
bardzo jestem ciekawa jak wyszedł pomysł z pokojową fontanną ?? :D :D Czy ma ktoś może jakieś swoje zdjęcia i mógłby się nimi podzielić ?? Będę bardzo wdzięczna. Tym razem mnie dopadł szał zrobienia takiego cuda :) Pozdrawiam ciepło :) ;:138 :wit
Awatar użytkownika
Dorja
500p
500p
Posty: 679
Od: 23 wrz 2014, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Okolice Ełku, Mazury,5b.

Re: Fontanna pokojowa - nawilżacz - jak zrobić?

Post »

http://mlodytechnik.pl/zrob-to-sam/1537 ... nna-herona Jak ktoś zrobi, to niech się pochwali ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „OCZKA wodne, kaskady, skalniaki, rośliny wodne”