Zielone mroofki

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Zablokowany
mroofka
500p
500p
Posty: 905
Od: 7 lut 2011, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Zielone mroofki

Post »

Witam Wszystkich zainteresowanych wśród moich roślin :wit Dzisiaj zamieszczę jakieś zdjęcia tak na próbę - dopiero się uczę :) Jak mi się uda, to przygotuję wkrótce solidniejszą ich porcję. Zapraszam !
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Zielone mroofki

Post »

Pierwsza melduję się w Twoim wątku ;:196
Czekam z niecierpliwością na Twoje zielone. ;:65 I napisz nam, jak masz na imię. Będzie nam się milej pisało. :wink:
Pozdrawiam serdecznie :wit
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
mojsze
200p
200p
Posty: 369
Od: 18 sty 2011, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: USA

Re: Zielone mroofki

Post »

piekna storczykowa kolekcja!!! :)
Awatar użytkownika
stach93
200p
200p
Posty: 423
Od: 18 lip 2010, o 19:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zasadne

Re: Zielone mroofki

Post »

:wit
No to już wiemy że masz piękne Storczyki ;:108
i z niecierpliwością czekamy na więcej ;:138
Moje roślinki
Pozdrawiam Staszek
mroofka
500p
500p
Posty: 905
Od: 7 lut 2011, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielone mroofki

Post »

elcia1974 Witam pierwszego gościa! Na imię mam Kasia :wit Nie wiem tylko, czy jak będziecie się do mnie zwracać na innych wątkach po imieniu, to zakapuję, że o mnie chodzi :lol: Z "mroofką" nie było problemu :D

mojsze Dziękuję bardzo, choć nie są teraz w pełni rozkwitu :)

stach93 Dziękuję, dziękuję - miło, że ktoś zagląda, choć nie ma jeszcze na co patrzeć :lol:

Wygląda na to, że załapałam już, jak wrzucać tu zdjęcia, więc w wolnej chwili łapię aparat i niedługo pokażę coś więcej.
Awatar użytkownika
elcia1974
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9111
Od: 23 lip 2009, o 18:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Zielone mroofki

Post »

Jak pisałam pierwszy post do Ciebie Kasiu to jeszcze nie było zdjęc. Teraz są, więc spieszę pochwalic Twoje storczyki. ;:138
Droga przez las nie jest długa, jeśli kocha się osobę, którą idzie się odwiedzic.
Aktualny wątek: Doniczkowi domownicy Eli cz. 7 Poprzednie części: Spis moich wątków
Wątek sprzedażowy: Sprzedam, kupię, wymienię rośliny doniczkowe
Awatar użytkownika
maribat
1000p
1000p
Posty: 4942
Od: 4 mar 2010, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Zielone mroofki

Post »

Kasiu witaj :wit Śliczny storczykowy początek, a skoro taka ilość to i pewnie doświadczenie jakieś w dziedzinie jest :uszy
Ciekawa jestem Twoich zieleńców ;:65
mroofka pisze:..Nie wiem tylko, czy jak będziecie się do mnie zwracać na innych wątkach po imieniu..
Damy radę, do mnie do tej pory piszą Martyna choć ja Marta; ale to głównie z mojej winy ;:224
wszystko moje jest tu:
zapraszam
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zielone mroofki

Post »

;:7 Kasiu(mroofka) najczęściej piszemy tak, więc na pewno będziesz wiedziała o którą Kasieńkę chodzi :P Storczyki "jak malowane", a jak wyglądają Twoje pozostałe kwiatki ;:224
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
fiskomp
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1426
Od: 1 wrz 2010, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie 6a

Re: Zielone mroofki

Post »

:wit Kasiu
Piękna kolekcja storczyków, naliczyłam 5 kolorków. Czy to już Twoje kwitnienie?
Czekam na dalsze zdjęcia, bo bardzo ciekawie się zapowiada. Napisz jakie kwiaty są Twoimi pupilkami (A może falki?)
Pozdrawiam Baśka.
Zieloni podopieczni u Fiskomp'a
Pozdrawiam - Baśka :)
Awatar użytkownika
fiołek afrykański
100p
100p
Posty: 164
Od: 22 wrz 2008, o 10:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Zielone mroofki

Post »

przepiękne storczyki...mi moje jeszcze nie pokazały swoich kolorków ;/ co z nimi robisz, że tak pięknie kwitną??
mroofka
500p
500p
Posty: 905
Od: 7 lut 2011, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielone mroofki

Post »

Elu Dziękuję uprzejmie :)

Marto Również dziękuję :) Faktycznie sporo ich mam (ok. 20), ale wszystkie znalazły się u mnie raczej przypadkowo (żadnego sama nie kupiłam - trafiały do mnie przekwitnięte i zabiedzone). Doświadczenia w tej dziedzinie prawie nie mam - same sobie rosną, a ja im po prostu nie przeszkadzam. Podlewam raz na tydz. i to wszystko. Nawet nawozu nie stosuję. Fotki zieleńców już są - czekają na obróbkę. Będą niedługo... :D

heliofitka Dziękuję, dziękuję ;:196

Basiu Dostałam je przekwitnięte (odpad z kwiaciarni), więc każdy z nich ma za sobą już co najmniej jedno ostre cięcie, a te kwiaty, które widać, rozkwitnęły już u mnie. Niektóre kwitnęły nawet kilka razy (jeden z białych mieszka u mnie ok. 7-8 lat). Falki owszem, lubię, ale są dopiero na kolejnych miejscach, wśród moich ulubieńców. Zdecydowanie wolę te z ozdobnymi liśćmi, które wybarwiają się na inny kolor, niż zielony. :tan
A już najbardziej kocham te, które przytargałam przecenione z hipermarketów i udało mi się je odratować.

fiołek afrykański To nic, że Twoje nie pokazały jeszcze kolorków. Czekanie, aż pączki się rozwiną, jest chyba najfajniejsze w tym wszystkim :tan Ja ze swoimi nie wyczyniam żadnych nadzwyczajnych rzeczy i radzą sobie bez większej mojej ingerencji.
mroofka
500p
500p
Posty: 905
Od: 7 lut 2011, o 19:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Zielone mroofki

Post »

Zgodnie z obietnicą zamieszczam kolejną część zdjęć :D
Na pierwszy ogień idą trzy sucholubne. Mieszkają u mnie dopiero od niedzieli. Aby im było raźniej - posadziłam je razem :tan
Obrazek
Dalej, draceny...
Obrazek
I kolejna trójca...
Obrazek

Ciąg dalszy nastąpi :D
Awatar użytkownika
mojsze
200p
200p
Posty: 369
Od: 18 sty 2011, o 19:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: USA

Re: Zielone mroofki

Post »

Masz bardzo ladnie wyksponowane rosliny :) te draceny u ciebie oddaja cale swoje piekno!! :)
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”