W moim ogrodzie - reniazt cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Reniu, dzięki za odpowiedź.
Bardzo ładne storczyki :) zwłaszcza ten żółto-pomarańczowy:)
Podobnie jak Ala ciekawa jestem Twojego czworonożnego przyjaciela :)
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
Awatar użytkownika
reniazt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1857
Od: 6 wrz 2007, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Jezu jak tu miło między Wami. Już szukam i dodam zdjęcie mojego Dudusia - muszę Wam to powiedzieć - to jest ulubiona żywa maskotka wszystkich domowników.Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Jaki uroczy jest Wasz Duduś :D Zazdroszczę Wam, że macie swoje czworonogi przy sobie, ja już niestety od 2,5 roku nie mogę się przytulić ani pogłaskać swojej Mikunii :cry: , dla mnie te kochane stworzenia są kimś więcej niż psem.
Ucałuj swojego Dudusia ode mnie :)
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

To już wiemy jak wygląda i, jak się wabi Twój piesek :)
Na pierwszym zdjęciu patrzy prosto w obiektyw, jakby wiedział, że to on będzie na pierwszym planie :), jest bardzo fotogeniczny :)
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Witaj Reniu! Już pierwsze zdjęcia rzuciły mnie na kolana, a kolejne utrzymały w tej pozycji!
Jaki piękny skalniak, co za rosliny, a do tego jeszcze storczyki...
Kamienne schodki są cudne!
Ogród na tarasach to marzenie! Mam nadzieję, że nie bedziesz nam skąpić zdjęć? :D
A Duduś ma słodką mordkę :D
Awatar użytkownika
reniazt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1857
Od: 6 wrz 2007, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Iza - słuchaj tych skalniaków i schodków to ja mam czasami serdecznie dość. W domu schody, przed domem schody, wejdziesz do ogrodu a tu wszędzie górki i oczywiście co??? - SCHODY - brrr. Może to i fajnie wygląda, początkowo ja też się nimi - (każdymi nowo-zrobionymi) bardzo cieszyłam. Ale po tych conajmniej ośmiu latach chodzenia po nich - zaręczam ciebie, że można mieć ich dość - tymbardziej, że ja jestem osobą, która nie usiedzi spokojnie na miejscu - a tu wszędzie nic ...tylko schody. Ale są i tego pozytywy - nie potrzeba mi wiele, aby mieć niewiele ponad ... 40 kg wagi :1
Zdjęcia oczywiście będę kolejne zamieszczać jak mi tylko czas na to pozwoli. Odwiedź mnie jeszcze - zapraszam.
Awatar użytkownika
reniazt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1857
Od: 6 wrz 2007, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Słuchaj Moniko - nie da się opisać jaki ten nasz Dudek tak naprawdę jest. Krótko po prostu kochany i najkochańszy na świecie. Ja wiem, że inni mają rasowe i też wszystkie są prześliczne - ale nasz dla nas jest wyjątkowy. Tymbardziej, że trzy lata temu pojawił się u nas maleńki jak moja dłoń i musiał ukoić nasze łzy - łzy wszystkich domowników - nawet mój M twardy chłop gdzieś tak na boku w samotności w dziwny sposób ocierał policzki. Bo kto choć raz miał w domu swojego psa - to wie co to znaczy go stracić i to praktycznie w ciągu 4 dni. To były straszne dni. Dlatego ktoś, kto powiedział, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka - jest dla mnie po prostu wielki.
Papa - zajrzyj do mnie jeszcze.
Awatar użytkownika
reniazt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1857
Od: 6 wrz 2007, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Cześć Alana
Alu wiem jaki to straszny ból - domyślam się co się mogło stać. Ja trzy lata temu też przeżyłam a właściwie przeżyliśmy odejście od nas naszego kochanego psiuka. Tymbardziej, że był to nasz pierwszy pies w domu. Dzieci - to nawet szkoda gadać. A ja praktycznie do dziś odczuwam jego brak. Strasznie cierpię, kiedy spojrzę na zdjęcia. Ale bez tej przyjaźni wytrzymaliśmy w domu zaledwie 4 tygodnie. po prostu nie dalo się żyć i dlatego teraz mamy tego łaciatego czworonoga. Alu - głowa do góry.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Reniu, nie odmówię sobie tej przyjemności i bedę do Ciebie zaglądać.
Chyba jesteśmy podobnej postury, tylko że ja tak mam bez schodów ;) Za to schody pomagaja zachować dobra kondycję. Podobno nie ma nic lepszego, od biegania po schodach :lol:
A wyglądają pięknie! Podobnie jak Twój Dudek, Duduś, Dudulek... :D
Kążda strata zwierzaka jest bolesna i nie jest w stanie wyrównać jej nawet obecność innych zwierzaków. Ta obecność pomaga jednak trochę znosić ów ból. Rozumiem Cie świetnie, bo przeżyłam to nie raz :(
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Przeżyłam dwa odejścia moich psiaków, ból i rozpacz jest nie do opisania.
Kiedy odszedł mój przedostatni pies, obiecywałam sobie, że już nigdy więcej żadnych psów, ponieważ nie chcę przeżywać ani znajdować się w takim stanie, jak po jego odejściu.
Minęło kilka lat i mam u siebie bidulę-jamniczkę, którą wzięłam ze schroniska i nie żałuję :)
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
Grzegorz B

Post »

Reniu, masz wspaniały ogród :shock: . Bardzo mi się podoba z kamiennymi elementami. Skalniaczek wspaniały a schody, jejciu ja też takie chcę, one są wspaniałe. Super mieć coś takiego w ogrodzie. U mnie płaski teren :( i nie mam gdzie zrobić, ale gdybym mógł, od razu bym cosik skombinował :lol: . I ścieżka z kamieni... Pęknie się to prezenuje z roślinnością... tych ogników to zazdroszczę... a piesek milutki :wink: i jeszcze storczyki... u mnie to by zaraz padły :oops: .

Reniu gratuluję tego co ujrzałem i niecierpliwie czekam na jeszcze, jeszcze...
Awatar użytkownika
reniazt
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1857
Od: 6 wrz 2007, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Grzegorzu dzięki za odwiedziny i za wszystkie miłe słowa. Wiesz jak to jest "cudze chwalicie a swgo nie znacie" - chyba tak to brzmiało. Mnie to zwsze bardziej podoba się coś co zobaczę u innych - a swojego nie doceniam. Ale jest tego logiczne wytłumaczenie - patrząc codziennie na to samo - nie zauważa sie tego uroku. ;:32
A ze strorczykami to wcale nie jest tak żle. To tylko mit, że one są jakieś inne. Trzeba przestrzegać kilku zasad i proszę da się je utrzymać przy życiu. Mówię ci serio - żadna filozofia.
A skoro tak ci sie podobaja kamienie w moim ogrodzie - to specjalnie dla ciebie załączę zdjęcie mojego oczka w ogrodzie. Obrazek
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5993
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Reniu
Super, że pokazałaś swój ogródek. Naprawdę masz się czym pochwalić. Dużo ładnych, kolorowych roślin. No i te kamienie - pięknie wkomponowane. Schody też bardzo mi sie podobają.
Ścieżkę to chyba mamy podobną. U mnie był kładziony kamień na suchym betonie.

Proszę o jeszcze i czekam z niecierpliwością. :wink:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”