Witam Wszystkich - Kubiakpiotr1982

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Gdzie jesteś Piotrze?
Czemu nie piszesz jakie zmiany zaszły u Ciebie jeszcze tej jesieni?
Jesteśmy ciekawi - tak fajnie sie zapowiadało....
Wracaj :D - zapraszamy ! :D :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
miikaka
200p
200p
Posty: 206
Od: 12 lis 2007, o 11:14
Lokalizacja: Zielona Góra

Post »

Powtórzę po KaRo...gdzie jesteś.

Z ciekawością zaczęłam śledzic rozwój twojego ogródka....
Też jestem ciekawa :wink:
Pozdrawiam
Mika
Mój mini ogródeczek
Awatar użytkownika
Kubiakpiotr1982
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 19 paź 2007, o 16:47
Lokalizacja: Poznań

Po jesiennych porzadkach...

Post »

Witam wszystkich zainteresowanych po dłuzszej przerwie. Bardzo mnie cieszy ze sa osoby ktore chca wiedziec co dalej... wszystko sie rozwija takze i nasze pomysły działkowe... coz u nas wszystkie sprawy zwiazane z dzialka sa teraz na 2 planie a to iz w kwietniu bierzemy slub wiec jak widzicie sa wazniejsze sprawy, co wcale nie oznacza ze dzialka juz sie nie liczy... :) konczac obecny sezon dzialkowy czas na podsumowanie. musze sam przyznac ze w tym roku duzo sie zmienilo przypomne ze na poczatku sezonu na dzileczce nie bylo nic procz tego usypu ala skalniak :) i trawy. w ciagu kilku miesiecy przede wszystkim zakorzenila sie trawa co mnie cieszy. z pod ziemi wyrosła studnia, fakt ze bedzie modernizowana ale juz cos stoi, wraz ze przyszlą zona wsadzilismy 3 drzewka miniaturki mamy nadzieje ze owoce beda maxi :) a pod koniec sezonu ulozylem pozbruk a to pierwszy etap budowy naszej altany ogrodowej. no i w koncu wysypalismy korę koło ogrodzenia i teraz tylko zbieramy kasiore na tuje ktore odgrodza nas od sasiadów.ale nie wazne co jest wazne co bedzie. i tak w planach na nastepny sezon to przede wszystkim budowa altanki i zagospodarowanie miejsca na grilla oraz budowa samgo grilla. ponadto chcialbym zaczac w koncu ten nasz skalniak, nadal sie zastanawiamy jak go zrobic - moze cos przez zime wymyslimy:) coz troche bedzie do pacy ale każdy wie ze to w koncu przyjemnosc ktorej oddajemy sie bez granic :) ponizej ostatnie zdjecia ktore zrobilismy. teraz wszystko musi poczekac.... pozdrawiamy wszystkich...

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Moje wielkie gratulacje z okazji podjęcia tak ważnej decyzji życiowej, tym bardziej, że założenie rodziny w tak trudnych czasach wymaga wielkiej odwagi. Tym bardziej Wam gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, życząc szczęścia i powodzenia w życiu a także sukcesów na działce w przyszłym roku.


Obrazek
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Piotrze bardzo fajnie obudowałeś studnię, życzę Ci samych pięknych słonecznych dni zarówno w życiu osobistym i pracach na działce.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Kubiakpiotr1982
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 19 paź 2007, o 16:47
Lokalizacja: Poznań

Post »

Witam ponownie po dluzszej przerwie.

W związku z tym iż pogodę mamy niezłą jeśli chodzi o pracę w ogrodzie postanowiłem zabrać sie do pracy, bo przeciez co sie odwlecze to nie uciecze :) tak wieć powoli znow realizujemy nasze marzenia dotyczące naszego ogrodu. Jak wcześniej wspominałem to mamy kilka planow na ten sezon. I co najważniejsze juz jeden z nich został właśnie kilka dni temu zrealizowany, a jest nim mianowicie postawienie grila kamiennego .Coz na poczatku zakładaliśmy ze sam go zrobie jednak nadarzyla sie okazja i postanowilismy kupic gotowego i jak sie okazalo dobrze zrobilismy. Zakupu dokonalismy w castoramie za niecale 300 zł z rusztem, dlugo sie nie zastanawialismy bo jak widzielismy sam ruszt za 110 zł to stwierdzilismy ze nie ma na co czekac. po wielkich trudach przetransportowalismy go na dzialke, po wylaniu fundamenów i podniesieniu go na bloczkach betonowych ustawilismy tego kolosa. Juz teraz nam sie bardzo podoba mimo ze dokonam nim kilku modyfikacji tj dobuduje do niego blat zrobie drzwiczki na samym dole na drewno i brykiet planuje rowniez obłozyć go płytkami klinkierowymi w kolorze brazowym a podloze wysypac białym grysem ale to z biegiem czasu. Jak na razie to tyle. AHA pytanie do osób z Poznania. Wiecie gdzie można dokonać taniego zakupu tuj ok 100 cm w poblizu???? Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Piotrze ,najlepiej w marketach. na wiosnę na pewno będą promocje . W ubiegłym roku były bardzo tanie w Auchman.Musisz jeszcze trochę poczekać ,bo jeszcze nie zaczęli sezonu.
Awatar użytkownika
miwia
500p
500p
Posty: 680
Od: 2 gru 2007, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Post »

Witaj Piotrze :)
Gratuluję ciekawego i efektownego początku działki oraz zapału :) Nie sądzę, że będzie z górki ale na pewno będzie coraz przyjemniej i satysfakcjonująco. Właśnie tej satysfakcji życzę Wam obojgu :)

Piotrze, wpisz w profilu skąd jesteś. Po pierwsze, taki tu panuje zwyczaj a po drugie, jest to praktyczne. Polska ma jednak wiele niuansów jeśli chodzi o warunki klimatyczne. Kiedy będziesz zadawał jakieś pytanie a propos roślinek i terminów, łatwiej będzie Ci coś poradzic :)
Co do zakupu tui, to polecam śledzenie aukcji na Allegro. Ja tam namierzyłam 2 niezłe szkółki o rzut młotkiem ode mnie, o których nie miałam zielonego pojęcia :)

Pozdrawiam serdecznie
Mirka
Awatar użytkownika
Kubiakpiotr1982
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 19 paź 2007, o 16:47
Lokalizacja: Poznań

Post »

rozbudowa grilla nastapila szybciej niz myslelismy a to za sprawa tak pieknej pogody. efekty ciezkiej pracy mozecie zobaczyc ponizej. Miłego oglądania :) Pozdrawiam.

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Fajna sprawa z tym grilem...podoba mi się.
Zazdroszczę pogody i możliwości wejścia już na działkę. :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
jolciajci
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1588
Od: 26 lut 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj Piotrze :P
Widzę że ogrom pracy włożyłeś w działkę , ale warto było :D .
Gril wyszedł super :wink: , a na dodatek masz bardzo fajnego żurawia :lol: .Rabaty masz już przyszykowane , więc tylko czekać jak bedziesz na nich sadziłi i dopiero będzie co podziwiać.
Czekam na następne zdjęcia :P .

Pozdrawiam.
Jestem jaka jestem - pozdrawiam serdecznie Jola
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Grill jest super. Myślę o takim. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Post »

Piotrze z wielką przyjemnością obejrzałam twoją działkę, tym bardziej że mam syna w twoim wieku, ale on jest rybak a nie ogrodnik - niestety!!
Bardzo mi się podoba twój pomysł ze studnią. Ja całą zimę wymyślam co zrobić z ohydną rurą zakończoną kranem, która jest źródłem wody na mojej działce. Wymyśliłam taki murek maskujący obsadzony roślinami, ale może podobną do twojej studnię zrobić? Pozdrawiam Cię serdecznie Maria-AMBA
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”