Storczyki Katarzynki

Zablokowany
Awatar użytkownika
myrtille1986
1000p
1000p
Posty: 1010
Od: 23 mar 2010, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław/Radom

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Musze się przyznać do czegoś :oops: !!Ale Ci zazdroszczę tego dendrobium phalenoposis masakra tfu, tfu, tfu i coś czerwonego ,żeby nie zauroczyć ;:167
Pozdrawiam Jagoda :-)
--> Spis moich wątków
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Uni zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji jeśli znalazła byś miejsce i bardzo chciała mieć więcej storczyków to możesz zrobić tak(czytałam w fachowej literaturze)zakupić odpowiednie żarówki i doświetlać, kwiatki będą ładnie rosły. Ja pewnie zimą będę musiała o czymś takim pomyśleć bo jesienią i zimą prawie niema u mnie światła(słońca) na tych parapetach gdzie teraz jest ukrop ,o zgrozo
Awatar użytkownika
Uni57
ZBANOWANY
Posty: 759
Od: 12 maja 2010, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Też myślę o zorganizowaniu doświetlenia na jesień i zimę. Póki dzień długi, jest nieźle. A później coś zainstaluję i kwiatki będą siedzieć w sztuczyźnie. :D
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Jagódko to pokarzę ci co wczoraj do towarzystwa zakupiłam dla dendrobium Obrazekczekał na mnie ostatni tak jak perlic i też w tesco.Wczoraj przecenili o połowę ceny i poszły jak świeże bułeczki a ten w pośród innych kwiatków wyglądał mnie :D Obrazek i jeszcze bordowy
Awatar użytkownika
myrtille1986
1000p
1000p
Posty: 1010
Od: 23 mar 2010, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław/Radom

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

No nie!!! Ja to chyba już Cie nie lubię :;230 .Chyba chcesz mnie w depresje wpędzić.Ja sobie zakupiłam dendrobium ale niekwitnące wiec muszę poczekać ,aż jakiś młody przyrost urośnie i zechce zakwitnąć :(
Pozdrawiam Jagoda :-)
--> Spis moich wątków
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Jagódko to są moje dwa egzemplarze więcej na razie nie posiadam choć poluję na jeszcze jedną piękność.Podziwiałam u Wioli(biały z różowym obrzeżem moje przy tamtym wysiadają :D ) i tak mi się podoba że jak gdzieś spotkam to na pewno kupię nawet jak mąż zagrozi że mnie wymelduje :;230 no cóż pasja to pasja .Choć powiem ci że w tygodniu byłam w OBI i już w podskokach leciałam bo właśnie taki stał i już widziałam go u mnie na parapecie i o nie coś mu było jakiś taki usychająco, podgryźnięty czy może przelany czyli coś mu było i zrezygnowałam bo nie chciałabym przywlec do domu jakiejś zarazy już z sabotkami miałam i wystarczy.
Awatar użytkownika
arlet3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8013
Od: 5 maja 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

:wit Kasiu w storczykowym wątku. Piękne kwiatuszki nam pokazujesz i widzę, że kolekcja się sukcesywnie powiększa ;:138
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Arletko witamy cię ja i moje storczysie :D
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kochane poradźcie ;:162 czy moje dwa dendrobium można by było wsadzić do jednej oczywiście większej doniczki(po przekwitnięciu rzecz jasna) ?bo teraz w każdej mam po trzy łodyżki więc chyba młode roślinki to są, a i miejsca na następne egzemplarze może by było więcej na parapecie :;230
Awatar użytkownika
kasiunieczka_32
1000p
1000p
Posty: 1632
Od: 19 maja 2010, o 08:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: SOPOT

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Kasiu ja posadziłabym razem jak najbardziej, to jeden rodzaj wymagający identycznych warunków uprawy więc wg mnie to dobry pomysł, mogą razem bardzo ciekawie wyglądać ;:63 Jeszcze pasowałby do nich trzeci w jasnym kolorze z domieszką fioletu ;:108 ;:224
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Brawa na Mężusia za pomysłowość ;:63
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
katarzynka575
1000p
1000p
Posty: 3241
Od: 15 mar 2010, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Dziewczynki pisałam ze wybieram się do mojego ulubionego sklepu budowlanego,byłam i zgadnijcie ;:87 trafiła mi się GRATKA nawet mężuś już nic nie mówił ,to co wzięłam dwa .Jeden jako dwu pędowy 5,99 a drugi jako jedno pędowy choć niedawno musiał mieć dwa, ale mu ułamali albo obcięli 4,99 OTO ONE Obrazek Obrazek ObrazekTo jest ten dwu pędowy choć na jednym niema żadnego kwiatka ale na końcu łodyżki uśpiony pączek .Na drugiej łodyżce trzy kwiatki Obrazek Obrazek ObrazekŚliczny prawda, moje kochanie mówi przecież takiego już masz, a gdzież tam, może podobny i w drugą rękę i do kasy :;230 Obrazek ObrazekTu razem po zabiegach pielęgnacyjnych i kąpieli .Musiałam wymienić podłoże bordowy już prawie nic nie miał kilka korzonków musiałam obciąć a drugi już też od razu wymieniłam jak stres to już niech mają tylko jeden .Teraz się zadomowiają, mam nadzieje że będzie im dobrze u nas.
Awatar użytkownika
Uni57
ZBANOWANY
Posty: 759
Od: 12 maja 2010, o 14:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Storczyki Katarzynki

Post »

Hmmm, całkiem ładna okazja! Też taką chcę! Ten jasny jest przepiękny, oby dobrze Ci rosły. :D
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”