Ogród Magdy zwanej Karolcią.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Karolcia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4926
Od: 17 paź 2007, o 15:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Jestem już,właśnie wróciłam z pracy pije ;:126 i witam kolejnego gościa. Grażynko dla ciebie też mam zimne ;:126 . Jestem bardzo szczęśliwa że podobają ci się moje płytki, bo to są płytki nie kostka. Jutro poszperam i podam ci nazwę producenta. Uprzedzam z góry że koszt metra to ok. 70 zł, ale co tam kasa ważne by człek był zadowolony. Pozdrawiam Magda.
Pozdrawiam Magda :)
Awatar użytkownika
Karolcia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4926
Od: 17 paź 2007, o 15:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

I kolejny gość Ania. Ja ciebie też witam z całego serca. Właśnie mój M przeszedł z wiśniówką więc i kielonek dla ciebie Aniu. Fotki będą, cierpliwości choć nie mam ich wiele, jakoś tak za bardzo wagi do tego nie przykładałam,ale obiecuję że się poprawie. Pozdrawiam Magda. ;:12 ;:12 ;:12
Pozdrawiam Magda :)
Awatar użytkownika
Karolcia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4926
Od: 17 paź 2007, o 15:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

ewab123 pisze:Z chęcią posadziłabym u siebie kawałek. Może wiosną się wymienimy. Mój ogród też jest młody , ale już nagromadziłam mnóstwo gatunków. Jeżeli będziesz coś chciała chętnie się podzielę .
Ewciu, nie ma problemu jeśli chcesz to różowe stworzenie to nawet jutro mogę ci wysłać. Jeszcze nigdy tak daleko nie eksportowałam moich roślin. Pozdrawiam Magda.
Pozdrawiam Magda :)
Awatar użytkownika
Karolcia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4926
Od: 17 paź 2007, o 15:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Nalewka pisze:Ewo, jak masz coś na zbyciu, to trzymaj dla mnie :D Roślinki, które wytrzymują nieco surowy klimat Warmi to jest to, co Nalewki lubią najbardziej :D

No i znowu w cudzym ogródku zrobił mi się off-topic :oops: :oops: :oops: Karolciu / magdo, wybacz :wink:
Nalewko moja droga, załatwiaj każdy interes na mojej stronie,byle by to był interes udany. Karolcia będzie bardzo szczęśliwa że wpadasz tu do niej. Mam kielonek wiśnióweczki dla ciebie. Domowa robota. Pozdrawiam Magda. :D :D :D :D
Pozdrawiam Magda :)
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6527
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Hihihi, nalewki wiśniowe są najpyszniejsze, zaraz po pigwówce i imbirówce :lol:
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Karolcia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4926
Od: 17 paź 2007, o 15:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Oj Nalewko, Nalewko będę się kłóciła, nalewka wiśniowa jest najlepsza. Masz kielonek kobieto. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam Magda :)
Awatar użytkownika
ewab123
500p
500p
Posty: 948
Od: 19 sie 2007, o 17:35
Lokalizacja: Warmia

Post »

Witaj Magdo, bardzo się cieszę z Twojej propozycji, ale nie znam tej rośliny i nie wiem czy już nie za późno na przesadzanie jej. Może jest bardzo wrażliwa.Mały kawałeczek mogłybyśmy spróbować. Jeszcze ziemia nie zamarzła. U mnie dopiero tej nocy był pierwszy mróz ( rano -5). Sama zdecyduj. Adres podam Ci na pw. Zrewanżuję Ci się wiosną. A może doniczkowe roślinki Cię interesują? Tych też mam sporo. Możesz je sobie obejrzeć tu na forum.
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj Magdo!
Masz piękny ogród i wiele ślicznych roślin, a możliwości jeszcze więcej.
Teren duży, to dużo może pomieścić i dłużej można się cieszyć tworzeniem.
Szkoda, że nie zdążyłam na wiśniówkę. :( :wink:
Pozdrawiam.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
Karolcia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4926
Od: 17 paź 2007, o 15:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Ewciu, może lepiej poczekać do wiosny? W tym czasie, może jeszcze coś wypatrzysz w moich wypocinach i wtedy pójdzie hurtem. Szkoda by było zmarnować dobra natury. Przesyłam ci wirtualną ;:40 , ja sobie teraz też popijam ;:40 i wskakuje do twojego ogrodu. Pozdrawiam Magda. :D


Dorotko dziękuję za odwiedzinki. Spoko, spoko wiśnióweczka jeszcze jest, proszę oto kilonek dla ciebie. A jak braknie to wyślę M do teściowej. I jeszcze poranna ;:40 dla ciebie. Pozdrowionka.
Pozdrawiam Magda :)
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Och tej wiśnióweczki to też bym chętnie spróbowała :lol:
Awatar użytkownika
Karolcia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4926
Od: 17 paź 2007, o 15:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Wiolu, no to siup i dla ciebie jest wiśniówka.
Same alkoholowe dziewczynki na tym forum.
A ja myślałam że to tylko mój problem. ;:14 sobie to z głowy ;:10 ;:10 ;:10 ;:10
Pozdrawiam Magda :)
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

Karolcia pisze:Jestem bardzo szczęśliwa że podobają ci się moje płytki, bo to są płytki nie kostka. Jutro poszperam i podam ci nazwę producenta. Uprzedzam z góry że koszt metra to ok. 70 zł, ale co tam kasa ważne by człek był zadowolony. Pozdrawiam Magda.
Witaj Magda..Znalazłaś może nazwę producenta tych płytek?bo ja teżjestem zainteresowany.A że mieszkamy blisko to może podaj sklep gdzie je kupiłaś.A nalewki to i ja lubię.Świetne robią na Warmii....
Awatar użytkownika
Karolcia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4926
Od: 17 paź 2007, o 15:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Oj, Józek, Józek nie wie jak to zniesiesz, ale jesteś rodzynkiem w naszym towarzystwie. Tobie też należy się wiśniówka, ba z Warmią to ja się nawet niemierze. Nawet nie przypuszczałam że parę płytek, wzbudzi takie zainteresownie. Płytki kupiłam w Graficie na ul. 20-straconych w Olkuszu. Pozdrawia Magda.
PS Nadają się też na wjazd, ale tylko dla samochodów osobowych :D :D :D
Pozdrawiam Magda :)
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”