Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

No cóż Basiu jak mi się przytrafił przez pomyłkę to trza go obfocic . Tez by ła woskowana ,ale ten wosk szło fajnie oderwac ;:180

HALINKO to zdjęcie jest robione w słoncu ,a kolr ma taki jasny buraczkowy jak by to określić . Powiem ,że ładnie się prezentuje zaraz wkleję jej fotkę

Witaj Tosiu udało Ci sie mnie znależść bardzo się cieszę

DOMINIKO mam nadzieję ,że grono się nie zmniejszy

ANIU to sie cieszę ,że udało Ci się kupić Rumbę . Miałam taką resztówkę nie wiem na ile to pomoże moim ogórkom Obrazek Obrazek Obrazek niedługo zakwitnie Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu!
Liczyłam, ale przez te Twoje piękne róże straciłam rachubę która jestem :lol:
Ale to nie ważne, grunt że znalazłam Twój nowy wątek :tan
Jestem w szoku, że zakwitła u Ciebie już lilia :shock: Moje tydzień temu miały malutkie pączki!
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

A ja mogłam kupić na poznańskiej Gardenii landinii i nie kupiłam ;:223
Co słychać u mojej pupilki :?: Tobie deszczyk podlewa a ja w czwartek 3 godziny z wężem chodziłam.
Wczoraj znów wszystko suche :( . Ostre słońce i do tego wiatr robią swoje.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Niestety całą noc podlewał i rano również . Wieczorem było oberwanie chmury a woda tak lała przez podwórko ,i myślałam ,że piwnice znów będą zalane

OLU landini nie prezentuje się zbyt ładnie może to wszystko przez deszcze . Ciekawe w jakim stanie będą cebulki . Ulubienica powolutku rozchyla płatki .

MARYSIU to dopiero 1 inne w powijakach . Jak tak będą deszcze to niewiadomo kiedy zakwitną a kwiaty to na pewno się długo nie utrzymają
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu mnie podlewanie z węża.Dzisiaj chłodny wiatr,więc raczej w domu jestem,ale za to sałatka z tuńczyka zrobiona,
ciasto ze śliwkami upieczone i pomidorówka ,bo dawno za mną chodziła :lol: .
Ileż to naraz można zrobić jak się nie pójdzie do ogrodu,bo jak wyjdę to już ciężko wrócić do domu i cokolwiek jeszcze robić :roll: :D .U Ciebie leje,za to chyba cieplej,bo u nas w nocy zimno,więc jak coś ma kwitnąć :roll:
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

HALINKO deszcz przypieczętował ,że musiałam ściąć kwiat Josephine . Tydzien to i tak sukces wydaje mi się . Na dodatek miała dziury w płatkach to efekt takich brązowych owadów ,które wygryzają dziury . Często je widuje na Fresji . Masz rację w czasie niepogody ganiamy po domu gdyż potem wiadomo nie ma czasu ,gdyż najpierw ogródek

IGORZE jakoś dawno się nie widzieliśmy . Mnie również zaciekawił ogórecznik swoimi kwiatuszkami . Jak zakwitną to będziesz się cieszył tak samo jak my wszyscy :wit
Tera zidę do ogrodka a rano nazbierałam chyba z 2 kg slimorów różnej masci i wielkości . Fajny połów
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
X-A-9
---
Posty: 1991
Od: 24 gru 2009, o 12:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Kule bele a jo szukom i szukom kaj tyn wątek a tu już nowy :;230 fajnie że już lilia zakwitła :shock:
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Witaj Jadziu-donoszę,że po zwalczeniu mrówek druga piwonia migiem rozwinęła swój jedyny pąk i jest jasno rózowa,nie z tych najjaśniejszych,ładna.Różyczka ruszyła delikatnie w górę.
Awatar użytkownika
marzanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3910
Od: 21 lut 2010, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

No to znowu powiększyła mi się lista -ogórecznik zapisany ,tylko gdzie ja to wszystko posadzę ;:224
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu, a jak ogórki?
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2782
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Witaj Jadziu,

Przedreprałam zaległe strony poprzedniego wątku. Tak się zmeczyłam, ale jestem zachwycona Twoimi różyczkami. Poprzestanę na na wyrażeniu zachwytu OCH... Po prostu brak słów aby je opisać w kilku zdaniach .
Odmeldowuję się w nowym wątku aby nie umknął. Dużo słoneczka życzę na jutro,choć prognozy dla śląska niespecjalne. Oby się nie sprawdziły.
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

OLU wiem ,że prognozy na przyszły tydzień są beznadziejne ,ale mogą się mylić i na to liczę

Pisałam Wam przed Bożym Ciałem ,że wyrzuciłam z ogródka Yukę i posadziłam ją przed domem ,gdyż mi nie kwitła . Jakie było dzisiaj moje zdziwienie jak zobaczyłam ,że ona ma 10 pędów kwiatowych . Myślałam ,że mnie zczyści . Tak o nią dbałam a ona teraz na lichej ziemi po zachodniej stronie 0 słonka i tyle pędów kwiatowych . Niestety nasuwa mi się takie stwierdzenie ,że należy olać wtedy wszystko lepiej rośnie . Nie warto dmuchać i chuchać .


DOMINIKO jak na razie odpukać . Mam je nakryte szybami ,oknami ,czym się da ,żeby im tylko było dobrze . Widzę ,że im ta troska odpowiada . Wysiałam 2 paczki a sdzonek nie mam za wiele . Chyba mrówki mi je wynoszą ,gdyż jak hakałam to natrafiałam na puste nasionka ,albo kto inny się nimi żywi

MARZANKO mam go dopiero 1 raz ,ale oglądałam go już na forum dlatego kupiłam jego nasionka i wysiałam . Mam tam jeszcze 1 roślinkę podobną do ogórecznika ,ale nie ma takich kwiatów i nie wiem co to jest . Może w paczce było jakieś inne zaplątane nasionko

EWUNIU bardzo się cieszę ,że wszystko u Ciebie zakwitło . Jak zakwitnie ta pnąca róża to ją pokaze ma dużo pąków . Ciekawe ,czy ta żółta Ci się utrzymała gdyż sadzonka nie była za duża

ADRIANIE no widzisz za często nie bywosz na Forum a potem zaczyno sie szukanie :;230 ,ale dobrze ,że udało Ci sie trefić Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Hanka 1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3058
Od: 30 kwie 2008, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kielc

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Witaj Jadziu
Już wiem dlaczego nie miałam od Ciebie powiadomień.Ale już Cię znalazłam.Róże piękne-wszystkie inne niż ja mam.Z tych co pokazałaś mam Glorię Dei.
Jadziu mam NN podobną do Twojej Kristalperle-proszę zrób jej kilka zdjęć-może wreszcie nazw swoją NN.
kochajmy ludzi, tak szybko odchodzą...
oaza spokoju Hanki
ciasta domowe Hanki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”