Skromne cudeńka Majki :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

riane pisze:Fantastyczne zdjęcia robisz. Niby takie normalne roślinki, a zawsze jest w nich coś, co zwraca uwagę. Co jest na drugim i ostatnim zdjęciu? Tulipany nie są takie owłosione, ... chyba :roll:

Dziękuję i cieszę się, że Ci się podobają fotki moich cudeniek :;230
masz rację, to nie tulipanki :D a anemonki w rozkwicie (zawilce- ostatnie zdjęcie ) :;230 , a drugie?... to kwiatostan aroni (teraz już przekwitła) :;230 prawda, że piękny ?...
Pozdrawiam ;:3
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

krzysztof01 pisze:Fajne fotki :D
Podobają mi się zwłaszcza stokrotki :wink:
Krzysiu, również dziękuję :D stokrotki siane ubiegłego roku, i są fajne, bo się szybko rozrastają i dobrze, bo ich potrzebuję duuużo :;230 mam ich trochę na skarpie, rozsadzam na razie tylko na pasku zieleni na naszej drodze dojazdowej, a potem w trawę mam zamiar, teraz na czasie jeszcze wysieję pomponowe :;230
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

muszu852 pisze:ho ho zielenianka :)
ślicznie Ci wszystko kwitnie i nawet niezapominajka z Tego co piszesz zakwitła specjalnia dla Ciebie :)
śliczny rojnik i ten robaczek :;230 na ostatniej fot. :)

pozdrawiam Michał...

Dzięki bardzo :;230 tego wszystkiego kwitnącego to w sumie nie ma tak dużo, prawie wszystko to praktycznie ubiegłoroczne siewy i zasadzenia :D niezapominajka- tak czekałam na jej niebiańskie kolorki :;230 a wczoraj, żeby było śmieszniej, to zauważyłam u siebie niezapominajkę leśną :;230 skąd?... ubiegłego roku wiosną sadziłam brzózki, sosny i świerki przywiezione z lasu, no i z jedną brzózką przytargałam nieświadomie leśną niezapominajkę :;230 ma o wiele drobniejsze kwiatuszki, ale równie piękne :;230 a rojnik wsadzony dopiero tej wiosny, ale ma już młode wypusty :D no i robaczek :;230 a sobie siedział na anemonku, to sobie myślę, a mu pstryknę, a co tam, chyba się nie obrazi :;230
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12604
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

;:138 :wit Majka, piknie masz w ogródku!! Ja też lubię robić kwiatom fotki z bliska. Ciekawe czy mi się teraz uda wkleić fotkę. Niestety, nie ! Co jest grane? Fotosik mnie zawiódł! :evil: :wit
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

Tosia1 pisze:;:138 :wit Majka, piknie masz w ogródku!! Ja też lubię robić kwiatom fotki z bliska. Ciekawe czy mi się teraz uda wkleić fotkę. Niestety, nie ! Co jest grane? Fotosik mnie zawiódł! :evil: :wit
Dzięki Tosia :D
ap ropo fotek... tak sobie pomyślałam, że może już masz limit fotek na fotosiku, zdaje się, że to jest 100 sztuk zdjęć, które można przesłać gratis i bezkarnie, a potem trzeba sobie wykupić abonament :roll: :D ja właśnie dobijam albo już dobiłam setki, no i będę musiała wysłać eska :D sprawdzę... spróbuję wkleić fotkę... i...
i się nie udało, przekroczony limit :D ale to nie problem :D
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2782
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

Opuchlaki bleee. Choć zdjęcia im zrobiłaś udane :D Miejmy nadzieję, że opryski będą skuteczne.
A szafirki jeszcze u Ciebie kwitną :shock: Czy te fotki z przed miesiąca ?
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

wykupiłam abonament i spróbuję teraz przesłać fotkę, bo zdaje się że fotosik sprawia problemy...

Obrazek

no i jest, czyli gra :D
a ta fotka to kwiatuszek pelargonii :D
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

AAleksandra pisze:Opuchlaki bleee. Choć zdjęcia im zrobiłaś udane :D Miejmy nadzieję, że opryski będą skuteczne.
A szafirki jeszcze u Ciebie kwitną :shock: Czy te fotki z przed miesiąca ?
Olu, paskudy, że hej :twisted: opryski poskutkowały, ale zapewne wszystkich nie zamordowało :evil: walka z nimi nie jest taka prosta :roll: a skoro one takie "pracowite" to zapewne zadbały, aby ich ród nie zaginął i niedługo pokaże się ich potomstwo :evil:

a szafirki jeszcze kwitną :;230 były sadzone późną jesienią w listopadzie, ledwie zdążyłam przed przymrozkami (z braku czasu), wszystkie cebulki wtedy wysadzałam :D ale np. krokuski mi nie zakwitły, przebiśniegi, tulipanki wcześniejsze i śnieżyca, przez to, że za późno wsadzone i nie zdążyły się ukorzenić :roll: ale wypuściły wiosną :D
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

troszkę Wam urozmaicę ...

to najpierw chwaścik tak na poprawę humoru :;230 (ap ropo tego chwaścika, jakie pierwsze wrażenie macie :?: ) :roll: :D

Obrazek

dla porównania niezapominajka leśna(mniejsze kwiatki) i ogrodowa :D

Obrazek

i jeszcze dla wszystkich poziomeczki na deser ;:137 :D częstujcie się ;:136 (nie bójcie się ,że braknie, jest ich więcej :;230 ) :D smacznego ;:3

Obrazek
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

Witaj Majko :D Nie wiedziałam że na Podkarpaciu kwiaty mają oczy.Jutro przyjrzę się uważnie swoim,może też mają.Ogródek masz śliczny.Jesteś bardzo spostrzegawcza ,fotki robisz z pomysłem i wdziękiem.Gratulacje.Pozdrawiam.Alicja :wit
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

Alicjo baaaaardzo dziękuję :D a wiesz, że ja też nie wiedziałam o tych oczach :shock: :;230 cieszę się, że Cię zainspirowałam odrobinkę, ciekawi mnie co wypatrzysz :D patrz uważnie :D i pochwal się :D
a co do fotek "ogrodowych"... ogród mam fatalny, bo jeszcze trochę rzeczy trzeba zrobić koło domu i tak, to tu coś posadzone, to tam, takie porozwalane wszystko :roll: w żadnym miejscu nie jest dokończona rabata na perfekt, ale się staram, żeby z tego coś wyszło. jednak nie mogę jeszcze za bardzo poszaleć z terenem, bo będzie burzona część starego budynku gospodarczego, a potem utwardzamy podwórze, ale to wszystko rozległe w czasie, a więc jeszcze duuuużo przed nami, a sprawy estetyczne to raczej na koniec zostaną :D na razie gromadzę roślinki i obmyślam co, gdzie, jak i takie tam :D
Pozdrawiam ;:3 Majka :D :wit
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

Maju bajeczna fota kwiatu pelargonii, myślałam, że to róża :shock: :lol:
Awatar użytkownika
idea
500p
500p
Posty: 702
Od: 15 kwie 2010, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Skromne cudeńka Majki :)

Post »

igor944 pisze:U ciebie już poziomki są? Chętnie spróbuję. :;230
Co do niezapominajek to kiedyś miałem bardzo dużo ale ię porozsiewały i teraz nie mam ani jednej
bo by mi znowu wszystko opanowały :;230
Zapraszam do mnie na kawkę :wit
igor944, owszem są :D od kilku dni delektuję się już nimi na zmianę z czereśniami ;:92
co do niezapominajek, to mi to nie przeszkadza, niech się rozsiewają :D liczę nawet na to :D wczoraj dopiero zauważyłam, że zasiały mi się te leśne na starej piwnicy, którą mam zamiar zburzyć :roll: ale skąd :?: :D ale to również nie problem przydadzą mi się do leśnego zakątku :D a leśną wydawało mi się, że mam tylko jedną pod brzozą przytarganą z lasu :D

no a kawka, dziękuję skorzystam :lol: z mleczkiem, bez cukru proszę i fusiastą ;:40

Pozdrawiam ;:3 :wit
Moje skromności- serdecznie zapraszam do mojego ogródeczka- Majeczka ;)
Robaczki Cię widzą, robaczki Cię śledzą. Robaczki Cię dorwą, zabiją i zjedzą! :D http://i46.tinypic.com/eiwiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam cieplutko! Majka w ogrodzie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”