Działka z widokiem i co dalej?

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Witaj Aniu :wit , kolorowo to na pewno będzie, ale chyba w tym roku głównie zielono :;230 Kolorowo to jest w Twoim ogrodzie ;:108 a i bazanty podobne :tan czy u Ciebie też tak strasznie hałasowały?
Marzanko wiem, że dużo pracy przede mną, ale dzięki forum mam nadzieję, że wiem, jak się za to zabrać ;:108
Co do rymów, to jak mawia mój tato: nawet człowiek nie czuje, jak mu się rymuje :;230 Czyżby dzidziczne?
Marta, mam nadzieję, że jutro zobaczysz to moje nowe dzieło ;:108 Prawda ;:109
Rozoranie działki to była raczej konieczność, bo przecież rabatę dla cann i ogródek warzywny postanowiłam przenieść do nowych lokalizacji ;:224 Z Davidią jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa, poszukuję :uszy Co zrobię, że muszę ją mieć ;:14 A wiosna załatwiła też tulipanowca i magnolię ;:110 i rh na pniu też chyba ;:110
A tu jeszcze kilka zdjątek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Witam zapowiada się ciekawie życzę powodzenia
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3919
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Pamelko, zapowiada się że Twój ogród będzie miał wiele imponujących okazów. Chociażby dawidia - wielce ciekawe drzewo. Mimo świeżej historii ogrodu, już tam jakieś kolorki masz, nie minie dużo czasu jak się rozrośnie wszystko. Pomysłów Ci nie brakuje :D
Bażanty nieraz słyszę jak krzyczą (nie da się tego inaczej określić).
rm27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1928
Od: 30 paź 2008, o 11:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Jolu, moja przygoda z dawidią też zakończyła się porażką. Przemarzła po pierwszj zimie, pomimo zabezpieczenia. A teraz mnie już nie korci bo nie mam na nią miejsca.
Pozdrawiam. Romek.
Lata wcześniejsze
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Witaj Justynko, mam nadzieję, ze sytuacja powodziowa juz się stabilizuje u Ciebie :wit Tylko znów opady nadają ;:223
No i zazdroszczę pięknych kamorów u Ciebie, ja chyba z pól będę zbierać :roll:
Zielona_Ania pisze:Pamelko, zapowiada się że Twój ogród będzie miał wiele imponujących okazów. Chociażby dawidia - wielce ciekawe drzewo. Mimo świeżej historii ogrodu, już tam jakieś kolorki masz, nie minie dużo czasu jak się rozrośnie wszystko. Pomysłów Ci nie brakuje :D
Bażanty nieraz słyszę jak krzyczą (nie da się tego inaczej określić).
Aniu właśnie krzyczą :;230 to najlepsze określenie, obok mnie chyba kilka par zamieszkuje, bo drą sie wniebogłosy :;230
Właśnie, cóż będzie z tą davidią?
Romku, u Ciebie też przemarzła? U mnie wczesną wiosenką miała jeszcze pączki, Marta świadkiem ;:108 , potem trochę chłodnych nocy i strata ;:223 Za wcześnie zdjęłam osłonę?
No tak, w Twoim ogrodzie to już nie ma na nia miejsca ;:108 Za to jest tyle ciekawych i pieknych okazów, że chyba nie jest Ci bardzo szkoda ;:224

I coś na dzień dobry :wit
Obrazek
Adam S.
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2347
Od: 18 mar 2009, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Jolu :wit pędzisz z wąteczkiem . :uszy Zapowiada się pięknie w Twoim ogrodzie,
tyle roślinek już posadzonych . Bardzo ładne kolorki Rh i pięknie kwitnie Ci fuksja
to tegoroczny nabytek ? czy przechowywana przez zimę u ciebie ?
Awatar użytkownika
markonix
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2602
Od: 16 mar 2009, o 16:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: niedaleko Niepołomic

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Wreszcie masz swój wątek :wit super , taka zmiana środowiska wplynie korzystnie na smopoczucie , może troszkę gorzej na mięśnie , ale tylko na początku :;230
Bardzo fajne iglaczki , najpiękniejsze zawsze są wiosną kiedy puszczają nowe odrosty ,
Potem zajrzę jeszcze wieczorkiem ;:63
Awatar użytkownika
marzanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3910
Od: 21 lut 2010, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Mmmmm czyżby miły początek dnia był po deszczu :wink: U mnie też w nocy lało a teraz duchota i padam po walce z chwastami .To na wypadek mówię gdybyś myślała ,że ogród to tylko przyjemności ;:224
Awatar użytkownika
lukas93cs
200p
200p
Posty: 431
Od: 29 maja 2009, o 10:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Krosno/Podkarpackie
Kontakt:

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

pamelka pisze:Witaj Aniu :wit , kolorowo to na pewno będzie, ale chyba w tym roku głównie zielono :;230 Kolorowo to jest w Twoim ogrodzie ;:108 a i bazanty podobne :tan czy u Ciebie też tak strasznie hałasowały?
Marzanko wiem, że dużo pracy przede mną, ale dzięki forum mam nadzieję, że wiem, jak się za to zabrać ;:108
Co do rymów, to jak mawia mój tato: nawet człowiek nie czuje, jak mu się rymuje :;230 Czyżby dzidziczne?
Marta, mam nadzieję, że jutro zobaczysz to moje nowe dzieło ;:108 Prawda ;:109
Rozoranie działki to była raczej konieczność, bo przecież rabatę dla cann i ogródek warzywny postanowiłam przenieść do nowych lokalizacji ;:224 Z Davidią jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa, poszukuję :uszy Co zrobię, że muszę ją mieć ;:14 A wiosna załatwiła też tulipanowca i magnolię ;:110 i rh na pniu też chyba;:110
A tu jeszcze kilka zdjątek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Śliczny ogród :wink:
A co to za drzewko to drugie od dołu? Czy to zaszczepiony jałowiec płożący?
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2993
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Zaczynasz z dużym impetem.Rozpiera Cię widac energia tworzenia.Ładne iglaki zakupiłas i już masz kwitnące. ;:63
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Jolu witaj :wit
Fajnie, że założyłaś swój wątek.
Zazdroszczę Ci,że masz tyle miejsca na sadzenie nowych roślinek.
Na tej nawiezionej ziemi zrobisz sobie zapewne skalniaczek, ja także mam otoczaki na skalniaku, ale rośliny zarosły i nie wygląda tak źle. Widzę już Twoje sukcesy, zakwitła Ci goryczka, u mnie ładnie przezimowała, ale nie kwitnie.
Czy ten iglak z czerwinymi przyrostami, to Świerk Pusch?
Poluję na niego od dłuższego czasu- bezskutecznie.
Pozdrawiam. :) :) :)
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Adasiu, dzięki, to prezent od M ;:136
Marku, cieszę się, że wpadłeś na chwilkę ;:113 bywałam u Ciebie, a teraz zapraszam do mojego powstającego ogródka ;:7 Zmiana środowiska wpływa baaaardzo korzystnie na moje samopoczucie, a co do mięśni ... daję radę ;:136 przynajmniej na razie. No i jest jeszcze mój M ..... jeszcze nie odmawia :;230 ale już ma chyba nadmiar prac ogódkowych.
Dałam wolne na dni kilka :;230
marzanka pisze:Mmmmm czyżby miły początek dnia był po deszczu :wink: U mnie też w nocy lało a teraz duchota i padam po walce z chwastami .To na wypadek mówię gdybyś myślała ,że ogród to tylko przyjemności
Oj wiem, wiem Marzanko ;:196 to moja dzisiejsza robótka już w świetle flesza:
Obrazek
canny i laurowiśnie (chyba) wcześniej wkopałam (krzewory z M, bo u mnie margiel twardy pod ziemią ), dzisiaj powędrowały dodatkowe cebulowe, zobaczymy, jak ruszą...
Lucas (Łukasz? ) dziękuję za miłe słowa ;:136 a to jest jak domniemam Juniperus horizontalis Wiltoni :roll: Może ktoś potwierdzić?
Zuziu, dziękuję, niby to niewiele, a tak cieszy :heja a wcześniej tylko pelargonie w skrzynkach balkonowych.
Tajeczko, witaj :wit
To jest Picea abies Acrocona, jedno z moich spełnionych pragnień.
A to jest Push - kolejne chciejstwo :uszy Skąd bym o nich wiedziała, jakby nie forum ;:180
Obrazek
Ewo, Paweł, Sylwek - a to już Wasz wszechmocny wpływ na moją podświadomość ;:108
Obrazek
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3919
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Działka z widokiem i co dalej?

Post »

Skąd ja to znam. Robota pali się w rękach, ciemno już, a jeszcze się musi zrobić zdjęcie i uwiecznić efekt trudów :D Oj to forum działa na nas wszystkich. Piękne nowe nabytki ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”