Ogród Moni cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Margo2 pisze:Monia tylko dlaczego nie podpiszesz róż. Odkąd jestem na forum lubię wiedzieć co to za róża. A masz się czym pochwalić.
Igor ma rację. Trawnik wygląda z daleka jak angielski.
Małgosiu, masz rację, powinnam podpisać róże. W cz.2 moich wątków są one w razie potrzeby z podpisami :wink:
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Monia, będzie coraz piękniej u Ciebie, ja już czuję, że do Twojej różanki będą się tłumy zjeżdżać ;:63
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Dziękuję Ci Moni ;:196 .Robiłam błąd ,przycinałam ją za długo,myślałam że skoro to róża parkowa to tak trzeba.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Twoja jest naprawdę piękna,jeśli moja będzie taka to :tan .Możesz mi powiedzieć czy stosujesz obornik do nawożenia,Ja do tej pory podsypywałam tylko nawóz mineralny do róż.Wyczytałam tu na forum że obornik jest najlepszy i w tym sezonie chcę go zastosować.Pozdrawiam Alicja :)
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Georginia pisze:Dziękuję Ci Moni ;:196 .Robiłam błąd ,przycinałam ją za długo,myślałam że skoro to róża parkowa to tak trzeba.Jeszcze raz bardzo dziękuję.Twoja jest naprawdę piękna,jeśli moja będzie taka to :tan .Możesz mi powiedzieć czy stosujesz obornik do nawożenia,Ja do tej pory podsypywałam tylko nawóz mineralny do róż.Wyczytałam tu na forum że obornik jest najlepszy i w tym sezonie chcę go zastosować.Pozdrawiam Alicja :)
tak, stosuję obornik bydlęcy, choć akurat Rosariumki sztamowe obornika nie dostały :oops:
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

AniaDS pisze:Monia, będzie coraz piękniej u Ciebie, ja już czuję, że do Twojej różanki będą się tłumy zjeżdżać ;:63
:lol: :lol: :lol: :lol: Dziękuję, Aniu :lol: :lol: :lol: :lol: Myślę jednak, że połowa ogródków na forum jest ładniejsza i bardziej warta uwagi niż moje malizny 8-) :lol:
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Przyszły mi dzisiaj pierwsze zamówione przez Internet roślinki. Muszę je jakoś przechować do czasu cieplejszych dni :roll: Mimo wszystko cieszę się, bo coraz bardziej czuje się wiosnę dzięki takiemu widokowi roślinek :D :D :D :D .
Awatar użytkownika
Georginia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6068
Od: 10 lis 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Dziękuję za odpowiedź ;:180 .Masz b. dobrą ziemię w ogrodzie + obornik nic dziwnego że róże są piękne i zdrowe.Jednak najważniejsze jest to że ostało Ci się to wielkie drzewo obok domu ,jest bezcenne i pięknie dom wygląda obok niego.Pozostałe krzewy i byliny to kwestia kilku lat i paru dobrych pomysłów a na takie drzewo trzeba czekać kilkadziesiąt lat. Gratuluję ;:63 .Obok mojego domu rośnie piękny kasztanowiec /zdrowy/pięknie kwitnie a jesienią ma mnóstwo kasztanów,dom bez niego byłby smutny.Pozdrawiam.Alicja :) .
wmx
200p
200p
Posty: 474
Od: 6 gru 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Piekny ogrod a najbardziej urzeklo mnie zdjecie rozowej rozy otoczonej lawenda...chyba skradne Ci ten pomysl..a tak wogole to jak zabezpieczylas lawende przed zima
Pozdrawiam Sylwia
Storczyki Sysi i Ogród Sysi
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Monia, a jakie roślinki przyszły? ;:65
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

Ja tez nie wiem, żeby nas tak na smaku zostawić .. ;:65
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

vertigo pisze:
AniaDS pisze:Monia, będzie coraz piękniej u Ciebie, ja już czuję, że do Twojej różanki będą się tłumy zjeżdżać ;:63
:lol: :lol: :lol: :lol: Dziękuję, Aniu :lol: :lol: :lol: :lol: Myślę jednak, że połowa ogródków na forum jest ładniejsza i bardziej warta uwagi niż moje malizny 8-) :lol:

Jestem pewna, że drugiej takiej różanki nie będzie u nas, już masz pewnie z 200 róż a jeszcze tyyyyle miejsca.
Aż zazdroszczę ;:196
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

wmx pisze:Piekny ogrod a najbardziej urzeklo mnie zdjecie rozowej rozy otoczonej lawenda...chyba skradne Ci ten pomysl..a tak wogole to jak zabezpieczylas lawende przed zima
Lawendy nie zabezpieczam :wink: Przykryta śniegiem dotychczas dobrze zimowała i w tym roku rónież przetrwała bez szwanku. Niebawem zetnę ją niemal do samej ziemi i będę czekała na nowe przyrosty :D ;:65
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Moni cz.3

Post »

dominikams pisze:Monia, a jakie roślinki przyszły? ;:65
AniaDS pisze:Ja też nie wiem, żeby nas tak na smaku zostawić .. ;:65
Kilka odmian host i piwonie :D
Kupiłam jeszcze parę bylin, host i piwonii, ale przyjdą dopiero po 15 marca. Róż na razie nie zamawiałam, choć lista do zamówienia już czeka :tan
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”